KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2014 - 26.04.2014 - 27.04.2014

şehir Hradec Kráolové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 728
Girişleri 1150
Kulüpler 91
Ülkeler 16
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 67
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 13
Puanlama 60-40-20-10-5
İstatistikler


Beğenilme:
51.60%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 94x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay -9 yas Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kata bay -9 yas Yegor Bugaichuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay -9 yas Pavel Utyupin Ukrayna UKR UKR
5. kata bay -9 yas Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata bay -9 yas Emre Tosun Kido Karate AUT AUT
7. kata bay -9 yas Mark Lupach Donetskaya oblast UKR UKR
7. kata bay -9 yas Jakub Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Bogdan Chabanov Donetskaya oblast UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Aleksey Mokryanskiy Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 10-11 yas Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Cenk Tosun Kido Karate AUT AUT
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Sofia Golubovych Ukraine UKR UKR
3. kata bayan -9 yas Ester Šišková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kata bayan -9 yas Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata bayan -9 yas Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 10-11 yas Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Júlia Kimáková ŠKP PŠ Košice SVK SVK
5. kata bayan 10-11 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Radoslava Duchoňová ŠKP PŠ Košice SVK SVK
7. kata bayan 10-11 yas Kristýna Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Vincent Caroni Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata bay 12-13 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kata bay 12-13 yas Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Valentina Dimoski Kido Karate AUT AUT
5. kata bayan 12-13 yas Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucija Gečević KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kata bayan 12-13 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Nikita Tyukh Ukrayna UKR UKR
5. kata bay 14-15 yas Vincent Caroni Wakajishi Karate SWE SWE
5. kata bay 14-15 yas Yegor Romanyuk Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 14-15 yas Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Klaudia Bociek Poland POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Zeyad Mohamed Mohamed Mısır EGY EGY
2. kata bay 16-17 yas Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata bay 16-17 yas Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Oleksandr Tiukh Ukrayna UKR UKR
5. kata bay 16-17 yas Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Oleg Romaniuk Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 16-17 yas Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Aya Hesham Mohamed Ismail Mısır EGY EGY
2. kata bayan 16-17 yas Nada Yasser Moussa Abdelgawad Mısır EGY EGY
3. kata bayan 16-17 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lina Ahmed Mohamed Hassan Mısır EGY EGY
5. kata bayan 16-17 yas Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kata bay 18-20 yas Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Nataliya Parinova Donetskaya oblast UKR UKR
2. kata bayan 18-20 yas Tereza Zlatohlávková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kata bay
1. kata bay Zeyad Mohamed Mohamed Mısır EGY EGY
2. kata bay Gergő Ocsovai Macaristan HUN HUN
3. kata bay Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
5. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bay Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata bay Volodymyr Goloveshko Ukrayna UKR UKR
kata bayan
1. kata bayan Aya Hesham Mohamed Ismail Mısır EGY EGY
2. kata bayan Victoriya Afendikova Donetskaya oblast UKR UKR
3. kata bayan Anna Reifberger Kido Karate AUT AUT
3. kata bayan Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Kamil Al Otri KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Marek Smejkal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kata bay veterans (+40 yas) Valeriy Altunin Ukrayna UKR UKR
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Victoriya Afendikova Donetskaya oblast UKR UKR
2. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Donetskaya oblast UKR UKR
2. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Ukrayna UKR UKR
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
2. kata takýmlar bayan -13 yas ŠKP PŠ Košice SVK SVK
3. kata takýmlar bayan -13 yas KCK Team CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Donetskaya oblast UKR UKR
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Polonya POL POL
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Hungarian JKA Team HUN HUN
2. kata takýmlar bay Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bay Sportovní klub Mates CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Michal Zaťko ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Šimon Sečkár MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Pavel Utyupin Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -27kg German Serebryakov Donetskaya oblast UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Roman Terzi Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -27kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Erik Ragozenko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Davyd Yanovskyi Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Richard Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Oleg Otchyts Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Anton Chornyi Ukraine UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Oliwier Pelka KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Dominik Barczyk Sakura Rumia POL POL
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Daniil Otchyts Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Dmytro Stepanchuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Igor Chornyi Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Vladyslav Nidzelskyy Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Makar Kravetc Leader RUS RUS
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Platon Sobolev Ukrayna UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Alex Ragozenko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Ivan Tarnavskyi Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg German Serebryakov Donetskaya oblast UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Aleksandrs Olins Ippon LAT LAT
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomasz Ruczyňski Sakura Rumia POL POL
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Mácha Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Dino Šimunec KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Petro Dekhtiarenko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Ostap Shevchenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Oleg Tarnavskyi Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Michael Bartoš Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Maksym Bondarenko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Ivan Avramenko Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Vladyslav Gopich Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Aris Nikolas Čela MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Adam Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Bartlomiej Wojtala KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Rustam Nasibov Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Daniils Suharevs Letonya LAT LAT
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Leonid Khomskyi Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Oleksandr Yalovyi Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Roman Krokhmalnyy Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Mikhailo Minkin Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Dmytro Samokhin Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Jakub Glowienke Sakura Rumia POL POL
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Egor Chernayev Leader RUS RUS
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Sofia Golubovych Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Sylvia Mišeje ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Mésarošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lana Potribenko Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Vladyslava Barsukova Donetskaya oblast UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Kristina Ponomareva Leader RUS RUS
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas +30kg Julia Konarzewska Sakura Rumia POL POL
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Jessica Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Anastasiya Khaliulina Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Ema Melišová KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Darya Gusyeva Donetskaya oblast UKR UKR
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Patrycja Starba Sakura Rumia POL POL
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Magdalena Šuflaj KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Anastasiia Abramova Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Maksym Boshtan Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Alex Sereda Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Patrik Kaschny Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Pavel Kornev Leader RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Nikita Orlovs Letonya LAT LAT
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Alex Boshtan Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Vladyslav Lasko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Zdenko Vanka MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Rustam Nasibov Donetskaya oblast UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Adam Petráš Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavlo Volokhov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Oleksandr Meshcheriakov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Andriy Polyakov Donetskaya oblast UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Igors Lesnikovs Letonya LAT LAT
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Andriy Polyakov Donetskaya oblast UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Polina Hurenko Ukraine UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Klaudia Rachwał Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Mariam Skogland Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Yevgeniia Grushchenko Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alina Kirichenko Leader RUS RUS
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Aillin V. Moen Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Oksana Bazeliuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Polina Hurenko Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Diana Rozenberga Ippon LAT LAT
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Oleh Politykin Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Yuriy Melentyev Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Mykola Gienov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Milan Laurov MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Dmytro Volobuev Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Oleksandr Filianin Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Sebastian Tenmann Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Bogdan Tashoglo Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Andriy Baydala Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Ivan Sarychev Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Adam Kalinowski Polonya POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Patrik Palušák KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Mykola Gienov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Adam Kalinowski Polonya POL POL
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Cezary Pelka KS Olimp Łódź POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolina Osińska Sakura Rumia POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natalia Kuzioła Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Darya Lysokon Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sara Elwart Polonya POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Oleksandra Samus Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Elizaveta Sirosh Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Diana Rozenberga Ippon.lv LAT LAT
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Sara Elwart Polonya POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Darya Lysokon Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Aleksandra Krawiec Polonya POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Martyna Rykowska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Malek Gomaa Salama Salama Mısır EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Sieradzki Budokan Wroclaw POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Shehab Aser Yousef Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Pavol Bitto Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Korbolewski Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Cezary Wolak Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Andriy Chitidze Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ahmed Ragab Elmasry Mısır EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Damian Lisowski KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Mikołaj Smoliński Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Ahmed Elsayed Said Ibrahim Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Pawel Naborczyk Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Piotr Słota Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Maciej Gębka Budokan Wroclaw POL POL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Aly Yakout Tawfik Soliman Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Ahmed Ragab Elmasry Mısır EGY EGY
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Andriy Chitidze Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Ahmed Elsayed Said Ibrahim Mısır EGY EGY
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Malek Gomaa Salama Salama Mısır EGY EGY
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Filip Wendt Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Silva Červená Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ganna Chegolya Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Maya Mahmoud Gad Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Radwa Arafa Elsayed Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ewa Zajdel Polonya POL POL
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Maya Mahmoud Gad Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ganna Chegolya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ewa Zajdel Polonya POL POL
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Pavlo Novochynskyi Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Volodymyr Yavorski Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Dávid Kovács Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Ivan Drozd Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Aly Yakout Tawfik Soliman Mısır EGY EGY
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Tomasz Cynar Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Ivan Drozd Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Dmytro Mizevych Donetskaya oblast UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Israa Nabil Ragab Abdelkader Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Daryna Marchuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Nataliya Parinova Donetskaya oblast UKR UKR
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Weronika Grejner Polonya POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Radwa Arafa Elsayed Mısır EGY EGY
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas OPEN Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bayan 18-20 yas OPEN Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Vitalii Sementsov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -60kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Volodymyr Yavorski Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Roman Gargaun Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Mikołaj Smoliński Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Volodymyr Korobkov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -75kg Dmytro Mizevych Donetskaya oblast UKR UKR
3. kumite bay -75kg Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Sergii Pinchuk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -84kg Volodymyr Korobkov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay -84kg Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Denys Krylovsky Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay +84kg Vladyslav Bydorovskyi Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bay +84kg Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
5. kumite bay +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay +84kg Arkadiusz Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Ivan Drozd Ukraine UKR UKR
2. kumite bay OPEN Roman Gargaun Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Volodymyr Korobkov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay OPEN Sergii Pinchuk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay OPEN Tervel Zwjatkow KK Nikon BUL BUL
7. kumite bay OPEN Kamil Rosiński Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Daryna Marchuk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan -50kg Ganna Chegolya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -50kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Ariana Alic Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite bayan -55kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan -55kg Agata Uwijała Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bayan -55kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Weronika Grejner Polonya POL POL
2. kumite bayan -68kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite bayan +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Rudolf Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite bay veterans (+40 yas) Norbert Múdry UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite bay veterans (+40 yas) Petr Kundrát Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
5. kumite bay veterans (+40 yas) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay veterans (+40 yas) Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Victoriya Afendikova Donetskaya oblast UKR UKR
2. kumite bayan veterans OPEN Radka Hassaine Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan veterans OPEN Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas MŠK Žiar nad Hronom (SVK) SVK SVK
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas SKBU Trutnov CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Ukrayna UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Polonya POL POL
5. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Mısır EGY EGY
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Gokken Chawaszczyna POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Mısır EGY EGY
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır