KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech national cup seniors 2007 - 1.round - 13.01.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, Kamura-ryu Ústí n/L
Yarışmacılar 50
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 18
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
40.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 5x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bay Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay KK Karlovy Vary CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Aleš Brůna SK Karate Most CZE CZE
2. kumite bay -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay -70kg David Kopeček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -70kg Marek Šír TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay -75kg Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay +80kg Mikuláš Záhorec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır