KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ostrava 2017 - 04.11.2017

şehir Ostrava
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate tygr Ostrava, Hakuba karate Ostrava
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 72
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 9
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Oskar Szkolnicki LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kata bay -9 yas Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay -9 yas David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
3. kata bay -9 yas Patryk Witek KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata bay -9 yas Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay -9 yas Danylo Voskalo Kensey UKR UKR
7. kata bay -9 yas Jan Blahut Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
7. kata bay -9 yas Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kata bay -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Zinovii Koshlan Kensey UKR UKR
2. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Viktor Beno KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Marcin Delewicz Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Kacper Murawski Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Artem Romanchuk Kensey UKR UKR
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Vladimir Stepchenko White Wall RUS RUS
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
5. kata bay 10-11 yas Orest Sheremeta Kensey UKR UKR
5. kata bay 10-11 yas Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Tymur Nikulin PCMA Union UKR UKR
kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu
1. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Patryk Witek KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Gracjan Grobelny Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Iurii Denisov White Wall RUS RUS
3. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Adam Tkaczyk Mat-Bud Klub Karate Kiritsu POL POL
5. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Jakub Neiner Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Jakub Raynoch KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Franciszek Pura KS Ronin POL POL
7. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Martin Rouš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Vanesa Borisová Slovšport Trnava SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Alina Dyakiv Kensey UKR UKR
3. kata bayan -9 yas Linda Predanocy KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Sofia Štefaneková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata bayan -9 yas Katarína Klučárová 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
5. kata bayan -9 yas Julia Sworek PKK Pleszew POL POL
7. kata bayan -9 yas Julia Rudnicka Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kata bayan -9 yas Alžbeta Škorvánková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bayan -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Michelle Grznárová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Iga Daszkiewicz Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Sabina Světlíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
7. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Vanda Hvězdová KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Nela Řehová HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Elena Eidler Frieways Karateklub AUT AUT
2. kata bayan 10-11 yas Melanie Trejo Frieways Karateklub AUT AUT
3. kata bayan 10-11 yas Maja Borzecka KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata bayan 10-11 yas Viviana Kováčová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata bayan 10-11 yas Hana Škorvánková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu
1. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Vanesa Klimplová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Anastazja Dudzik KS Ronin POL POL
3. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Yuliia Krot PCMA Union UKR UKR
5. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Milena Gumula KS Ronin POL POL
5. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Alicja Guzdek KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Michal Talaga KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bay 12-13 yas Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Patryjach LZS Głubczyce POL POL
5. kata bay 12-13 yas Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Stefano Piva ASD Centro Studi Arche ITA ITA
7. kata bay 12-13 yas Filip Pohl TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Richard Šlehofer ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Natasa Gamová ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Lucia Mrázová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Melanie Trejo Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata bayan 12-13 yas Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Nina Kňazovčíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
3. kata bay 14-15 yas Vasile Oanta ASD Centro Studi Arche ITA ITA
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Tobolák Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Bartlomiej Babinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kata bay 14-15 yas Daniel Fulara KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bay 14-15 yas Michał Polak KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Tamara Vidová Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Karolina Zelasko LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Nina Dziedzic Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Kyra Koch Frieways Karateklub AUT AUT
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Vasile Oanta ASD Centro Studi Arche ITA ITA
2. kata bay 16-17 yas Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Bartlomiej Babinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata bay 16-17 yas Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Tobias Stockinger Frieways Karateklub AUT AUT
7. kata bay 16-17 yas Tymoteusz Tobiasinski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anna Kowalska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bayan 16-17 yas Nina Szomolányiová Goju Kai Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Magdalena Kruczek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata bayan 16-17 yas Anna Stebelska Kensey UKR UKR
7. kata bayan 16-17 yas Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Damian Lućinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata bay 18-20 yas Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kata bay 18-20 yas David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Jakub Walczak LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata bay 18-20 yas Dominik Guzdek KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bay 18-20 yas Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Laura Meneghetti ASD Centro Studi Arche ITA ITA
2. kata bayan 18-20 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan 18-20 yas Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 18-20 yas Tamara Szomolányiová Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 18-20 yas Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata bayan 18-20 yas Anna Stebelska Kensey UKR UKR
7. kata bayan 18-20 yas Daria Węcławiak Średzki Klub Karate Shotokan Mikasa POL POL
7. kata bayan 18-20 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata bay
1. kata bay Peter Fabian Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kata bay Damian Lućinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata bay Aleksander Adamóv Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
3. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay Grzegorz Wer KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bay Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata bay Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Laura Meneghetti ASD Centro Studi Arche ITA ITA
3. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Tamara Szomolányiová Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata bayan Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan Katarzyna Janikowska KS Ronin POL POL
7. kata bayan Magdalena Kubatek AZS Wroclaw POL POL
7. kata bayan Julia Niżyńska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) David Valenta LKS Zarzewie Prudnik POL POL
2. kata bay veterans (+40 yas) Zdzislaw Mitula UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata bay veterans (+40 yas) Rastislav Miklič KK Junior Prešov SVK SVK
3. kata bay veterans (+40 yas) Radoslav Šmída Slovšport Trnava SVK SVK
5. kata bay veterans (+40 yas) Artur Zaręba UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Výběr Středočeského kraje CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Kensey UKR UKR
5. kata takýmlar bay -13 yas KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
5. kata takýmlar bay -13 yas Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas KK ŠK Real Klub Trenčín (SVK) SVK SVK
2. kata takýmlar bayan -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan -13 yas KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan -13 yas Frieways Karateklub AUT AUT
5. kata takýmlar bayan -13 yas KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
5. kata takýmlar bayan -13 yas Średzki Klub Karate Shotokan Mikas POL POL
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate Vision CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata takýmlar bayan Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Nestor Korpan PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Marcel Kornes KS Ronin POL POL
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Jan Tarasienko Mat-Bud Klub Karate Kiritsu POL POL
7. kumite bay 7-9 yas -27kg Patryk Witek KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Natan Olichwer WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Viliam Bartoš ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Oskar Szkolnicki LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Daniel Vasilík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Artur Talama PCMA Union UKR UKR
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Danylo Voskalo Kensey UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Markus Ribbestad Karateklubb Elit SWE SWE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Gracjan Grobelny Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Richard Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Lukáš Kostelný KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Jakub Michálek KK Spartak Myjava SVK SVK
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Lukas Mečír Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Nazar Goriachyi PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Samuel Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Oleh Ravlyk PCMA Union UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Ostap Bodnar PCMA Union UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Iurii Denisov White Wall RUS RUS
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -30kg David Nemček Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Oliver Ivančík Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Maksym Stetsiv PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Maksym Kravchuk PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Bohdan Reshavets PCMA Union UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Ľubomír Havlík KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Samuel Zríni KK Spartak Myjava SVK SVK
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Dmytro Malyk Arey Lviv UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Markiian Romanyshyn PCMA Union UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Tymur Nikulin PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Orest Sheremeta Kensey UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Samuel Harag Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Adam Kulíšek KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Roman Oliinyk Kensey UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Davyd Yashchuk PCMA Union UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Lenny Turaz Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Yelisey Kondrashov Samuray UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Lukáš Bohunický Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Danylo Potapov Arey Lviv UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Lukáš Dufala ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Viliam Jozef Vasilík ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Samuel Kocian ŠK Nová Baňa SVK SVK
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Michalina Wysocka WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Vanesa Borisová Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Melissa Balážová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Vanesa Ondrkálová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Kocianová ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Julia Rudnicka Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Karin Malchová KK Torashiro Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Alexandra Katarína Sekelská ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Julia Sworek PKK Pleszew POL POL
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Polina Shyndiuk Kensey UKR UKR
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Yelyzaveta Kachanovych PCMA Union UKR UKR
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Zuzana Mišovýchová KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Marta Cieślak Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Olha Vynohradova Arey Lviv UKR UKR
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nina Jeseničová KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Yuliia Krot PCMA Union UKR UKR
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Anna Bidyuk Samuray UKR UKR
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Stefania Buchtová KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Svetlana Babilia ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Viktoria Šoltésová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Viviana Kováčová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Malwina Lampkowska Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Lyubomyr Kindrat Arey Lviv UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Serhiy Pohulyaev Arey Lviv UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Matej Lanko KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Vladyslav Vivsyanyy PCMA Union UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Samuel Masaryk ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Oleh Ovras PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Anatolii Bessarabov PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Oskar Lydka KS Ronin POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Filip Foltýn KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Michal Florczak PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Volodymyr Balobanov Arey Lviv UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Timotej Žbodák 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Šimon Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Sworek PKK Pleszew POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Oleh Herus PCMA Union UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Zakhar Podolets PCMA Union UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Konrad Frankiewicz KS Ronin POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Artur Senyk PCMA Union UKR UKR
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Branislav Jaroš Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Lenart ŠK Nová Baňa SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Paweł Klima UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Oskar Żmijewski UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavlo Lutsyshyn PCMA Union UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Maksym Sheremeta PCMA Union UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sofiya Zalypska Arey Lviv UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Magdalena Osiejewska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Julia Grzelak PKK Pleszew POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Oliwia Filipczyk UKS Satori Mikolow POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dominika Halgašová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabina Kruľáková ŠK Nová Baňa SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zina Smižanská Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Olesia Kolodna Samuray UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Maria Kopala KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Katarína Kadlečíková Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Marta Mazurchak PCMA Union UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sofia Musii PCMA Union UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Erika Ribbestad Karateklubb Elit SWE SWE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Yuliya Sapsa Kensey UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Julia Bartodziej KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dagmar Brziaková KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Yuliia Nykolyn Kensey UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Szymon Sprancel KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Konstyantin Andryeyev ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -55kg Orest Hlynskyy Kensey UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Nazar Mysholivskyi Kensey UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -55kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Rafal Grela WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Dominik Bohunický Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Matej Melicher ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Marek Simun ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Kacper Baracz LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -65kg Yuriy Kolodiy PCMA Union UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Nazar Lishchynskyi Kensey UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -65kg Avriam Snokrot Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Krzysztof Michalski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Marek Pavlak KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Adam Jurák ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +65kg Michal Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas +65kg Marek Beňuš ŠK Nová Baňa SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas +65kg Dominik Tarnawski PKK Pleszew POL POL
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Dawid Sobkowiak PKK Pleszew POL POL
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Yuriy Kolodiy PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Marek Simun ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Diana Schlettová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Aleksandra Bartoszewska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Wiktoria Wesołowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Julia Piotrowska Rawicki klub karate Surem POL POL
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lukrécia Lachká Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Zita Bakayová KK Torashiro Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Natalia Budzyn KS Ronin POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Izabela Szurowska Rawicki klub karate Surem POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Anna Górna Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Weronika Szczypka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Izabela Szurowska Rawicki klub karate Surem POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Zita Bakayová KK Torashiro Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Natália Vargová2 KK Torashiro Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Sarah Babicová ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Natalia Budzyn KS Ronin POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Bartosz Kleniewski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Konrad Tanaś PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Pavlo Baran Arey Lviv UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Dmytro Zubrytskyy PCMA Union UKR UKR
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Lenart ŠK Nová Baňa SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Oleksandr Zlobin PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Mateusz Lapot KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -75kg Kamil Bartoszewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -75kg Alex Buček 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -75kg Tomáš Fančo Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Mateusz Cieślar KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Pavlo Pokora PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Michał Szostecki Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +75kg Denis Buchta KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +75kg Yuriy Sereda PCMA Union UKR UKR
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Mateusz Cieślar KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Maksym Didych PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Dmytro Zubrytskyy PCMA Union UKR UKR
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Alex Buček 1. Karate Club Pezinok SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Yevhen Sendetskyy Samuray UKR UKR
kumite bayan 16-17 yas -55kg
1. kumite bayan 16-17 yas -55kg Nikola Miksaiová ŠK Nová Baňa SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -55kg Paulina Kern LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg Magdalena Kruczek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg Antonina Opas WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan 16-17 yas -60kg
1. kumite bayan 16-17 yas -60kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -60kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Ema Kasanová ŠK Nová Baňa SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Weronika Tomczyk Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -60kg Emilia Ratajska LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite bayan 16-17 yas +60kg
1. kumite bayan 16-17 yas +60kg Jelena Smižanská Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +60kg Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Nikola Miksaiová ŠK Nová Baňa SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Paulina Banat WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Sarah Hrnková AC UNIZA Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ema Kasanová ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Weronika Tomczyk Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Adrian Mituła UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Ostap Hunchak PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Lukasz Banczyk UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Łukasz Bartoszewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Adrian Brejnak UKS Satori Mikolow POL POL
kumite bay 18-20 yas +70kg
1. kumite bay 18-20 yas +70kg Piotr Słota WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay 18-20 yas +70kg Mykhaylo Ivan Filipenko PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas +70kg Pavlo Pokora PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas +70kg Róbert Roth ŠK Nová Baňa SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas +70kg Nazariy Iskiv Kensey UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas +70kg Peter Meliš Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Katarzyna Janikowska KS Ronin POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Klaudia Szymanska KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Oleksandr Khakhula PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay -70kg Denys Kopytko PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay -70kg Łukasz Bartoszewski LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay -70kg Ostap Hunchak PCMA Union UKR UKR
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Piotr Słota WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay -80kg Mykhaylo Ivan Filipenko PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay -80kg Kacper Dąbek Rawicki klub karate Surem POL POL
3. kumite bay -80kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
5. kumite bay -80kg Kamil Rosiński WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite bay -80kg Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay +80kg Mariusz Migdalski Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite bay +80kg Nazariy Iskiv Kensey UKR UKR
3. kumite bay +80kg Bartłomiej Sołtysiak PKK Pleszew POL POL
5. kumite bay +80kg Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE CZE
5. kumite bay +80kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Denys Kopytko PCMA Union UKR UKR
2. kumite bay OPEN Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay OPEN Oleksandr Khakhula PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay OPEN Mariusz Migdalski Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bay OPEN Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
5. kumite bay OPEN Róbert Roth ŠK Nová Baňa SVK SVK
7. kumite bay OPEN Peter Meliš Karate Klub Sokol Ilava SVK SVK
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Ingrid Suchánková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan -60kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -60kg Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan -60kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bayan -60kg Violeta Kovalova PCMA Union UKR UKR
5. kumite bayan -60kg Anastasiya Myastkovska PCMA Union UKR UKR
7. kumite bayan -60kg Katarzyna Janikowska KS Ronin POL POL
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Halina Melnyk Arey Lviv UKR UKR
2. kumite bayan -68kg Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bayan -68kg Daria Orzechowska Kamikaze Gryfino POL POL
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Evelin Szabó Wadofight HUN HUN
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ingrid Suchánková Dukla Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bayan OPEN Halina Melnyk Arey Lviv UKR UKR
5. kumite bayan OPEN Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Lucia Langošová KK Junior Prešov SVK SVK
7. kumite bayan OPEN Diana Juráková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kumite bayan OPEN Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Marián Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay veterans (+40 yas) Peter Kover Budokan Zvolen SVK SVK
3. kumite bay veterans (+40 yas) Michal Turčaník KK Torade Liptovský Mikuláš SVK SVK
5. kumite bay veterans (+40 yas) Krzysztof Kępski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
11.10.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır