KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup 2008 seniors - 2. round - 03.02.2008

şehir Trutnov
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon KK Pratr Trutnov, ČSKe
Yarışmacılar 80
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 20
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
53.33%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 15x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay -60kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -65kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -70kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Václav Andrle Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -75kg Dan Gospodinov Jukl Karate Team CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Březina Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
5. kumite bay -80kg Antonín Kaiser Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
3. kumite bay +80kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Mojmír Turek Sokol Velký Osek CZE CZE
5. kumite bay +80kg Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
5. kumite bay +80kg Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
7. kumite bay +80kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
5. kumite bay OPEN Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
16.02.2014
25.01.2014
16.11.2013
08.06.2013
13.04.2013
23.02.2013
13.01.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır