KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2005 - 01.10.2005

şehir Rychnov nad Kněžnou
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Sokol Vamberk
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 15
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
35.71%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 7x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
3. kata bay 12-13 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Müller Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
2. kata bayan 14-15 yas Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay Libor Janů TJ Sokol Šumperk CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bayan Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
2. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Lux Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
2. kumite bay -11 yas -30kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
2. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Dušek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
3. kumite bay -12 yas +40kg David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -30kg
1. kumite bayan -12 yas -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -30kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Simon SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg František Kabourek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Martin Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nela Holečková KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Václav Chalupný Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Rostislav Cáb KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Denisa Hrabětová Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Matěna Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Dagmar Kocůrková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Kateřina Černohousová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Zdeněk Vidlička Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +75kg
1. kumite bay 18-20 yas +75kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +75kg Petr Vyškovský SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -65kg Zdeněk Vidlička Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -75kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay +80kg Libor Janů TJ Sokol Šumperk CZE CZE
kumite bayan -53kg
2. kumite bayan -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan +53kg
1. kumite bayan +53kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +53kg Pavlína Kubečková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +53kg Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas SKBU Trutnov CZE CZE
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas Karate Polička CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.10.2019
29.09.2018
30.09.2017
17.09.2016
26.09.2015
27.09.2014
05.10.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır