KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2013 - 27.04.2013 - 28.04.2013

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 675
Girişleri 1097
Kulüpler 101
Ülkeler 17
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 81
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 17
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
55.24%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 191x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bay -9 yas Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay -9 yas Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -9 yas Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -9 yas Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay -9 yas Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay -9 yas Ahmed Lotfy Ahly Club EGY EGY
7. kata bay -9 yas Dino Šimunec KK Samobor Anindol CRO CRO
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Kruno Fadljević KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kata bay 10-11 yas Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Nikita Orlovs Letonya LAT LAT
7. kata bay 10-11 yas Artem Sereda Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Simona Franková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Karyna Sutugina Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bayan -9 yas Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Valeriya Khozyaeva Siberian Karate League RUS RUS
3. kata bayan 10-11 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Veronika Amrahova Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bayan 10-11 yas Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Filip Hulko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata bayan 12-13 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Ronan Ogire Mabushi Veigné FRA FRA
3. kata bay 14-15 yas Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
5. kata bay 14-15 yas David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Ľudmila Bačíková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Viktoria Hieber Senshi KC HUN HUN
5. kata bayan 14-15 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bay 16-17 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Yannick Hoffmann KC Strassen LUX LUX
5. kata bay 16-17 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
7. kata bay 16-17 yas Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 16-17 yas Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Martina Košíková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Denis Wojtyla Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Kateřina Žídková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bayan 18-20 yas Tereza Zlatohlávková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay Vladimír Míček Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Šimon Branda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bay Jesse Enkamp Combat Academy SWE SWE
7. kata bay Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Karin Hägglund Gojukai SWE SWE
3. kata bayan Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
5. kata bayan Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan Nikolett Miklós Dynamic KSE Budapest HUN HUN
7. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Martin Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Marek Smejkal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
7. kata bay veterans (+40 yas) Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata bayan veterans (+35 yas) Olena Serugnina Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bayan veterans (+35 yas) Alexandra Bednáriková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Soňa Němečková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
2. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Viktor Shevchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Ivan Tarnavskyi Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Mykyta Derevianko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Vladyslav Shveda Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -27kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Marlon Henze KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Sergiy Borodai Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Maksim Veremiiev Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Artur Axyutin Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Kirill Filin Filiniuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Alexander Novinchanov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Nikita Neumann Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Ivan Avramenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Samir Karayev Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Jozef Krnáč KK Detva SVK SVK
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Oleg Salukha Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 7-9 yas +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Nikita Orlovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Dmytro Spichko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Igor Rud Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Roman Kliatchenok Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Oleksandr Zatsarnyi Ukrayna UKR UKR
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Nikita Zamyshlyak Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Damir Faizov Titul Russia RUS RUS
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Oleksiy Datskiv Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Artem Sereda Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Andrii Dromov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -41kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Dmytro Samokhin Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Kyrylo Voitenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Łukasz Tuz Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Lukas Aschoff KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Alim Korobkin Titul Russia RUS RUS
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Vladyslav Kutovyy Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Karyna Sutugina Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Violetta Chytova Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Galina Korobkina Titul Russia RUS RUS
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Emely Linke KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Denise Schmitz KEN Budo Heiligenstadt GER GER
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Terézia Kotruchová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Marija Luize Muizniece Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Lara Hammon KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Syuzen Sinchukovskaya Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Alexandra Machalová KK Detva SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Kyryl Guselnikov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Lucas Kurtessis KV Niedersachsen GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ivan Lasko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Damian Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Bohdan Radomskyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Ivan Kemin Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Lyon Nenaedić KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Maciej Skrouba Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Mikhail Khomskyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -52kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Oleh Tarakulov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Słyszewski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Nikita Dragomoretskyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Leonard Šogorić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Dmytro Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Výrostko MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Roman Nalyvayko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Ian Baždar KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Abdelrahman Yasser Ahly Club EGY EGY
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Dmytro Ponomarenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas OPEN David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Maciej Skrouba Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Vitaliy Ksenzhyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Nikita Dragomoretskyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Ronja Ek Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Mariya Datskiv Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lara Mandoki KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Emma Sommerová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Alina Kornisova Letonya LAT LAT
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lena Sattler KEN Budo Heiligenstadt GER GER
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sarah Hunold KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Alina Kornisova Letonya LAT LAT
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Mohamed Yasser Ahly Club EGY EGY
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Tim Bien Nippon Gotha GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Oleksandr Kaba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Evgeniy Rang Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Vladyslav Gonchar Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Anton Timchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Anton Bondarev Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Vladislavs Akstins Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Sebastian Blaa KEN Budo Heiligenstadt GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukasz Szkiladz Kaisho Białystok POL POL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Dens Sadikovs Letonya LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Kirill Solopov Rusya RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Valeriy Tumakov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Reinis Upitis Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Petro Korpan Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Adrian Lewandowski KKS Lębork POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Eduard Quint KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Petro Korpan Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Lukasz Szkiladz Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Kirill Solopov Rusya RUS RUS
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anastasiia Vasiukova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kateryna Maslo Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Desi Wieman Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Karolina Klepacka Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Fedor Lychagin Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Yaroslav Berillo Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Igor Popovych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Gábor Hárspataki Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Julien Van Schil KC Strassen LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ivan Kolupaev Titul Russia RUS RUS
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Kamil Piwowar Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Sergey Fatyanov Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Josef Ludačka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Dejan Cvrkota Zadrugar SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Tobias Breithaupt KEN Budo Heiligenstadt GER GER
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Kibrik Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Oskar Romaniuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Romans Kornisovs Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Georgy Kuznetsov Titul Russia RUS RUS
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Orges Arifi Kosovo KOS KOS
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Georgy Kuznetsov Titul Russia RUS RUS
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Agnieszka Kreft KKS Lębork POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tanja Žunić Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katja Schweier Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Desi Wieman Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Helena Hamann KEN Budo Heiligenstadt GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Desi Wieman Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Charlotte Grimm KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Katja Schweier Karate-Schule-Morina Freudenstadt GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Maria Senko Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Josef Laštůvka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Artem Rybalka Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Tomáš Lorencovič Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Dylan Janssens Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Anatoliy Petrosuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Sergiy Drozd Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Stefan Šolević Impuls Ponte Rosso SRB SRB
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Maksym Yurchak Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Vitaliy Stepanyak Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Maksym Tyryshkin Ukrayna UKR UKR
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Maksym Yurchak Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Dylan Janssens Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Vitaliy Stepanyak Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Josef Laštůvka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Daryna Marchuk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Vladimíra Račáková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sabina Laaveri Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Yvonne Murray Mizuchi Karate Team NOR NOR
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Jovana Ilić Zadrugar SRB SRB
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas OPEN Vladimíra Račáková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Vitalii Sementsov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Filip Hluštík Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay -60kg Artem Rybalka Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -60kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Vadym Kolomiiets Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -67kg Fabian Kunze KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite bay -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Dmytro Negaturov Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -67kg Josef Laštůvka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay -67kg Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay -75kg Iurii Krapivin Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -75kg Safie Graauw Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite bay -75kg Samuel Kubina Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay -75kg Milan Barányi Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay -75kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -75kg Andriy Zyma Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
2. kumite bay -84kg Ivan Drozd Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -84kg Petr Kubička Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay -84kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay -84kg Noël Duineveld Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
5. kumite bay -84kg Sergii Pinchuk Ukrayna UKR UKR
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay +84kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay +84kg Maksym Tyryshkin Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay +84kg Artem Vokh Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay +84kg Vladyslav Dergunov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay +84kg Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay OPEN Artem Vokh Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Kyrylo Kirsanov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay OPEN Tomáš Reich Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay OPEN Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
5. kumite bay OPEN Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay OPEN Samuel Kubina Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Daryna Marchuk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Sabina Laaveri Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite bayan -55kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Yvonne Murray Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan -55kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska AZS Wroclaw POL POL
2. kumite bayan -61kg Maria B. Roll Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan -61kg Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -61kg Lucie Veithová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite bayan -68kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bayan -68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Anastasiya Stepashko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan +68kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Katarína Kotúčová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan OPEN Halina Melnyk Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan OPEN Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kumite bayan OPEN Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Vladimíra Račáková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Petr Kundrát Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Věra Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kosovo KOS KOS
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Siberan Karate League RUS RUS
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Siberan Karate League RUS RUS
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas KEN Budo Heilingenstadt (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas KK Kretovič Košice (SVK) SVK SVK
5. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bay Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
3. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Mizuchi Karate Team (NOR) NOR NOR
2. kumite takýmlar bayan Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır