KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Harasuto Cup 2009 - 28.02.2009 - 01.03.2009

şehir Łódź
Ülke Polonya
Organizasyon Harasuto KK
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 42
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 9
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
57.81%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 16x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Ostap Hunchak Union Lviv UKR UKR
2. kata bay -9 yas Dawid Tarnawa KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay -9 yas Kordian Dzedzic Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata bay -9 yas Daniel Dziergas KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata bay -11 yas Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kata bay -11 yas Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kata bay -11 yas Denis Gritskov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Oladi Mehrasa İran IRI IRI
2. kata bayan -9 yas Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bayan -9 yas Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan -9 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata bayan -12 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan -12 yas Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Andrzej Myśliński KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata bay 12-13 yas Martin Piršel Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Efim Shlyamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
2. kata bayan 12-13 yas Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Klaudia Lenz Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 12-13 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
2. kata bay 14-15 yas Michal Toure Slovakia SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kata bay 14-15 yas Péter Pákay Hungary HUN HUN
5. kata bay 14-15 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bay 14-15 yas Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 14-15 yas Angelika Wojtaszek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Beata Zielińska Płomień Ostrzeszów POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Paulina Dukat UKS Błyskawica Rokietnica POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Dawid Srokowski Polonya POL POL
5. kata bay 16-17 yas Alfred Monin Funakoshi Shotokan Karate UKR UKR
5. kata bay 16-17 yas Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata bay 16-17 yas Bogdan Daragan Funakoshi Shotokan Karate UKR UKR
7. kata bay 16-17 yas Karol Malec Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Patricia Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Laura Kvasnicová Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Michaela Kimáková Slovakya SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Anna Zelent Polonya POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Kinga Moroz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata bay Miroslav Sližik Slovakia SVK SVK
3. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
5. kata bay Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
5. kata bay Kirils Membo Letonya LAT LAT
7. kata bay Mariusz Cybulka AZS Wroclaw POL POL
7. kata bay Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Kristína Grmanová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Barbora Bosnyaková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
5. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
7. kata bayan Agnieszka Dybicz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kata bayan Monika Jelinowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Ukrayna UKR UKR
2. kata takýmlar bay Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kata takýmlar bay KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Dynamic KSE Budapest (HUN) HUN HUN
2. kata takýmlar bayan KK Trstená (SVK) SVK SVK
3. kata takýmlar bayan KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan LUKS Karate Goleniów (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas OPEN Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas OPEN Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay -12 yas OPEN Michal Šuhaj KK Trstená SVK SVK
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas OPEN Kinga Kobus Atemi Warszawa POL POL
3. kumite bayan -12 yas OPEN Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -12 yas OPEN Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Wanga Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Roman Zhyvko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Tonuzóba Kiss Hungary HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Toms Logins Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Jänis Korolkovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Kamil Biziuk Polonya POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Yegor Koryagin Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Jakub Wujek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas +55kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Łukasz Dmoch Ursus Warszawa POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Justyna Pastewska Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Nikjoo Nazfar İran IRI IRI
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Dominika Kucharová Slovakia SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikolett Varga Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Szabina Báncsó Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anastasiya Myastkovska Union Lviv UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Mercédesz Babos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Mirella Fiszer Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nejad Katesari Tina Mohammad İran IRI IRI
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Péter Pákay Hungary HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Nazar Senchyshyn Union Lviv UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg István Antal Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Kabát Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Tamás Kiss Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Piotr Arkuszyński Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Marcin Otapowicz Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Dobiáš Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Sebastian Kubatek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Anton Zelinskyy Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Márk Mészáros Hungary HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Robert Gerlei Hungary HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Kosma Walczak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anastasiya Alekseychuk Union Lviv UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daniela Závatzká Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Fabiánová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kornélia Linkeschová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Shamin Nazar İran IRI IRI
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikolett Varga Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Lacová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Martyna Chróściak Kamikaze Gryfino POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Daria Konopko Kaisho Białystok POL POL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Rebeka Teher Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Semaniková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Marta Pacholczyk KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Pigová Slovakia SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Denis Košala Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Bence Brachna Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Rafał Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Adam Kucharczyk Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Damian Rutkowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Adam Čajkovský Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Piotr Kamrowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Kamil Roszak KK Shobuken Łódź POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Vladislavs Jaskuls Letonya LAT LAT
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Patryk Surma Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Matyas Molnar Hungary HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Marcell Nagy Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michał Kubik Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Mateusz Strojny Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Michał Kaliniewicz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Balász Bisztrony Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Roman Vorobeľ Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Maciej Januszewski Shogun Białystok POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Roland Palásti Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Michał Stefanowicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Zoltán Kun Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Przemysław Chmielewski KKS Funakoshi Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Mateusz Chmielewski Polonya POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ján Sirka Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Filip Grochola Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Marián Macík Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Gergö Báthory Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Zsófia Hermann Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Surma Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Miriam Šošovicová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Maryam Soltan Pour İran IRI IRI
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lilla Munkácsi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Semaniková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Monika Bábiková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kinga Turlińska Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Karolina Orzel Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Anna Grünvalszky Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -60kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -60kg Marcin Berent KK Champion Team POL POL
3. kumite bay -60kg Martin Čula Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -60kg Michał Bednarczyk Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bay -60kg Ferhat Sahin Budosportschule Goslar GER GER
7. kumite bay -60kg Maciej Palczyński Andrex Elbląg POL POL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Róbert Hargitay Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -67kg Dániel Miklós Hungary HUN HUN
5. kumite bay -67kg András Virág Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -67kg Marcin Markowski Grot Chynów POL POL
7. kumite bay -67kg Igor Negaturov Ukraine UKR UKR
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Maroš Sokol Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Oleksandr Iefremov Ukraine UKR UKR
3. kumite bay -75kg Serhiy Savchuk Ukraine UKR UKR
5. kumite bay -75kg Peter Szomor Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -75kg Jakub Wiśniewski Elbląski KK POL POL
7. kumite bay -75kg Ariel Supruniuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay -75kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Bartłomiej Sołtysiak AZS Wroclaw POL POL
2. kumite bay -84kg Davids Eljashans Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay -84kg Piotr Bartuzel Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay -84kg Andrej Harničár Slovakia SVK SVK
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Péter Kun Macaristan HUN HUN
2. kumite bay +84kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay +84kg Tomasz Kundzicz Andrex Elbląg POL POL
3. kumite bay +84kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay +84kg Grzegorz Kaleta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bay +84kg Jarosław Komorowski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
7. kumite bay +84kg Tadeusz Kokotowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
2. kumite bayan -55kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Dominika Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bayan -55kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -55kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan -55kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -61kg Lucia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Lilla Munkácsi Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan -61kg Ligia Goraj Kamikaze Gryfino POL POL
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan -68kg Daria Szulc Polonya POL POL
5. kumite bayan -68kg Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Lucia Rácová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan -68kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Slovakya SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas İran IRI IRI
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Funakoshi Kędzierzyn Koźle (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Macaristan HUN HUN
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Baltijas Karate Club (LAT) LAT LAT
2. kumite takýmlar bay Ukrayna UKR UKR
3. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bayan Ukrayna UKR UKR
7. kumite takýmlar bayan İran IRI IRI

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır