KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2011 - 12.11.2011

şehir Ústí nad Orlicí
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Ústí nad Orlicí
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 38
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
52.94%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 34x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay -11 yas Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Johanka Kynclová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Eliška Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Brožová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lenka Krejsová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kata bay Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay Firas Oukde Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -35kg
1. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -35kg Jindřich Stiller TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -35kg Lukáš Váňa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -35kg Leoš Szentadrasi SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu -35kg Tomáš Záleský ml. SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +35kg
1. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +35kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +35kg Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +35kg Jan Roller SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas 8.-7.kyu +35kg Dominik Šamko Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Marián Olšavský SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -11 yas +41kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu OPEN
1. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu OPEN Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu OPEN Alexandra Kančiová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu OPEN Tereza Bartošová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas 8.-7.kyu OPEN Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Brožová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Lenka Krejsová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Adéla Ledvinová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Adam Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Vaniš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Dusík KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Michael Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Miroslav Bílý KK Odry CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ondřej Král TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Krejčí KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Jozef Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Oliver Peknik Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -70kg Martin Adámek DDM Valašské Meziříčí CZE CZE
3. kumite bay -70kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -80kg Silvestr Matocha KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay +80kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay OPEN David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Sokol Sadská CZE CZE
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas KK Odry CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite takýmlar bay KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite takýmlar bay SCM Goju-ryu Brno CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
30.09.2018
11.04.2015
14.09.2014
12.04.2014
11.01.2014
27.01.2013
24.11.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır