KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Championships children 2008 - 07.12.2008

şehir Hodonín
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Yarışmacılar 195
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 34
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
45.38%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 65x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Daniel Adamovič KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Alžběta Ovečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Marek Obracaj Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Košutek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Martin Poláček Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Gábina Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg David Opravil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Vladislav Fořt Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Vacek KK Kladno CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Sandra Suralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Sládková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Caroline Podhorová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
02.12.2017-03.12.2017
03.12.2016-04.12.2016
05.12.2015-06.12.2015
31.01.2015
07.12.2014
29.03.2014
08.12.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır