KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2018 - 21.04.2018

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Kamura Ryu Ústí nad Labem
Yarışmacılar 554
Kulüpler 73
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 63
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
66.67%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Artur Glushenko Okinawa team UKR UKR
2. kata bay -9 yas Artem Parkhomenko Okinawa team UKR UKR
3. kata bay -9 yas David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata bay -9 yas Max Vechkanov Okinawa team UKR UKR
5. kata bay -9 yas Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kata bay -9 yas Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Artur Glushenko Okinawa team UKR UKR
2. kata bay 10-11 yas Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Iegor Konovalenko Leon UKR UKR
5. kata bay 10-11 yas Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Yaroslav Illyuk Okinawa team UKR UKR
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Kateryna Verbynenko Leon UKR UKR
2. kata bayan -9 yas Michelle Grznárová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Uliana Baranova Okinawa team UKR UKR
3. kata bayan -9 yas Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bayan -9 yas Nika Afendikova Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan -9 yas Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Uliana Baranova Okinawa team UKR UKR
2. kata bayan 10-11 yas Viviana Kováčová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Nika Afendikova Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 10-11 yas Elena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata bayan 10-11 yas Kateryna Beliai Leon UKR UKR
5. kata bayan 10-11 yas Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Marika Hrnčáriková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Kyra Koch Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata bayan 12-13 yas Lisa Stepanova Okinawa team UKR UKR
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Bogdan Chabanov Ukrayna UKR UKR
2. kata bay 14-15 yas Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Anna Lena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata bayan 14-15 yas Daria Husieva Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 14-15 yas Lisa Stepanova Okinawa team UKR UKR
5. kata bayan 14-15 yas Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Adriana Slováková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Kavalír Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tobias Stockinger Frieways Karateklub AUT AUT
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anna Lena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
2. kata bayan 16-17 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Daria Husieva Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 16-17 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas David Kavalír Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Justin Kolodziej KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bay 18-20 yas David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Daria Kondratiuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 18-20 yas Juliane Reuter KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan 18-20 yas Lena Holm HSV karate Cottbus GER GER
5. kata bayan 18-20 yas Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay
1. kata bay Oleksandr Iefremov Leon UKR UKR
2. kata bay Jakub Bošek SHOBU Academy CZE CZE
3. kata bay David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
5. kata bay Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Victoriya Afendikova Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan Sarah Kruber HSV karate Cottbus GER GER
3. kata bayan Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Lubomír Janoušek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Victoriya Afendikova Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
3. kata bayan veterans (+35 yas) Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay 7-10 yas
1. kata takýmlar bay 7-10 yas Okinawa team UKR UKR
2. kata takýmlar bay 7-10 yas Ukrayna UKR UKR
3. kata takýmlar bay 7-10 yas SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 7-10 yas Shito Ryu England ENG ENG
5. kata takýmlar bay 7-10 yas Alliance UKR UKR
kata takýmlar bayan 7-10 yas
1. kata takýmlar bayan 7-10 yas Leon UKR UKR
2. kata takýmlar bayan 7-10 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 11-13 yas
1. kata takýmlar bay 11-13 yas SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata takýmlar bay 11-13 yas GRYF Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bay 11-13 yas Výběr Středočeského kraje CZE CZE
3. kata takýmlar bay 11-13 yas KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata takýmlar bay 11-13 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bayan 11-13 yas
1. kata takýmlar bayan 11-13 yas Champions Team CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 11-13 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
5. kata takýmlar bayan 11-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Max Vechkanov Okinawa team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Paul Sava Shito Ryu England ENG ENG
3. kumite bay 7-9 yas -27kg David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Kiril Zhurauliou Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Alexander Annich Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Matvii Bidnichenko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Matviy Drik Legend UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Artur Glushenko Okinawa team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Oleksandr Gnatchenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Mihailo Volchonok Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Matúš Lamačka KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Volodymyr Lukonin Ukrayna UKR UKR
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Artem Parkhomenko Okinawa team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas +32kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Nikita Ankudinov Legend UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Yaroslav Shatohin Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Artsiom Filipau Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Matviy Drik Legend UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Yaroslav Illyuk Okinawa team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Ivan Zinchenko Legend UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Ivan Bilous Alliance UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg William Miyamoto Dahm Musashi Weimar GER GER
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Maxim Osinsky Team Lviv UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Artem Lymarchuk Legend UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Nikita Parkhomuk Legend UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -41kg William Miyamoto Dahm Musashi Weimar GER GER
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Ivan Kravets Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Artsiom Filiakou Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Uliana Baranova Okinawa team UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Liduska Bedou Karate Do Smaal NED NED
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lenka Horáčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Liduska Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Oleg Stolitniy Leon UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dmytro Fedotov Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Semen Yankul Legend UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ruslan Kotyk Legend UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikita Parkhomuk Legend UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Andrii Holubovych Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Nooa Paukkola Lahden Karate FIN FIN
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Vadym Sulym Leon UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Richard Feike Karate Senftenberg e. V. GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Andrii Holubovych Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Dzmitry Arol Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Daniil Rusanov Ukrayna UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Oleksandr Dyhid Leon UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Roman Rouba Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Andriy Khomyak Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniil Rusanov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Aliaksandr Sopat Kofukan Belarus BLR BLR
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Horák Champions Team CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Egor Savchuk Alliance UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Valeriia Andrieieva Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Robin van Wezel Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Joanna Verspaget Fight Vision NED NED
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Roxolana Myroniuk Kin-hin UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Kordyuk Team Lviv UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lisa Stepanova Okinawa team UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Yaroslav Pavliuk Kin-hin UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Nikita Arol Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Serhii Kordyuk Team Lviv UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Daniil Zadorozhnyi Leon UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Raman Yeudakimau Kofukan Belarus BLR BLR
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Kirill Kalutskiy Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Oleg Stetsiv Team Lviv UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Yaroslav Sulym Leon UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Julian Nobbe Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Maxim Glinskiy Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Oleksii Ryzhenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Oleg Stetsiv Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Julian Nobbe Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Robin van Wezel Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Annemijn Hekelaar Gombert Karate Kenamju NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Valeriia Andrieieva Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marciana Bosveld Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Daria Husieva Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hanna Yeuhrafava Kofukan Belarus BLR BLR
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Kateryna Kononenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Daniela Veselá Champions Team CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Kovařík Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Yevhen Sendetskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Yahor Makarchuk Kofukan Belarus BLR BLR
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Frederic J. G. Bedou Karate Do Smaal NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Tocu Ryzvan Shito Ryu England ENG ENG
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Yevhen Sendetskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateryna Kononenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Maryia Azarava Kofukan Belarus BLR BLR
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Eirill Bungum Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tilde E. Eine Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Tilde E. Eine Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eirill Bungum Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Thomas Van der Meijden Karate Kenamju NED NED
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Jean Pierre Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Jordy Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Noah Najdi Karate Team Timmermans NED NED
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tetyana Izelaar Topaz Karate Academy NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kyra Wapperom Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Nashka Kuhnen Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Sarah Hunold KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Vanesa Gjuka Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Omar Laâttar Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite bay -60kg Jordy Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
3. kumite bay -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Yassine El Attar Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
5. kumite bay -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Enzeli de Ruiter Karate Kenamju NED NED
2. kumite bay -67kg Thomas Van der Meijden Karate Kenamju NED NED
3. kumite bay -67kg Jolano Lindelauf Fight Vision NED NED
3. kumite bay -67kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bay -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite bay -67kg Alissio Yalçin Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
2. kumite bay -75kg Raman Katliarou Kofukan Belarus BLR BLR
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Brian Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
2. kumite bay -84kg Noah Najdi Karate Team Timmermans NED NED
3. kumite bay -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -84kg Anton Semchenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -84kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay +84kg Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
3. kumite bay +84kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +84kg Oskari Rajala Renshin-kan Ry FIN FIN
5. kumite bay +84kg Mitchel Bakhuysen Karate Kenamju NED NED
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Brian Timmermans Karate Team Timmermans NED NED
2. kumite bay OPEN Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Sergei Obuhov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay OPEN Volodymyr Korobkov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay OPEN Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Diana Ziulkovska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan -55kg Jaydin Van der Eerden Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite bayan -55kg Merel Cassee Karate Kenamju NED NED
5. kumite bayan -55kg Nada El Attar Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Suzanne Hekelaar Gombert Karate Kenamju NED NED
2. kumite bayan -61kg Nashka Kuhnen Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite bayan -61kg Ariana Alic Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan -61kg Lynn Snel Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
5. kumite bayan -61kg Kyra Wapperom Choku Gym Zaandam NED NED
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Vanesa Gjuka Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite bayan -68kg Lenka Macková (Poorová) Karate Shotokan-Ryu Cheb CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Katja Schweier Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER GER
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Saffron Kolf Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
2. kumite bayan +68kg Ganna Iastrebova Ukrayna UKR UKR
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Tetyana Izelaar Topaz Karate Academy NED NED
2. kumite bayan OPEN Ganna Iastrebova Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan OPEN Vanesa Gjuka Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan OPEN Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Ariana Alic Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan OPEN Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Kofukan Belarus BLR BLR
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Leon UKR UKR
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Team Fightin Nabil NED NED
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas KK Lichnice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Kofukan Belarus BLR BLR
2. kumite takýmlar bay Nurmijärven Shotokan FIN FIN
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Choku Gym Zaandam (NED) NED NED
2. kumite takýmlar bayan Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
11.10.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır