KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Krokoyama Cup 2010 - 10.04.2010

şehir Koblenz
Ülke Almanya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 47
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 8
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
65.85%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 41x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Daniele Nurra TV Jahn Rheine GER GER
2. kata bay 14-15 yas Laurenz Berner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bay 14-15 yas Dominik Becker TuS St. Arnold GER GER
3. kata bay 14-15 yas Lucas Maurer TuS St. Arnold GER GER
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Laura Höger KV Baden Württemberg GER GER
2. kata bayan 14-15 yas Valérie Will Switzerland SUI SUI
3. kata bayan 14-15 yas Erika Ginger Germany GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Melinda Mark İsviçre SUI SUI
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
2. kata bay 16-17 yas Felix Leicher KC Sennestadt 1970 GER GER
3. kata bay 16-17 yas Luca Bernasconi İsviçre SUI SUI
3. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Basak Yilmaz Berliner Karate Verband GER GER
3. kata bayan 16-17 yas Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
3. kata bayan 16-17 yas Carolin Schmitt Budokan Kaiserslautern GER GER
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Bryan Antony Lüksemburg LUX LUX
3. kata bay 18-20 yas Philip Jüttner KV Baden Württemberg GER GER
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Nathalie Sousa Hollanda NED NED
2. kata bayan 18-20 yas Anna Müller Almanya GER GER
3. kata bayan 18-20 yas Fabienne Dyroff Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kata bayan 18-20 yas Sarah Hertwig KV Baden Württemberg GER GER
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Patrick Schönrich KV Niedersachsen GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Tom Bössel Germany GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Kevin Fard Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Valentin Fuchs Almanya GER GER
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Denis Laschitzky Almanya GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Elvis Gumann Herkules 01 Kassel GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Franz-Martin Kolb KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Julien Van Schil Luxemburg LUX LUX
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukas Siebel Germany GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Tohan Öztürk Germany GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Elvin Korac Stichting Budo Kai Sei NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Philipp Tepel Almanya GER GER
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Heinrich Wagner Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Vincent Böneke Berliner Karate Verband GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Nick Gerrese Hollanda NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Felix Peschau KV Baden Württemberg GER GER
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Benjamin Kerber Germany GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Ludwig Schwerdt Germany GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Nikolai Petrik Almanya GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Rik Schaap Netherlands NED NED
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Umar Welt SGS Karlsruhe GER GER
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Hakiem Leeflang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Pascal Marten Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Benedikt Wagner KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Yanaika Kuyper Hollanda NED NED
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hanna Jugo Hollanda NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Vanessa Bitz Germany GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kuljinder Pardeshi Almanya GER GER
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lisa van de Kamp Hollanda NED NED
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kaylee Zwakhalen Hollanda NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Illiana Bartolotta Switzerland SUI SUI
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lindsey Leynen Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Katharina Kemmet Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michelle Kunst Hollanda NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Annalena Steidle Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Alina Underberg Germany GER GER
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Dennis Schewtschenko Oberberg Karate Gummersbach GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Manuel Ettmüller KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Yassine El Alili Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tobias Lorenz KV Brandenburg GER GER
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Lukáš Vigário Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Yassine El Attar van Hellemond Sport NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Lesley Zut Netherlands NED NED
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Nicolas Magrini Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Soufiane Elmessaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Almedin Hamdiu İsviçre SUI SUI
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Giordy Nortan Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Daniel Saar Saarländischer KV GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ozan Arslan Hollanda NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Joris Drachman Hollanda NED NED
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Marcel Möller KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Alex Creemers Hollanda NED NED
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Giordy Nortan Hollanda NED NED
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Svjatoslow Prokop KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Isra Ou-Aissa Netherlands NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lien Joris Belçika BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kimberly Van Harten Hollanda NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Isabella Raffa KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Jorina Bianchetti Switzerland SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sarah Debus KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Katharina Maichle Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lis Dostert Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Liz Hary Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sherilyn Wold Netherlands NED NED
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lena Ribguth Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lara Bernstorf KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katja Kormann Seishinkai Jena GER GER
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lis Dostert Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lena Ribguth Almanya GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Dorothea Emer KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Aylin Steinbauer KV Baden Württemberg GER GER
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Ricardo Giegler Almanya GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Kim Alexander Behrendt KV Schleswig-Holstein GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Jacob Haverhoek Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Andreas Bitner Herkules 01 Kassel GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Yunis Nassar Berliner Karate Verband GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Xavier Köhlen Hollanda NED NED
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Buyantogtokh Sharkhuukhen Berliner Karate Verband GER GER
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Kadircan Kaya Taiko Dojo e.V. Oberhausen GER GER
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Tim Koenemann RuhrDojo Essen GER GER
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Marcel Müller KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Hannes Schmidt KD Weilburg GER GER
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Xavier Köhlen Hollanda NED NED
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Yunis Nassar Berliner Karate Verband GER GER
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Michael Burke Kaizen Central ENG ENG
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Marcel Müller KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Ornella Nezi Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Wallery Dankert JJKZ Heidelberg GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Sandy Hoffmann KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Larissa Mackert KV Baden Württemberg GER GER
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Eva Zwaneveld Hollanda NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Anna Wirbel Saarländischer KV GER GER
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Vallerie Op Den Camp Karate Club Alken NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Sharon Van Gent Hollanda NED NED
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Elisa Uitzetter Karate Do Smaal NED NED
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Esther van Schaik Hollanda NED NED
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Ornella Nezi Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Suzan Yilmaz Hara Köln GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Louise Oldeman Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Esther van Schaik Hollanda NED NED

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır