KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup Cadets & Juniors 2005 - 3.round - 17.09.2005

şehir České Budějovice
Ülke Çek Cumhuriyeti
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 22
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-2-1


Beğenilme:
62.50%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 2x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay 16-17 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan 18-20 yas
1. kata takýmlar bayan 18-20 yas TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Petr Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Burdych Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Patrik Joza Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Haidinger TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Tereza Loučková Karate Klub Kadaň CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Ondřej Hlaváč Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Jan Roško SK Global KC Brno CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Zdeněk Hromek Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Grabowski Baník Karviná CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Lenka Stehnová KK Mironet Praha CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Jaroslava Šimotová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Jitka Nováková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech National Cup 2007 14-21 years - 3.round + North Bohemia 2007 03.11.2007
Czech National Cup 2007 up to 13 years - 3.round 13.10.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 2.round 02.06.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 2.round (+Grand Prix Ústí nad Labem) 26.05.2007
Czech national cup cadets and juniors 2007 - 1.round 12.05.2007
Czech National Cup up to 13 years 2007 - 1.round 14.04.2007
Czech national cup seniors 2007 - 3.round 03.03.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır