KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Championships children 2008 - 07.12.2008

şehir Hodonín
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Yarışmacılar 195
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 34
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
43.55%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 62x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata bay -11 yas Petr Kopečný Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata bay -11 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay -11 yas Daniel Adamovič Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
7. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Martina Salvová KK Jeseník CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Alžběta Ovečková Slovakya CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Barbora Říhová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kopečný Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Marek Obracaj Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Košutek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Martin Poláček Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Gábina Janků Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Zaymlová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Stanislav Klíma Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Šimon Branda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Vladislav Fořt KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Vacek KK Kladno CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sandra Suralová KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Sládková Sokol Sadská CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Caroline Podhorová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
07.12.2014
29.03.2014
08.12.2013
07.12.2013
31.03.2013
02.12.2012
01.12.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır