KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Krokoyama Cup 2012 - 14.04.2012

şehir Koblenz
Ülke Almanya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 56
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
72.83%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 23x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Alexis Davoine Federation Francophone BEL BEL
2. kata bay 14-15 yas Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 14-15 yas Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 14-15 yas Maurice Rösch İsviçre SUI SUI
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lila Bui Annecy Dojo Karate FRA FRA
2. kata bayan 14-15 yas Marie-Josefine Richter Germany GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Hannah Kübler KV Baden Württemberg GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Antonia Schinke Berliner Karate Verband GER GER
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Robin Geduhn Berliner Karate Verband GER GER
2. kata bay 16-17 yas David Geduhn Berliner Karate Verband GER GER
3. kata bay 16-17 yas Maximilian Schinke Berliner Karate Verband GER GER
3. kata bay 16-17 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Erika Ginger KV Baden Württemberg GER GER
2. kata bayan 16-17 yas Laura Höger KV Baden Württemberg GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Emelia Ibrahim Hollanda NED NED
3. kata bayan 16-17 yas Lena Mayer KV Baden Württemberg GER GER
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Fabrice de Boer Hollanda NED NED
2. kata bay 18-20 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Thomos Konstantinos KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kata bay 18-20 yas Maximilian Rogge KV Rheinland Pfalz GER GER
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Marie Bui Annecy Dojo Karate FRA FRA
2. kata bayan 18-20 yas Tidarat Pattanasakoo KV Hessen GER GER
3. kata bayan 18-20 yas Olivia Kittel Almanya GER GER
3. kata bayan 18-20 yas Sophie Wachter KV Hessen GER GER
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Endrit Pajaziti Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Ali Bakioui Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jordan Neves Lüksemburg LUX LUX
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Alexis Davoine Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Sinan Güler Taiko Dojo e.V. Oberhausen GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Gianluca Vanacore SKF Stützpunkt AG SUI SUI
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Pflaum Bremer Karate Verband GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Julian Vering Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tiago Costa Ferreira Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Bryan Lusse Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Andreas Nikitin Germany GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Laurent Etemi SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Anatolij Kozlov KSV Trier GER GER
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Sébastien Ciray Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Tobias Melchior KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Lars Münster VT Böhl GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Pascal Schalch Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Toni Stein Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Kai Haslinger Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ramy Ben Barrah Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Tobias Breithaupt Karate Dojo Chikara Club Erfurt GER GER
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Shara Wynnidean Hubrich Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Leonida Hehl Almanya GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Gizem Bugur Almanya GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Maya Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lizzy Klappe Hollanda NED NED
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lola Barracato Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eileen Guddat Almanya GER GER
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Miggou Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Freya Christiansen SSV Nübbel GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lynn Snel Netherlands NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Floriana Stanca Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Valentin Fuchs Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Andreas Schewtschenko Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Rick Warling Lüksemburg LUX LUX
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Can Güler Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Wrabec Leistungszentrum Wien AUT AUT
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Nick Gerrese Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Julien Custinne KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Denis Laschitzky Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jonas Schlindwein KV Baden Württemberg GER GER
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Ludwig Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Bart Van Leeuwen Bushido NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Thorben Bergelt Bremer Karate Verband GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Umar Welt KV Baden Württemberg GER GER
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukas Otterstätter KV Rheinland Pfalz GER GER
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Benedikt Wagner KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Benjamin Kerber Germany GER GER
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Rob Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Nick Gerrese Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Rik Schaap Netherlands NED NED
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Lukas Siebel Vulkan - Budo Karateschulen GER GER
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lara Neumann KV Rheinland Pfalz GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Vanessa Bitz KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Michelle Schwan Taiko Dojo e.V. Oberhausen GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sophie Santillo Khalsa Champions GRB GRB
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Marion Franzosi Ippon Karaté Club Tivoli Genève SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Angelique Hoge KV Baden Württemberg GER GER
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kaylee Zwakhalen Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Manon Bakker Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nina Vincent van Hellemond Sport NED NED
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nurija Karalik Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Meryem Yildirim Shogun Memmingen GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Camille Paquet Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Mara Wehrle KV Baden Württemberg GER GER
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Svenja Trost Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Manon Bakker Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Estelle Waltz Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kaylee Zwakhalen Hollanda NED NED
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Lulzim Morinaj Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -68kg David Jobst 1. CKKS Traunreut GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Luca Rohner İsviçre SUI SUI
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Ozan Arslan Hollanda NED NED
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Fabrice Stutz İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Nicola Perren Kofukan Brig SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Abishek Theivendran Karate Do Brugg SUI SUI
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Fabian Sobel Taiko Dojo e.V. Oberhausen GER GER
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Daniel Saar Shotokan - Karate Saarwellingen GER GER
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Donovan Wold Hollanda NED NED
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Sergej Mezich Budokan Bochum GER GER
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Alex Creemers Hollanda NED NED
3. kumite bay 18-20 yas OPEN David Jobst 1. CKKS Traunreut GER GER
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Gülsen Gökdemir Hamburger Karate Verband GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Anna-Marie Waurick KV Baden Württemberg GER GER
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Elena Quirici İsviçre SUI SUI
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Mandy Wimker Almanya GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Rebeka Memic Karate Dojo Anhausen GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Stephanie Poupart Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Laury Vogelzang Netherlands NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Laura Pradelli Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Yasnaia Bruneel Belgium BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Inga Gadyatskaya Grand Sport UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lisa Schmid 1. Kemptener Karate Dojo GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Jorina Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lena Malsch 1. Kemptener Karate Dojo GER GER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır