KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

European Karate Cup Open of Youth 2008 - 21.06.2008

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon Slovak Karate Union
Yarışmacılar 477
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 61
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 8
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
67.31%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 39x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Michal Šarišský TJ Metropol Košice SVK SVK
2. kata bay -9 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
3. kata bay -9 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay -9 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bay -9 yas Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
5. kata bay -9 yas Jan Brezočnik KK Lovrenc SLO SLO
7. kata bay -9 yas Aljaz Brunčko KK Lovrenc SLO SLO
7. kata bay -9 yas Richard Spiegel ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata bay -11 yas Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kata bay -11 yas Ján Bogár Slovakya SVK SVK
3. kata bay -11 yas Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
5. kata bay -11 yas Patrik Čerňanský KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata bay -11 yas Urh Kraner KK Lovrenc SLO SLO
7. kata bay -11 yas Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
7. kata bay -11 yas Artem Kupriyanov Karate Moscow RUS RUS
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata bayan -9 yas Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bayan -9 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Natália Timaniková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kata bayan -9 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bayan -9 yas Viktória Valašteková KK Revúca SVK SVK
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Denisa Peško CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Natália Čmiková KK Nováky SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Libuša Korímová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata bay 12-13 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Janez Pušnik KK Lovrenc SLO SLO
5. kata bay 12-13 yas Lovro Šarec KK Ronin CRO CRO
5. kata bay 12-13 yas Juris Rolands Zibins Letonya LAT LAT
7. kata bay 12-13 yas Martin Antal Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
7. kata bay 12-13 yas Tomáš Biskupič KK Ippon Bratislava SVK SVK
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucija Jurčič KK Ronin CRO CRO
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Mario Mufić Hırvatistan CRO CRO
2. kata bay 14-15 yas Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kata bay 14-15 yas Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Juraj Perkovic Hırvatistan CRO CRO
5. kata bay 14-15 yas Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Richard Sasko KK KHAN Častá SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Boris Togolukov Karate Moscow RUS RUS
7. kata bay 14-15 yas Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 14-15 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata bayan 14-15 yas Jana Koková Slávia TU Zvolen SVK SVK
7. kata bayan 14-15 yas Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Aldin Haurdić KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata bay 16-17 yas Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Kristina Iovova Karate Moscow RUS RUS
5. kata bayan 16-17 yas Tania Solakovic KK Mars CRO CRO
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Maxim Blinov Karate Moscow RUS RUS
2. kumite bay -11 yas -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Michał Król KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite bay -11 yas -30kg Ján Čechovič KK Zen Shotokan SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -30kg Vladimír Majdan KK Žilina SVK SVK
7. kumite bay -11 yas -30kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite bay -11 yas -30kg Pavel Golubev Karate Moscow RUS RUS
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite bay -12 yas -35kg Matúš Remenár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Boran Berak Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -12 yas -35kg Zoltán Michalec KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Rostislav Mikhailov Karate Moscow RUS RUS
7. kumite bay -12 yas -35kg Damian Lisowski KK Shobuken Łódź POL POL
7. kumite bay -12 yas -35kg Mihael Matijaščić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ján Bogár Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Danil Krasnov Karate Moscow RUS RUS
3. kumite bay -12 yas -40kg Mateo Šitum Susedgrad CRO CRO
5. kumite bay -12 yas -40kg Benjamin Heda KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite bay -12 yas -40kg Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
7. kumite bay -12 yas -40kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -40kg Lukasz Kaczmarek KK Shobuken Łódź POL POL
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Zvonimir Dogaš Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay -12 yas +40kg Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite bay -12 yas +40kg Anel Hadžimuratagič KK Ronin CRO CRO
5. kumite bay -12 yas +40kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Martin Maňovský KK Atlant Nitra SVK SVK
7. kumite bay -12 yas +40kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan -12 yas -35kg Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Marianna Cicmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Maria Popova Karate Moscow RUS RUS
5. kumite bayan -12 yas -35kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kumite bayan -12 yas -35kg Anastazia Semiz Karate Moscow RUS RUS
7. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas -40kg Monika Botťánková Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Paula Andričević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas -40kg Monika Kostová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas -40kg Nikola Gajdošová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas -40kg Katarína Kuricová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Paola Banko TINJAN CRO CRO
2. kumite bayan -11 yas +40kg Kristína Zimanová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Libuša Korímová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas +40kg Dominika Majdanová KK Žilina SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Dominik Kolarič KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Andrej Bíreš CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -40kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Zlatar Domagoj Centar Velika Gorica CRO CRO
7. kumite bay 12-13 yas -40kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Patrik Steklý Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Artem Gorbunov Karate Moscow RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Benko ŠŠK Jugo Košice SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Moštenický KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Natan Turcinovic TINJAN CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Vasiliy Antokhiy Rusya RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Ivan Brkić Karate Club Virovitica CRO CRO
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Ákos Gogh KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Filip Kolarec KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Matija Matausic KK Bregana CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Artis Apinis Letonya LAT LAT
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Ivan Blažičević Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Filip Barlovič KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Dávid Kubičár Central Poprad SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas +50kg Kristijan Požgaj KK Nedelišće CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Galina Shateeva Rusya RUS RUS
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Petra Kissimonyiová Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anamarija Barak Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas -40kg Manda Papac Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Helena Martinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Marigona Mehmeti KK Zen Shotokan SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Jelena Zadravec KK Nedelišće CRO CRO
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Martina Matulič KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
7. kumite bayan 12-13 yas +45kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
7. kumite bayan 12-13 yas +45kg Petra Žic Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Kovacic KK Bregana CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Michał Jędrzejczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Sergey Kheifets Karate Moscow RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Peter Milata Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Mario Mufić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Ján Hirka KK Union Košice SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Nikita Skalin Karate Moscow RUS RUS
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Haris Tahirovic Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Juraj Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Philipp Kudryavtsev Karate Moscow RUS RUS
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Kučerák MP Brezno SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg David Recabbaren Slávia TU Zvolen SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Ritvars Luksis Letonya LAT LAT
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Ivan Banko TINJAN CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ádám Harsányi Seinchin KSE HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Michal Lysý KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Martina Tančak KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Mirela Delič Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lea Bečirovič Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Daria Kosykh Karate Moscow RUS RUS
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hilda Janigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lucia Sulíková KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nataša Cvijanoviť KK Slavonski Brod CRO CRO
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Nikola Horvat Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Matej Chrenko Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Karlo Pejić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Antonijo Budinščak KK Jastreb CRO CRO
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Robert Nagy Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Tibor Zubčák Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Ninaj Reshad Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Pavol Langer KK Zen Shotokan SVK SVK
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Lackovič Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Nemček Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Josip Filipovič Susedgrad CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Rosina Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Nikola Tomas Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Gabriel Kaleta KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Pakos KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Hodak Domagoj KK Jastreb CRO CRO
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Peter Dragon Trenčín SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Miriam Šošovicová Slovakya SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Katarína Kotúčová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Jelena Grgac KK Ronin CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Silvia Skoková KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Alexandra Vasková KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Júlia Langošová ŠKP Prešov SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Summerová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ivana Fileš KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kristina Iovova Karate Moscow RUS RUS
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kitty Krassóvári Seinchin KSE HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sandra Scholtzová KK Kežmarok SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır