KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

OBI Open 2008 - 26.04.2008

şehir Prag
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SC Flair
Yarışmacılar 256
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 30
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
52.78%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 27x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Filip Filgas SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Veronika Macháčková Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Michaela Šabartová SK Jihlava CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Linda Vítů Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Kristýna Bártová Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Barbora Šebková Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Klaban Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Pavlína Fuxová Masada Praha CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Karel Dudi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Markéta Zrzavecká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kristýna Benešová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Vnentřáková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Adam Vodenka TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Emanuel Pleticha SKD Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Zelinger TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hana Hňoupková Masada Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Králová Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Marvan Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Pavlína Fuxová Masada Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
13.01.2019
16.12.2018
30.09.2018
14.01.2018
11.04.2015
14.09.2014
12.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır