KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2018 - 13.10.2018 - 14.10.2018

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon BUDO Plzeň
Yarışmacılar 847
Girişleri 1158
Kulüpler 156
Ülkeler 19
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 76
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 16
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
70.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 5x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jonas Abu Wahib Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kata bay -11 yas Kevin Mischler Karate Do Biel Bienne SUI SUI
3. kata bay -11 yas David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
5. kata bay -11 yas Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Rigo Dendas Samoerai Leuven BEL BEL
7. kata bay -11 yas Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Lotem Atuan İsrail ISR ISR
5. kata bayan -12 yas Christina Braun TV 1875 Burglengenfeld GER GER
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Julian Hadizadeh TV St. Wendel GER GER
3. kata bay 12-13 yas Jonas Abu Wahib Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bay 12-13 yas Gabriele Salamone Bushido Karate Team BEL BEL
5. kata bay 12-13 yas Ronen Aminov İsrail ISR ISR
5. kata bay 12-13 yas Vladislav Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
7. kata bay 12-13 yas Jure Sluga Slovenya SLO SLO
7. kata bay 12-13 yas Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Rita Siebert Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kata bayan 12-13 yas Anna Speth Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bayan 12-13 yas Alicia Greco Sparring Karate Club BEL BEL
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Flavie Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Sara Lippert Greeve Karate DEN DEN
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Nejc Sterniša Slovenya SLO SLO
2. kata bay 14-15 yas Maciej Kowalczyk LZS Głubczyce POL POL
3. kata bay 14-15 yas Vít Masař Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Tomáš Vacek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
5. kata bay 14-15 yas Sebastian Fiedler Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kata bay 14-15 yas Ronan Fanielle CIKA Belgium BEL BEL
7. kata bay 14-15 yas Jure Sluga Slovenya SLO SLO
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Younmi Novo Federation Francophone BEL BEL
2. kata bayan 14-15 yas Lanyfer Minano Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata bayan 14-15 yas Katja Horvatič Slovenya SLO SLO
3. kata bayan 14-15 yas Anina Suter Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata bayan 14-15 yas Pauline Jacoby Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata bayan 14-15 yas Vanessa Mischler Karate Do Biel Bienne SUI SUI
7. kata bayan 14-15 yas Lana Tisa Nadižar Slovenya SLO SLO
7. kata bayan 14-15 yas Rita Siebert Bayerischer Karate Bund GER GER
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Yuki Ujihara Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata bay 16-17 yas Bartlomiej Babinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kata bay 16-17 yas Sajjad Islam SV UNSU Karate Mömlingen e.V. GER GER
3. kata bay 16-17 yas Łukasz Sulejczak Ogólnopolskie Stowarzyszenie Shotokan POL POL
5. kata bay 16-17 yas Bor Hartl Slovenya SLO SLO
5. kata bay 16-17 yas Alessio Roth SV UNSU Karate Mömlingen e.V. GER GER
7. kata bay 16-17 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Nejc Sterniša Slovenya SLO SLO
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Josephine Christiansen Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kata bayan 16-17 yas Younmi Novo Karaté Club Rebecq BEL BEL
3. kata bayan 16-17 yas Elina Denis Karaté Club Habay BEL BEL
3. kata bayan 16-17 yas Nicol Pyzh İsrail ISR ISR
5. kata bayan 16-17 yas Pia Cesar Slovenya SLO SLO
5. kata bayan 16-17 yas Jule Tomischka Karateschule Straßfurt GER GER
7. kata bayan 16-17 yas Aleksandra Centrih Slovenya SLO SLO
7. kata bayan 16-17 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Yuki Ujihara Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
2. kata bay 18-20 yas Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata bay 18-20 yas Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Saku Virtanen Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kata bay 18-20 yas Alessio Roth SV UNSU Karate Mömlingen e.V. GER GER
5. kata bay 18-20 yas Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Arnaud Spronck Kuyukai Team BEL BEL
7. kata bay 18-20 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Frederikke Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
2. kata bayan 18-20 yas Cecilie Scharff Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 18-20 yas Nicol Pyzh İsrail ISR ISR
3. kata bayan 18-20 yas Laura Scharff Danimarka DEN DEN
5. kata bayan 18-20 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bayan 18-20 yas Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kata bayan 18-20 yas Elena Blaser Karate Emme SUI SUI
7. kata bayan 18-20 yas Anna Enevoldsen Danimarka DEN DEN
kata bay
1. kata bay Mehman Rzaev Rusya RUS RUS
2. kata bay Konstantin Sutiagin Rusya RUS RUS
3. kata bay Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
3. kata bay Maksymilian Szczypkowski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
5. kata bay Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata bay Bartosz Mączka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bay Damian Lućinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kata bay Matteo Tamborlani Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Irina Troitskaya Rusya RUS RUS
2. kata bayan Polina Kotlyarova Rusya RUS RUS
3. kata bayan Frederikke Bjerring Denmark DEN DEN
3. kata bayan Nicole Bock Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kata bayan Mille Fabricius Danimarka DEN DEN
5. kata bayan Cecilie Scharff Danimarka DEN DEN
7. kata bayan Fabienne Dyroff Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kata bayan Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
KUMITE
kumite bay -12 yas -32kg
1. kumite bay -12 yas -32kg Luca Thierbach Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay -12 yas -32kg Kacper Wojciechowski KK Champion Team POL POL
3. kumite bay -12 yas -32kg David Kastl Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -32kg Ilia Kulintsev Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
5. kumite bay -12 yas -32kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -32kg Ariel Kimgarov İsrail ISR ISR
7. kumite bay -12 yas -32kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Przemysław Kołodziejczak KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay -12 yas -40kg Rayan Zeouni KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite bay -12 yas -40kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Swan Lorenz Karate Club Valais SUI SUI
5. kumite bay -12 yas -40kg Ben Heller Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite bay -12 yas -40kg Oliver Bøtcher Herlevsen Greeve Karate DEN DEN
7. kumite bay -12 yas -40kg Malte Brückner Karateschule Straßfurt GER GER
7. kumite bay -12 yas -40kg Maximilian Leuenberger Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Lenny Turaz KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Simon_Grønlund Kjærgaard Greeve Karate DEN DEN
3. kumite bay -12 yas +40kg Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kumite bay -12 yas +40kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Leo Bäumer Nippon Gotha GER GER
5. kumite bay -12 yas +40kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite bay -12 yas +40kg Hugo Mulolo Simba Team BEL BEL
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Léanie Pottiez Karate Club 31 BEL BEL
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Asya Yuksektepe CIKA Belgium BEL BEL
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Zoe Dobberstein Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
3. kumite bayan -12 yas +35kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Bogdan Rudakov Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Ethan Panza Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Amin Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Hamza Yuksektepe CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Lennox Dobberstein Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Märker Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Ronen Aminov İsrail ISR ISR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Shoam Moryosef İsrail ISR ISR
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Dominik Dziuda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Loukas Spanoudis KC Le Chardon BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Noah Jaden Loser Shotokan Karateschule Rickenbach SUI SUI
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Antoni Stępniewski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Dilan Gukaysan Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Šimon Vavro KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Hugo Hasselt KC Wallonie BEL BEL
7. kumite bay 12-13 yas -55kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg John Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Hamza Jaber Raiz Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Filip Anackov İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Frederik Wichmand Skytte Greeve Karate DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Dean Schmid Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Mika Schönborn TV 1860 Fürth GER GER
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Amel Bougrine KC Wallonie BEL BEL
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sidney Michelle Ott Nippon Gotha GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julia Bladowska Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Renée Stein Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Oksana Duperrex İsviçre SUI SUI
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Zuzanna Potracka Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Shyrel Caillat Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Oliwia Karbownik KS Olimp Łódź POL POL
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Genta Lahi Greeve Karate DEN DEN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Amelia Dettlaff Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Merriam Ettaleb CIKA Belgium BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ella Hokova KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Maeliss de Stefano Ashi Barai Dojo Braine Le Comte BEL BEL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sofia Sridi Académie Karaté Leponce BEL BEL
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Roksana Rogalska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Dziuda KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Tim Scheuer Karate Do Brugg SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Yassin Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Danil Kuprianov Sparta Rostov-on-Don RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Anass Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Hugo Frisque CIKA Belgium BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Niklas Tamše Slovenya SLO SLO
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Hamsat Israilov Karate Vorarlberg AUT AUT
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Teemu Saario Lahden Karate FIN FIN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Nassim Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Korobko KV Niedersachsen GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jesse Lehtinen Lahden Karate FIN FIN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Sven Rakovnik Slovenya SLO SLO
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Krysiak KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Janick Schmid Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg August von Platen Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Gabriele Di Gioia Budo Center Fribourg SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Anton Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Ugo De Giorgi KC Wallonie BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Ben Parikka Tapanilan Era FIN FIN
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Timon Adamic Slovenya SLO SLO
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Wiktor Gajewski KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Arben Pjetraj Kashiva Kan Bienne SUI SUI
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Amir Mneimne Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Maxime Thonnard CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Ofek Berkovich İsrail ISR ISR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Adrian Nigsch Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Logan Couchant Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Noah Kristensen Sportkarate DEN DEN
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg John Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Martin Raab Lien Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Timotej Jordan Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Nikola Rogozarski İsrail ISR ISR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Filip Anackov İsviçre SUI SUI
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Mads Mainz Bendtsen Bushi Karate DEN DEN
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Elisa Schenk Kuyukai Team BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Maya Benaroche İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Yahav Shir İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Szatkowska Gokken Chwaszczyna POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Vanessa Giesinger Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Jerca Repic Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Emily Grønsholt Sarpsborg karate NOR NOR
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Maria Bech Lauritsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Célia Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Clara Bloom KC Wallonie BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Laura Bergant Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Debeljak Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vendula Štěpánová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Klára Muzikářová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Eva Brognon Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ingeborg Othilie Pedersen Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hanna Devigili Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zala Zibret Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sara Deuble Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sandra Lieske Gokken Chwaszczyna POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ella Hokova KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Amelie Lücke Bushido Waltershausen GER GER
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Thibaut Cops KC Wallonie BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Michel Buchholz Karateschule Straßfurt GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Simon Gabay Karaté Club Rebecq BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Kevin Gyr Karate Do Brugg SUI SUI
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Youness Oualad Haj Amar Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Shalev Gaigi İsrail ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Matthias Brunner Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Kron Osmani Karatekai Basel SUI SUI
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Lukas Weitmann Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Domen Zidar Slovenya SLO SLO
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Krzysztof Szewczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jean Baptiste Dayer Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ahli Žan Keršič Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Cameron Calabrese KC Wallonie BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Rafal Grela WKSA Budokan Wroclaw POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomaž Hudales Slovenya SLO SLO
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Ilias Hounifa KC Wallonie BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Kaspar Kitse Karateklubi Falco EST EST
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Teodor Zlatkov Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Zenno Bollen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Dominik Wachowski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaroslaw Kozioł KS Olimp Łódź POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Dawid Sobkowiak PKK Pleszew POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Frederik Godthjælp Petersen Greeve Karate DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas +76kg William Diantete Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Paw Hastrup Greeve Karate DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Liran Vernik İsrail ISR ISR
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Aleks Klobasa Slovenya SLO SLO
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lale Knupfer Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Maya Benaroche İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ikram Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lorena Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Céline Pottiez Karate Club 31 BEL BEL
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Michelle Süss Bushido Stollberg GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Justyna Król KK Champion Team POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Katharina Waldbauer Askö SeiBuKan Linz AUT AUT
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lydie Cossettini Karaté-Club Cobra Fribourg SUI SUI
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lorena Ellenberger Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Laura Palinkasova KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Laura Potisk Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nawal Ettaleb CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viola Hyvönen Budokwai ry Karate FIN FIN
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nesrine Bougrine KC Wallonie BEL BEL
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nora Handelsby Sarpsborg karate NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Eva Brognon Wakai Team BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nusa Zerjav Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Matilda Bäni Karatecenter Reto Kern SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Persia Hansen Greeve Karate DEN DEN
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Shomshanok Benz Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Patrycja Starba Sakura Rumia POL POL
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Roni Gechtberg İsrail ISR ISR
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Younes Oualad Sporting Club De Bobigny Karate FRA FRA
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Lionel Krapf Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Kai Schärer Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Ron Amussi İsrail ISR ISR
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Raffaele Di Gioia Budo Center Fribourg SUI SUI
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Tom Bothe Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Roy Phatal İsrail ISR ISR
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Julien Vonlanthen Budo Center Fribourg SUI SUI
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Anouar Bougrine KC Wallonie BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Björn Kulovuori Renshin-kan Ry FIN FIN
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Jonathan Müller Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Quentin Scharff Karaté Club Athus BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Hermès Souto Ebiner Karate Club Valais SUI SUI
7. kumite bay 18-20 yas +78kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas +78kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Barbara Haberl Slovenya SLO SLO
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Urša Haberl Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lale Knupfer Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Natalia Kuzioła Sportowy klub karate - Senshi POL POL
7. kumite bayan 18-20 yas -53kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
7. kumite bayan 18-20 yas -53kg Mishel Turovski İsrail ISR ISR
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Weronika Mikulska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Liraz Linzen İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Melissa van Oudenaarden Unity 99 Rotterdam NED NED
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Simone Rasmussen Greeve Karate DEN DEN
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Nina Uusi-Esko Tapanilan Era FIN FIN
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Milena Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dina Loncic İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ophelie Mulolo Simba Team BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kiti Smiljan Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Natalie Hans Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ahlin Ajda Keršič Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan 18-20 yas +60kg Paulina Lipińska Gokken Chwaszczyna POL POL
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Evgeny Plakhutin Rusya RUS RUS
2. kumite bay -60kg Roni Gechtberg İsrail ISR ISR
3. kumite bay -60kg Miska Salonen Ylöjärven Shotokan Karateseura ry. FIN FIN
3. kumite bay -60kg Luca Spitz Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite bay -60kg Joni Kolari Lahden Karate FIN FIN
5. kumite bay -60kg Liridon Zenelaj Shitokai Karate Evere BEL BEL
7. kumite bay -60kg Bartosz Kleniewski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite bay -60kg Ilia Savin Rusya RUS RUS
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Julien Custinne CIKA Belgium BEL BEL
2. kumite bay -67kg Magomedrasul Murtazaliev Rusya RUS RUS
3. kumite bay -67kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -67kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg Lionel Krapf Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite bay -67kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite bay -67kg Ron Amussi İsrail ISR ISR
7. kumite bay -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Aaro Tuominen Sportskarate.fi FIN FIN
2. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg David Jobst Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay -75kg Beslan Mizov Rusya RUS RUS
5. kumite bay -75kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay -75kg Dmitri Skopin Rusya RUS RUS
7. kumite bay -75kg Gleb Riabov Rusya RUS RUS
7. kumite bay -75kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Denis Denisenko Rusya RUS RUS
2. kumite bay -84kg Arsen Megrabyan Rusya RUS RUS
3. kumite bay -84kg Marcin Krykowski AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay -84kg Jonathan Mulolo Simba Team BEL BEL
5. kumite bay -84kg Kol Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite bay -84kg Mateja Rogozarski İsrail ISR ISR
7. kumite bay -84kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay -84kg Jan Hykš Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Aleksandr Pshenytsin Rusya RUS RUS
2. kumite bay +84kg Vasiliy Antokhiy Rusya RUS RUS
3. kumite bay +84kg Joakim Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bay +84kg Bryan van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay +84kg Michał Bąbos AZS Wroclaw POL POL
5. kumite bay +84kg Emil Hastrup Greeve Karate DEN DEN
7. kumite bay +84kg Mariusz Migdalski Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL POL
7. kumite bay +84kg Kamel Saada İsrail ISR ISR
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
2. kumite bay OPEN Lalli Nurmi Renshin-kan Ry FIN FIN
3. kumite bay OPEN Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tuomas Suur Inkeroinen Nurmijärven Shotokan FIN FIN
5. kumite bay OPEN Joakim Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite bay OPEN Luca Cristina Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Elena Stepanova Rusya RUS RUS
2. kumite bayan -50kg Tatiana Rybalchenko Rusya RUS RUS
3. kumite bayan -50kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite bayan -50kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -50kg Coral Amos İsrail ISR ISR
5. kumite bayan -50kg Dalia Asadullina Rusya RUS RUS
7. kumite bayan -50kg Ikram Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Valeriia Alekhina Rusya RUS RUS
2. kumite bayan -55kg Elizaveta Lazareva Rusya RUS RUS
3. kumite bayan -55kg Rotem Efroni İsrail ISR ISR
3. kumite bayan -55kg Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bayan -55kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Barbara Haberl Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan -55kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Alana Kochieva Rusya RUS RUS
2. kumite bayan -61kg Nailya Gataullina Rusya RUS RUS
3. kumite bayan -61kg Manon Hemroulle Bushido Karate Team BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Diana Isabela Petrescu İsrail ISR ISR
5. kumite bayan -61kg Liraz Linzen İsrail ISR ISR
5. kumite bayan -61kg Nina Uusi-Esko Tapanilan Era FIN FIN
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Victoria Isaeva Rusya RUS RUS
2. kumite bayan -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bayan -68kg Meryl Blank Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan -68kg Anastasia Gudilova Rusya RUS RUS
5. kumite bayan -68kg Marijana Maksimovic Karate Vorarlberg AUT AUT
5. kumite bayan -68kg Martina Reil Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Vera Kovaleva Rusya RUS RUS
2. kumite bayan +68kg Mia Kadoic Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite bayan +68kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan +68kg Dina Loncic İsrail ISR ISR
5. kumite bayan +68kg Ingrid Creemers Fudoshin Roermond NED NED
5. kumite bayan +68kg Drenusha Sejdijaj Karateschule Schötz/Wauwil SUI SUI
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Diana Isabela Petrescu İsrail ISR ISR
2. kumite bayan OPEN Dina Loncic İsrail ISR ISR
3. kumite bayan OPEN Natalie Hans Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan OPEN Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan OPEN Meryl Blank Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bayan OPEN Drenusha Sejdijaj Karateschule Schötz/Wauwil SUI SUI
7. kumite bayan OPEN Ingrid Creemers Fudoshin Roermond NED NED
7. kumite bayan OPEN Noemi Salerno Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Euro Grand Prix Pilsen 2017 30.09.2017-01.10.2017
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır