KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech Championship Cadets & Juniors 2005 - 16.10.2005

şehir Brno
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Tarokan Brno
Yarışmacılar 217
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 39
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 18-12-6-3-1


Beğenilme:
45.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 10x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Peter Dermek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas František Sedlák Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Zuzana Krošláková USK Plzeň CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay 16-17 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
KUMITE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Blažek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Petr Soukup Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Pavel Gvoždiak Karate Klub Kadaň CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Evžen Rambousek SK Karate Most CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Dalibor Janošec SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Dominika Prokopcová Masada Praha CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Dagmar Kocůrková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Tereza Vyskočilová Narama Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Leňka Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Týle SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Miroslav Boguský Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Zdeněk Hromek Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Lukáš Chalupa Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Jaroslava Šimotová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech championships youth 2007 02.12.2007
Czech championships cadets and juniors 2007 01.12.2007
Czech national championship 2006 cadets and juniors 03.12.2006
Czech national championship up to 13 years 2006 02.12.2006
Czech Championship Youth 2005 15.10.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır