KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Euro Grand Prix Pilsen 2017 - 30.09.2017 - 01.10.2017

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Budo Club Plzeň
Yarışmacılar 523
Girişleri 785
Kulüpler 116
Ülkeler 20
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 68
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 17
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 2x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
2. kata bay -11 yas Vladislav Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
3. kata bay -11 yas David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata bay -11 yas Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata bay -11 yas Alexander Antonjan KD Straubing GER GER
5. kata bay -11 yas Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata bay -11 yas Aleksandr Babich Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kata bay -11 yas Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Séphora Delneufcourt Fudoshin Tournai BEL BEL
3. kata bayan -12 yas Flavie Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
5. kata bayan -12 yas Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Elisabeth Berger KD Straubing GER GER
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Cenk Tosun USV Wals-Laschensky AUT AUT
3. kata bay 12-13 yas Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Alicia Greco G.F.K. BEL BEL
7. kata bayan 12-13 yas Flavie Dosogne Académie Karaté Leponce BEL BEL
7. kata bayan 12-13 yas Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Vít Masař Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Maxim Marginet Karate Club Groot-Bijgaaden BEL BEL
3. kata bay 14-15 yas Rayane Deghali Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kata bay 14-15 yas Matias Moreno Domont Karate Do Biel Bienne SUI SUI
5. kata bay 14-15 yas Thomas Bandin Federation Francophone BEL BEL
5. kata bay 14-15 yas David Grasic Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kata bay 14-15 yas Stefan Eisenmann KD Straubing GER GER
7. kata bay 14-15 yas Aiman Sepic Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Adéla Šinerová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Younmi Novo Federation Francophone BEL BEL
3. kata bayan 14-15 yas Anina Suter Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata bayan 14-15 yas Vendula Štěpánová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Alexandra Hermans G.F.K. BEL BEL
5. kata bayan 14-15 yas Marie Millet Samoerai Leuven BEL BEL
7. kata bayan 14-15 yas Iren Baumann Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
7. kata bayan 14-15 yas Pia Kreuzer TSV Erding GER GER
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Matěj Říha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata bay 16-17 yas Thomas Bandin Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay 16-17 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas David Grasic Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
5. kata bay 16-17 yas Arben Pjetraj Kashiva Kan Bienne SUI SUI
7. kata bay 16-17 yas Eduards Doronins Salaspils Karate Club LAT LAT
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dominika Šabová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Vendula Štěpánová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Violetta Sobolev KD Straubing GER GER
5. kata bayan 16-17 yas Anina Suter Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
7. kata bayan 16-17 yas Iren Baumann Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
7. kata bayan 16-17 yas Pia Kreuzer TSV Erding GER GER
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Dominik Bartuška Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Andrin Durrer Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen SUI SUI
3. kata bay 18-20 yas Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Dylan Leite Karate Club Reckange-sur-Mess LUX LUX
5. kata bay 18-20 yas Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Leonardo Gaetani Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kata bayan 18-20 yas Fanny Lemaire G.F.K. BEL BEL
3. kata bayan 18-20 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata bay
1. kata bay Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata bay Amédéo Alessandro Di Giovanni Federation Francophone BEL BEL
3. kata bay Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata bay Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay Ralf Jungnickel San-Rei-Karate-Schule GER GER
7. kata bay Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan Fanny Lemaire G.F.K. BEL BEL
3. kata bayan Timea Lupucz Karate Klub Ippon Nürnberg GER GER
3. kata bayan Nina Meylan Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
KUMITE
kumite bay -12 yas -32kg
1. kumite bay -12 yas -32kg Amin Abdelmalki CIKA Belgium BEL BEL
2. kumite bay -12 yas -32kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -32kg Elson Jason Kabashi Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bay -12 yas -32kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -32kg Alexandr Pridanin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay -12 yas -32kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -32kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -32kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Artem Gokolenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite bay -12 yas -40kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Amine Ejja Funakoshi Dojo BEL BEL
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Alexey Makhnyuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay -12 yas -40kg Igor Vanavermaet KC Wallonie BEL BEL
7. kumite bay -12 yas -40kg Lucas Krajcovic CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -40kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
2. kumite bay -12 yas +40kg Teo Krajan CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas +40kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Alessia Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bayan -12 yas -35kg Séphora Delneufcourt Fudoshin Tournai BEL BEL
3. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Alica Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Bianka Polonyová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas +35kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Mariam Kniazeva Nika UKR UKR
5. kumite bayan -12 yas +35kg Merriam Ettaleb CIKA Belgium BEL BEL
5. kumite bayan -12 yas +35kg Sara Zulji Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite bayan -12 yas +35kg Zoe Dobberstein Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikita Grigorashenko Nika UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Artem Demidov Rostovskaja oblast RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Čiaky CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Mher Ghazaryan Armenia ARM ARM
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Theo Domazetis G.F.K. BEL BEL
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Yaroslav Ushakov Rostovskaja oblast RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Maňko CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Anton Zemlyanukhin Rostovskaja oblast RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Adrian Pfaffeneder Karatecenter Reto Kern SUI SUI
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Janick Schmid Karatecenter Reto Kern SUI SUI
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Lucas Deprince G.F.K. BEL BEL
5. kumite bay 12-13 yas -55kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Daniyl Anisimov Académie Karaté Leponce BEL BEL
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Mattéo Delneufcourt Fudoshin Tournai BEL BEL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Arturs Sviderskis Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Deivs Birzulis Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Amel Bougrine G.F.K. BEL BEL
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Amina Bougrine G.F.K. BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Maelle Maes G.F.K. BEL BEL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lena Dehaes G.F.K. BEL BEL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Alina Fomenko Rostovskaja oblast RUS RUS
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Shyrel Caillat Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Elise Kupper CIKA Belgium BEL BEL
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sofia Sridi G.F.K. BEL BEL
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Celine Krog Christensen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Albert Klyaz Nika UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Drábek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Mher Ghazaryan Armenia ARM ARM
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Mathéo Février Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Joao Santos Ramos Karaté Club Athus BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Noah Loser Shotokan Karateschule Rickenbach SUI SUI
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Anton Zemlyanukhin Rostovskaja oblast RUS RUS
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Ugo Degiorgi G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Hovannes Hakobyan Armenia ARM ARM
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jesper Bøndergaard Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Thibaut Cops G.F.K. BEL BEL
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Denis Alipov Sport Klub Iman EST EST
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukas Weitmann Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Makar Navitski Spordiklubi Budo EST EST
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Tim Rigert Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Ilias Hounifa Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Emils Jankausks Salaspils Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Rayane Deghali Académie Karate Bruxelles BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ivan Demianenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Pavel Popenko Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Zenno Bollen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Eduards Doronins Salaspils Karate Club LAT LAT
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Nikita Sazonov Sport Klub Iman EST EST
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Albert Baranov Sport Klub Iman EST EST
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Daniyl Anisimov G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Simon Movsisyan Armenia ARM ARM
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Mika Wagner Budo Sport Center Liestal SUI SUI
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Sebastian Domenici Kosmas Team CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Keith Mader Nippon Karate Grenchen SUI SUI
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukas Aschoff Karate Club Schmalkalden GER GER
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Gagik Barseghyan Armenia ARM ARM
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Liridon Demiri G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Nikola Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Ondřej Bosák Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Raitis Ozols Salaspils Karate Club LAT LAT
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Polina Hurenko Nika UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Elisa Schenk G.F.K. BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lorena Decataldo Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alina Fomenko Rostovskaja oblast RUS RUS
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ida Salbo Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ikram Ghazouani Académie Karate Bruxelles BEL BEL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Célia Dosogne Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nawal Ettaleb Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michell Süß Bushido Stollberg GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sofie Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michelle Laufer Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vendula Štěpánová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Eva Brognon Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Shomshanok Benz Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Galyna Sirak Nika UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Martina Šáchová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Youness Oualad Haj Amar Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Daniel Drábek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Alessandro Engelhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Albert Klyaz Nika UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Lukas Weitmann Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Zenno Bollen Voris Schoten BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Podrábský Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Nicky Valdemar Hansen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Emils Jankausks Salaspils Karate Club LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Jesper Bøndergaard Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Tiago Golub Spordiklubi Budo EST EST
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Jean Pierre Röhl Musashi Weimar GER GER
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Quentin Mahauden Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Raffaele Di Gioia Budo Center Fribourg SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Cameron Calabrese G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jevgeni Glusko Sport Klub Iman EST EST
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jonah Neff Elson Sport & Karate SUI SUI
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Kieran Stalpaert Samoerai Leuven BEL BEL
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Davit Makyan Armenia ARM ARM
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jonathan Paulussen Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Černík Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Mads Viberg Larsen Denmark DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg William Diantete Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Jordy van Waesberghe Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukas Aschoff Karate Club Schmalkalden GER GER
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Maksim Voronin Spordiklubi Budo EST EST
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Polina Hurenko Nika UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Michelle Laufer Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Sokk Spordiklubi Budo EST EST
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Céline Pottiez Karate Club 31 BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Milena Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Rebecca Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Shomshanok Benz Karate Center Rapperswil-Uznach SUI SUI
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lorena Ellenberger Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klára Halodová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Anita Makyan Armenia ARM ARM
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gamze Nur Ceper Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Galyna Sirak Nika UKR UKR
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gina Bortot Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sofie De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Laura Sama Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Laura Torfs Wakai Team BEL BEL
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Alexander Baryshev Rostovskaja oblast RUS RUS
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Kenneth Gabriels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Connor Stalpaert Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Tobias Krakau Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Liridon Zenelaj G.F.K. BEL BEL
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Emmanuel Okimela Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Marek Řeřicha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Keanu Cattin KIDOKAN K.C. Le Locle, Chauxde-Fonds SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Maxime Genson G.F.K. BEL BEL
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Mads Viberg Larsen Budo Sportskarate Holstebro DEN DEN
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Philippe Brunner Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Seryozha Sargsyan Armenia ARM ARM
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Anouar Bougrine Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Eros Kajanaku Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Berre Alofs Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Mateja Rogozarski Rogozarski Dojo ISR ISR
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Luca Weingötz USC Duisburg GER GER
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Adriana Crhonková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Nur Kars Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Nabila Islam Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Oriane Zumwald Karaté-Club Cobra Fribourg SUI SUI
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Anita Makyan Armenia ARM ARM
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Nashka Kuhnen Karate Team Timmermans NED NED
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Aakerman Sarah Lundquist Budo Sportskarate Ishøj DEN DEN
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Manon Hemroulle Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Noemi Salerno Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Gina Bortot Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Melanie Laufer Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Madeleine Schröter Musashi Weimar GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ophelie Mulolo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Sonja Voutilainen Tapanilan Era FIN FIN
7. kumite bayan 18-20 yas +60kg Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Michael Dasoul Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -60kg Kevin Lüthi Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bay -60kg Nooraghu Quraishi Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay -60kg Ylber Zenelaj G.F.K. BEL BEL
5. kumite bay -60kg Liridon Zenelaj G.F.K. BEL BEL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Jess Rosiello Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -67kg Kenneth Gabriels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay -67kg Endrit Pajaziti Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bay -67kg Dominic Rupp Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
5. kumite bay -67kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Walid Deghali Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -75kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bay -75kg Matthieu Carlier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -75kg Emmanuel Okimela Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -75kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay -75kg Sam Plompen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay -75kg Luca Cristina Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite bay -75kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Demian Seiler Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite bay -84kg Ilija Letic Shinsei Kan SUI SUI
3. kumite bay -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Seryozha Sargsyan Armenia ARM ARM
5. kumite bay -84kg Anouar Bougrine Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -84kg Alessandro Sama Budo Sport Center Liestal SUI SUI
7. kumite bay -84kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -84kg Luca Weingötz USC Duisburg GER GER
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Luca Costa Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay +84kg Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Sabri De Martin Elson Sport & Karate SUI SUI
3. kumite bay +84kg Daniel Herzog TV 1860 Fürth GER GER
5. kumite bay +84kg Quentin Scharff Karaté Club Athus BEL BEL
5. kumite bay +84kg Maximilian Wild Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Sam Plompen Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay OPEN Matthieu Carlier Cobra Kai BEL BEL
3. kumite bay OPEN Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bay OPEN Amir Khani Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay OPEN Maximilian Wild Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bay OPEN Domenic Fischer Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bay OPEN Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Cassandra Fevrier Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan -50kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Marina Sidych Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite bayan -55kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan -55kg Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Nabila Islam Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bayan -55kg Hanne Michiels Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite bayan -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Yousra El Masaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan -61kg Linda Marie Kerner KD Untermerzbach GER GER
5. kumite bayan -61kg Maëva Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
5. kumite bayan -61kg Manon Hemroulle Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan -61kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bayan -68kg Rosa Liebold Musashi Weimar GER GER
3. kumite bayan -68kg Iga Butrym AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bayan -68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Selke Ilgner Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
2. kumite bayan +68kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bayan +68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Ophelie Mulolo Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan +68kg Mia Kadoic Budo Sport Center Liestal SUI SUI
5. kumite bayan +68kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bayan +68kg Timea Lupucz Karate Klub Ippon Nürnberg GER GER
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Valentyna Zolotarova Hayabusa Karate CAN CAN
2. kumite bayan OPEN Charlotte Grimm Musashi Weimar GER GER
3. kumite bayan OPEN Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bayan OPEN Mandy Yap Karyukai Karate Melbourne SKIA AUS AUS
5. kumite bayan OPEN Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bayan OPEN Natalie Hans Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bayan OPEN Marina Sidych Soyuz Kaliningrad RUS RUS

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2016 30.04.2016-01.05.2016
Euro Grand Prix Pilsen 2015 03.10.2015-04.10.2015
Grand Prix Hradec Králové 2015 25.04.2015-26.04.2015
18.10.2014-19.10.2014
20.09.2014-21.09.2014
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır