KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Seniors 2009 - 2nd round - 07.02.2009

şehir Odry
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Odry
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 17
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
47.92%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 12x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata bay Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay Piotr Szymala Polonya CZE CZE
5. kata bay Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata bayan Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata bayan Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Janis Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -60kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -67kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite bay -67kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -75kg Václav Andrle TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite bay -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -75kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite bay -75kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay -84kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay +84kg Andryi Pinkevych SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite bay +84kg David Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay OPEN Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
7. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite bay OPEN Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Barbora Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Gattnarová KK Odry CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lenka Sigmundová KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Barbora Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
16.02.2014
25.01.2014
16.11.2013
08.06.2013
13.04.2013
23.02.2013
13.01.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır