KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Championships seniors 2009 - 28.03.2009

şehir Havířov
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Baník Havířov
Yarışmacılar 110
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 24
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
46.15%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 52x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
5. kata bay Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Petra Nová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bay Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
5. kumite bay -60kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay -60kg Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -67kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay -67kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay -67kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -75kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -84kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -84kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay -84kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay +84kg Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Lukáš Krojidlo Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
5. kumite bay +84kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite bay OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -50kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Jana Tošnarová Tesla Brno CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Eva Karafiátová Tesla Brno CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
02.12.2017-03.12.2017
03.12.2016-04.12.2016
05.12.2015-06.12.2015
31.01.2015
07.12.2014
29.03.2014
08.12.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır