Czech National Cup 2008 seniors - 1. round - Karate sonuçları ve çizelgeleri
KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Cup 2008 seniors - 1. round - 12.01.2008

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, Kamura Ryu Ústí n/L
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 15
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
29.35%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 23x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bay Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
3. kata bayan Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -70kg Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -75kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite bay +80kg Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay +80kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +80kg Miroslav Roman Baník Karviná CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay OPEN Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay OPEN Marek Limburský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Petra Cífková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
16.02.2014
25.01.2014
16.11.2013
08.06.2013
13.04.2013
23.02.2013
13.01.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır