KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Open Championships of Moravia and Silesia 2008 - 10.05.2008

şehir Jeseník
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Jeseník
Yarışmacılar 226
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 45
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
54.17%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 48x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay -11 yas Michał Kosior LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata bay -11 yas David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay -11 yas Mateusz Piesiak KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Denis Wojtyla KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Tomáš Bialas SK Jihlava CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Katarzyna Meleszko LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Sonia Guzy KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Mateusz Cymbalista LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bay 14-15 yas Denis Lempart LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bay 14-15 yas Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Procházka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Ondřej Zátopek Dojo-Ryu Ostrava CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Dominika Wotaszek KKS Tora Legnica POL POL
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Filip Lojka SK Jihlava CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Dominik Hlavatý Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Michał Kuteń LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite bay -11 yas +41kg Ján Ľupták Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Natália Holbová Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Kučera Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Michał Jaśkowiec LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Filip Jurnečka Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Večerek Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomasz Bigos LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Krpec Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Katarzyna Meleszko LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Alicja Piątek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Cincibus TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Mateusz Cymbalista LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Denis Lempart LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Martin Babušík KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg David Szabo SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Silvie Pohlová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Libor Tesařík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Dohnal ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Mateusz Chmielewski Polonya POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Przemysław Chmielewski KKS Funakoshi Kędzierzyn Koźle POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Martin Kršiak Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Drahoslav Koštialik Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Patrícia Pevalová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Wotaszek KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sonia Szymanek LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.10.2019
15.06.2019
02.03.2019
01.12.2018
10.11.2018
20.10.2018
29.09.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır