KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2013 - 12.10.2013

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí nad Labem
Yarışmacılar 392
Girişleri 516
Kulüpler 63
Ülkeler 5
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 38
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 5
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
42.71%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 24x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bay -9 yas Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay -9 yas Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay -9 yas Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay -9 yas Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay -9 yas Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
7. kata bay -9 yas Michael Bartoš USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay -9 yas Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jonas Jorgensen Danimarka DEN DEN
5. kata bay 12-13 yas Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Ielyzaveta Zakharina Sen-Bin Karate Team UKR UKR
7. kata bayan 12-13 yas Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Lukas Kristoffer Ekkert Danimarka DEN DEN
2. kata bay 14-15 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Kean Ottesen Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alma Zeella Djalo Denmark DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Andreas Ekkert Danimarka DEN DEN
3. kata bay 16-17 yas Johannes Samson Danimarka DEN DEN
5. kata bay 16-17 yas Nikolaj Lund Danimarka DEN DEN
5. kata bay 16-17 yas Benedikt von Minden Budo Dojo Rastede GER GER
7. kata bay 16-17 yas Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 16-17 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Michelle Hansson Denmark DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata bay
1. kata bay Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Oleksi Chyzhov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Andreas Ekkert Danimarka DEN DEN
5. kata bay Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay Kenny Grafenhorst Budo Dojo Rastede GER GER
7. kata bay Sebastian Skafte Jørgensen Danimarka DEN DEN
kata bayan
1. kata bayan Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
2. kata bayan Michelle Hansson Denmark DEN DEN
3. kata bayan Anastasya Byluk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kata bayan Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Budo Dojo Rastede GER GER
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Hlib Chyksheiev Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Andrii Batiuzhevskyi Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Timur Ushakov Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Michael Bartoš USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Matyáš Maleček Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Václav Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Lukáš Ingriš SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Michal Lysko USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Jakub Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Vadym Valgun Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Žaneta Bělecká Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Sofiya Pryzhegalinska Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Jaroslava Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Yuriy Kravchuk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Kovařík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Juriy Ishenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Vojtěch Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Valentin Naida Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Vladimír Kornijenko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Polina Kolodzinska Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Oleksandra Maliushenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Arur Marynenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Igor Efimenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Koudela Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Andriy Toroshanko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Zrnovský USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Protsenko Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Záveský Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Novotný Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -67kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -67kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Kostiantyn Tsymbala Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay -75kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay -75kg Artem Zhegaluk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay -75kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay +84kg Miroslav Heřmánek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay +84kg Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Artem Zhegaluk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bay OPEN Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Kostiantyn Tsymbala Sen-Bin Karate Team UKR UKR
5. kumite bay OPEN Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Anastasya Byluk Sen-Bin Karate Team UKR UKR
2. kumite bayan -55kg Leila Iskenderova Sen-Bin Karate Team UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Frank Kalkbrenner KC Wedding GER GER
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Lenka Bursíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan veterans OPEN Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır