KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dutch Open 2010 - 13.03.2010 - 14.03.2010

şehir Rotterdam
Ülke Hollanda
Organizasyon KBN
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 31
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 21
Puanlama 120-80-40-20-10


Beğenilme:
71.43%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 21x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jonathan Mottram Ishinryu Barking ENG ENG
2. kata bay Pasi Hirvonen Finlandiya FIN FIN
3. kata bay Jindřich Pilmann Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay Miroslav Sližik Slovakia SVK SVK
5. kata bay Jakub Debrecenyi Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay Jan Urke Almanya GER GER
7. kata bay Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
7. kata bay Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Nathalie Sousa Hollanda NED NED
3. kata bayan Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG ENG
3. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bayan Denise Pawlowsky Almanya GER GER
7. kata bayan Franziska Krieg Almanya GER GER
7. kata bayan Laura Kvasnicová Slovakia SVK SVK
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay ONAKAI (IRE) IRE IRE
3. kata takýmlar bay Accademia Arti Marzia (ITA) ITA ITA
5. kata takýmlar bay Funakoshi (NED) NED NED
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
2. kata takýmlar bayan Karate Club Metalurg (MKD) MKD MKD
3. kata takýmlar bayan VT Kempen (NED) NED NED
3. kata takýmlar bayan Funakoshi (NED) NED NED
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
2. kumite bay -60kg Douglas Santos Brose Brezilya BRA BRA
3. kumite bay -60kg Alexander Heimann Almanya GER GER
3. kumite bay -60kg Montassar Tabben Tunus TUN TUN
5. kumite bay -60kg Oleksandr Khakhula Ukraine UKR UKR
5. kumite bay -60kg Andrés Felip Rendón Llanos Kolombiya COL COL
7. kumite bay -60kg Charafedinne Ebaihoubarka Sportschool Bushido NED NED
7. kumite bay -60kg Kim-Nhat Pham Sportschool Venendaal NED NED
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Mohamed Amine Hasnaoui Tunus TUN TUN
2. kumite bay -67kg Jose Guillermo Ramirez Gutirrez Kolombiya COL COL
3. kumite bay -67kg Logan Da Costa Fransa LUX LUX
3. kumite bay -67kg Stanislav Horuna Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -67kg Geoffrey Berens Hollanda NED NED
5. kumite bay -67kg Lyes Tidjani KC Colombes FRA FRA
7. kumite bay -67kg Bejtush Fetija İsviçre SUI SUI
7. kumite bay -67kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg René Smaal Hollanda NED NED
2. kumite bay -75kg Ivo Cvetkovski Karate Club Metalurg MKD MKD
3. kumite bay -75kg Kalate Akolor İsveç SWE SWE
3. kumite bay -75kg Nicoloz Tsurtsumia Oberberg Karate Gummersbach GER GER
5. kumite bay -75kg Andreas Bachmann Almanya GER GER
5. kumite bay -75kg William Rollé AASS Karate FRA FRA
7. kumite bay -75kg Vanja Gruevski Karate Club Metalurg MKD MKD
7. kumite bay -75kg Murat Sahin Switzerland SUI SUI
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Ognen Gruevski Karate Club Metalurg MKD MKD
3. kumite bay -84kg Christian Grüner Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
5. kumite bay -84kg Mladen Gordic Sırbistan SRB SRB
5. kumite bay -84kg Mohamed Hannachi Tunus TUN TUN
7. kumite bay -84kg Alfredo Mayorca Venezuela VEN VEN
7. kumite bay -84kg Andrejs Ozerovs Letonya LAT LAT
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Dzmitry Hrachou Beyaz Rusya BLR BLR
2. kumite bay +84kg Zarko Arsovski Karate Club Makpetrol MKD MKD
3. kumite bay +84kg Enrico Höhne Almanya GER GER
3. kumite bay +84kg Moreno Sheppard Hollanda NED NED
5. kumite bay +84kg Farouk Abdesellem France FRA FRA
5. kumite bay +84kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay +84kg Spase Ilievski Karate Club Metalurg MKD MKD
7. kumite bay +84kg Alexander Subosic İsveç SWE SWE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Aurelie Magnin İsviçre SUI SUI
2. kumite bayan -50kg Meri Radicevska Makedonya MKD MKD
3. kumite bayan -50kg Nour Bouaoun Tunus TUN TUN
3. kumite bayan -50kg Desireé Christiansen Almanya GER GER
5. kumite bayan -50kg Christina Hoffmann Heiligenwalder KC GER GER
5. kumite bayan -50kg Ann-Marie Nummila Finland FIN FIN
7. kumite bayan -50kg Bianca Ellensohn Avusturya AUT AUT
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Stella Maris Urango Martinez Kolombiya COL COL
2. kumite bayan -55kg Jana Bitsch Almanya GER GER
3. kumite bayan -55kg Natasa Ilievska Karate Club Makpetrol MKD MKD
3. kumite bayan -55kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -55kg Dhouha Ben Othmen Tunus TUN TUN
5. kumite bayan -55kg Vivienne Macchiarelli Full Karate Academie FRA FRA
7. kumite bayan -55kg Ceylan Söylemez Stichting Budo Kai Sei NED NED
7. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Diana Schwab İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Anjela Tazidinova KV Rheinland Pfalz GER GER
5. kumite bayan -61kg Rita Foppe Bunkai Haren GER GER
5. kumite bayan -61kg Stephanie Otten Belçika BEL BEL
7. kumite bayan -61kg Ruth Smyth ONAKAI IRE IRE
7. kumite bayan -61kg Lindsey Weerdenburg van Hellemond Sport NED NED
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Maria Weiß Almanya GER GER
2. kumite bayan -68kg Bettina Süess İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan -68kg Lucia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Hanina Berrouba Netherlands NED NED
5. kumite bayan -68kg Feten Issa Tunus TUN TUN
7. kumite bayan -68kg Sina Selter Bunkai Haren GER GER
7. kumite bayan -68kg Amy Thomason Yeni Zelanda ENG ENG
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Vanesca Nortan Hollanda NED NED
2. kumite bayan +68kg Jessica Cargill İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan +68kg Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Lene Vrijsen Belçika BEL BEL
5. kumite bayan +68kg Annemiek Borsje Hollanda NED NED
5. kumite bayan +68kg Esther van Schaik Hollanda NED NED
7. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan +68kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
USA Open 2012 07.04.2012-08.04.2012
German Open 2011 24.09.2011-25.09.2011
USA Open 2011 23.04.2011-24.04.2011
Dutch Open 2011 05.03.2011-06.03.2011
USA Open 2010 02.04.2010-04.02.2010
Under 21 European Cup 2010 07.02.2010
Dutch Open 2009 07.03.2009-08.03.2009
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır