KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Budo Nord Open 2007 - 29.06.2007 - 01.07.2007

şehir Eslöv
Ülke İsveç
Organizasyon Eslöv Shotokan Karate Academy
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 18
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 20
Puanlama 24-16-8


Beğenilme:
68.75%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 52x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 7 yas
1. kata bay 7 yas A. Pinhasov İsrail ISR ISR
2. kata bay 7 yas B. Bowers Birleşik Krallık GRB GRB
kata bay 8 yas
1. kata bay 8 yas G. Nikite Ukrayna UKR UKR
2. kata bay 8 yas S. Tsur İsrail ISR ISR
3. kata bay 8 yas S. Boren Finlandiya FIN FIN
3. kata bay 8 yas P. Olsson İsveç SWE SWE
kata bay 9 yas
1. kata bay 9 yas Alexis Davoine Belgium BEL BEL
2. kata bay 9 yas G. Nikite Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 9 yas Kryštof Janeček Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 9 yas T. Withers Birleşik Krallık GRB GRB
kata bay 10 yas
1. kata bay 10 yas Gaëtan Stiel Belgium BEL BEL
2. kata bay 10 yas Kieran Nunkoo İngiltere GRB GRB
3. kata bay 10 yas Petr Marschall Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 10 yas Tomáš Mušálek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 11 yas
1. kata bay 11 yas N. Marton İsveç SWE SWE
2. kata bay 11 yas Claes Killerich Denmark DEN DEN
3. kata bay 11 yas I. Holmqvist İsveç SWE SWE
3. kata bay 11 yas Reinis Ruza Latvia LAT LAT
kata bayan 7 yas
1. kata bayan 7 yas A. Abdolami İran IRI IRI
2. kata bayan 7 yas Z. Nikpoor İran IRI IRI
kata bayan 8 yas
1. kata bayan 8 yas S. Azadmanesh İran IRI IRI
2. kata bayan 8 yas F. Sadeji İran IRI IRI
3. kata bayan 8 yas L. Helsted Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 8 yas O. Olsson İsveç SWE SWE
kata bayan 9 yas
1. kata bayan 9 yas M. Jazdi İran IRI IRI
2. kata bayan 9 yas H. Piri İran IRI IRI
3. kata bayan 9 yas S. Haichen İsrail ISR ISR
3. kata bayan 9 yas Tereza Kutrová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bayan 10 yas
1. kata bayan 10 yas Patricie Klapalová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 10 yas M. Aghaei Elmi İran IRI IRI
3. kata bayan 10 yas Michaela Černá Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 10 yas H. Ronnebay Danimarka DEN DEN
kata bayan 11 yas
1. kata bayan 11 yas N. Golshani İran IRI IRI
2. kata bayan 11 yas Nea Mänty Finland FIN FIN
3. kata bayan 11 yas F. Afshar İran IRI IRI
3. kata bayan 11 yas N. Fangase Danimarka DEN DEN
kata bay 12 yas
1. kata bay 12 yas Martin Antal Slovakia SVK SVK
2. kata bay 12 yas Petr Klein Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 12 yas Luděk Soudný Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 12 yas Jan Šrettr Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 13 yas
1. kata bay 13 yas Michal Toure Slovakya CZE CZE
2. kata bay 13 yas A. Mirzayev Azerbaycan AZE AZE
3. kata bay 13 yas Marek Kolář Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 13 yas R. Novruzov Azerbaycan AZE AZE
kata bayan 12 yas
1. kata bayan 12 yas A. Schouw Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 12 yas Inbal Cohen Israel ISR ISR
3. kata bayan 12 yas Pavla Čížková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 12 yas Nadia Otten Belgium BEL BEL
kata bayan 13 yas
1. kata bayan 13 yas D. Balcorová Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 13 yas J. Mazur İsveç SWE SWE
3. kata bayan 13 yas V. Farbohdi İsveç SWE SWE
3. kata bayan 13 yas J. Rinse İsveç SWE SWE
kata bay 14 yas
1. kata bay 14 yas Jens Demetsenaere Belgium BEL BEL
2. kata bay 14 yas S. Naghpour İran IRI IRI
3. kata bay 14 yas F. Knutsson İsveç SWE SWE
3. kata bay 14 yas Petr Kouba Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 15 yas
1. kata bay 15 yas Marek Pohanka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 15 yas M. Musayev Azerbaycan AZE AZE
3. kata bay 15 yas Elvin Eyvayov Azerbaycan AZE AZE
3. kata bay 15 yas A. Kunda Ukrayna UKR UKR
kata bayan 14 yas
1. kata bayan 14 yas Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 14 yas Monika Smolařová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 14 yas I. Munch Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 14 yas Laura Pradelli Belgium BEL BEL
kata bayan 15 yas
1. kata bayan 15 yas Hunisha Patel Birleşik Krallık GRB GRB
2. kata bayan 15 yas L. Helsted Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 15 yas R. Benyik Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 15 yas Lucie Novotná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jesse Enkamp Sweden SWE SWE
3. kata bay 16-17 yas Cheyne Phillips Great Britain GRB GRB
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Gabriela Zámečníková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas C. Fager İsveç SWE SWE
3. kata bayan 16-17 yas Lauren Middlehurst Birleşik Krallık GRB GRB
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jakub Debrecenyi Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Igor Molnár Slovakia SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Lukáš Janda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas N. Skovso Danimarka DEN DEN
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas L. Palm İsveç SWE SWE
2. kata bayan 18-20 yas T. Bunhoff Almanya GER GER
3. kata bayan 18-20 yas A. Brakovic İsveç SWE SWE
3. kata bayan 18-20 yas Vera Frenkel İsrail ISR ISR
kata bay
1. kata bay Lukáš Janda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay F. Alecu İsveç SWE SWE
3. kata bay David Lukášek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay H. Mohandi İran IRI IRI
kata bayan
1. kata bayan Varaporn Poorisrisak Danimarka DEN DEN
2. kata bayan Gabriela Zámečníková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan C. Fager İsveç SWE SWE
3. kata bayan A. Helström İsveç SWE SWE
kata bay veterans (35-40 yas)
1. kata bay veterans (35-40 yas) J. Backtman İsveç SWE SWE
1. kata bay veterans (35-40 yas) Roman Lysoněk Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay veterans (35-40 yas) T. Anson Danimarka DEN DEN
2. kata bay veterans (35-40 yas) Roman Lysoněk Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay veterans (35-40 yas) K. Holtz Danimarka DEN DEN
3. kata bay veterans (35-40 yas) J. Singh Birleşik Krallık GRB GRB
3. kata bay veterans (35-40 yas) Tvatvadis Macaristan HUN HUN
kata bay veterans (40-45 yas)
1. kata bay veterans (40-45 yas) S. O'Brien Birleşik Krallık GRB GRB
2. kata bay veterans (40-45 yas) Jan Přibyl st. Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bay veterans +45 yas
1. kata bay veterans +45 yas P. Andersson İsveç SWE SWE
2. kata bay veterans +45 yas Karel Kesl Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay veterans +45 yas Johanson Danimarka DEN DEN
3. kata bay veterans +45 yas Petersen Danimarka DEN DEN
kata bayan veterans (35-40 yas)
1. kata bayan veterans (35-40 yas) M. Kirkeby Danimarka DEN DEN
2. kata bayan veterans (35-40 yas) M. Phillips Birleşik Krallık GRB GRB
kata bayan veterans (46-50 yas)
1. kata bayan veterans (46-50 yas) J. Brunn Danimarka DEN DEN
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas İsveç SWE SWE
2. kata takýmlar bay -11 yas İsrail ISR ISR
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas İran IRI IRI
2. kata takýmlar bayan -11 yas İsveç SWE SWE
3. kata takýmlar bayan -11 yas Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas İsrail ISR ISR
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas İsveç SWE SWE
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas İsrail ISR ISR
3. kata takýmlar bayan 12-13 yas İran IRI IRI
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Azerbaycan AZE AZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas İsrail ISR ISR
1. kata takýmlar bay 14-15 yas İran IRI IRI
2. kata takýmlar bay 14-15 yas İran IRI IRI
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Birleşik Krallık GRB GRB
2. kata takýmlar bayan 16-17 yas İran IRI IRI
kata takýmlar bay 18-20 yas
1. kata takýmlar bay 18-20 yas Birleşik Krallık GRB GRB
KUMITE
kumite bay 10 yas -33kg
1. kumite bay 10 yas -33kg Alexis Davoine Belgium BEL BEL
2. kumite bay 10 yas -33kg Gaëtan Stiel Belgium BEL BEL
3. kumite bay 10 yas -33kg M. Azzouzi Belçika BEL BEL
3. kumite bay 10 yas -33kg J. Wilems Belçika BEL BEL
kumite bay 10 yas -40kg
1. kumite bay 10 yas -40kg M. Grikhovodov Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 10 yas -40kg Jan Dostál Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 10 yas -40kg R. Gunn Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bay 10 yas -40kg E. Postel İsrail ISR ISR
kumite bay 10 yas +40kg
1. kumite bay 10 yas +40kg Pavel Šumbera Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 10 yas +40kg N. Mazor İsrail ISR ISR
3. kumite bay 10 yas +40kg Martin Hlavatý Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 11 yas -33kg
1. kumite bay 11 yas -33kg Arturs Keiselis Latvia LAT LAT
2. kumite bay 11 yas -33kg Moyiz Nicker Israel ISR ISR
3. kumite bay 11 yas -33kg E. Nicker İsrail ISR ISR
3. kumite bay 11 yas -33kg Reinis Ruza Latvia LAT LAT
kumite bay 11 yas -40kg
1. kumite bay 11 yas -40kg Josef Ludačka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 11 yas -40kg Marian Kulík Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 11 yas -40kg Marius Dittrich Almanya GER GER
3. kumite bay 11 yas -40kg Toni Stein Germany GER GER
kumite bay 11 yas +40kg
1. kumite bay 11 yas +40kg Claes Killerich Denmark DEN DEN
2. kumite bay 11 yas +40kg A. Boren Finlandiya FIN FIN
3. kumite bay 11 yas +40kg A. Elsgaard Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 11 yas +40kg H. Karström İsveç SWE SWE
kumite bayan 10 yas -35kg
1. kumite bayan 10 yas -35kg H. Ronnebay Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 10 yas -35kg F.S. Dostak İran IRI IRI
3. kumite bayan 10 yas -35kg S. Haichen İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 10 yas -35kg L. Woulfarth Almanya GER GER
kumite bayan 10 yas -40kg
1. kumite bayan 10 yas -40kg Hannah Moody Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bayan 10 yas -40kg A. Jensen Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 10 yas -40kg O. Krysko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 10 yas -40kg Yazdi İran IRI IRI
kumite bayan 10 yas +40kg
1. kumite bayan 10 yas +40kg Ngolchanyi İran IRI IRI
2. kumite bayan 10 yas +40kg M. Tlili İsveç SWE SWE
3. kumite bayan 10 yas +40kg M. Vujic İsveç SWE SWE
kumite bayan 11 yas -35kg
1. kumite bayan 11 yas -35kg Kateřina Pechová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 11 yas -35kg T. Lundqvist İsveç SWE SWE
kumite bayan 11 yas -40kg
1. kumite bayan 11 yas -40kg Nikola Meisnerová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 11 yas -40kg A. Sandsjö İsveç SWE SWE
kumite bayan 11 yas +40kg
1. kumite bayan 11 yas +40kg M.E. Curcevo Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 11 yas +40kg S. Mautong Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 11 yas +40kg Lena Erdmann Almanya GER GER
3. kumite bayan 11 yas +40kg N. Fanjage Danimarka DEN DEN
kumite bay 12 yas -43kg
1. kumite bay 12 yas -43kg S. Guliyev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 12 yas -43kg Jimmy Čonka Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 12 yas -43kg M. Merklin Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 12 yas -43kg Navinkumar Patel İngiltere GRB GRB
kumite bay 12 yas -50kg
1. kumite bay 12 yas -50kg F. Bruhn Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 12 yas -50kg B. Pedersen Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bay 12 yas -50kg Orel Solomon Israel ISR ISR
3. kumite bay 12 yas -50kg S. Thomsen Danimarka DEN DEN
kumite bay 12 yas +50kg
1. kumite bay 12 yas +50kg Philipp Winkler Germany GER GER
2. kumite bay 12 yas +50kg D. Mazor İsrail ISR ISR
3. kumite bay 12 yas +50kg C. Gunn Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bay 13 yas -43kg
1. kumite bay 13 yas -43kg R. Novruzov Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 13 yas -43kg A. Mirazev Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 13 yas -43kg A.E. Abdelgahar Bahreyn BAH BAH
3. kumite bay 13 yas -43kg P. O'Connor Danimarka DEN DEN
kumite bay 13 yas -50kg
1. kumite bay 13 yas -50kg J. Ronneboy Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 13 yas -50kg Martin Rusnák Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 13 yas -50kg Jiří Bosák Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 13 yas -50kg Mirek Šulda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 13 yas +50kg
1. kumite bay 13 yas +50kg Matěj Cvrk Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 13 yas +50kg Hubert Kocina Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 13 yas +50kg Marek Janouch Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 13 yas +50kg O. Netser İsrail ISR ISR
kumite bayan 12 yas -40kg
1. kumite bayan 12 yas -40kg A. Cohem İsrail ISR ISR
2. kumite bayan 12 yas -40kg Martina Janečková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 12 yas -40kg Nadia Otten Belgium BEL BEL
3. kumite bayan 12 yas -40kg Piry İran IRI IRI
kumite bayan 12 yas -45kg
1. kumite bayan 12 yas -45kg Inbal Cohen Israel ISR ISR
2. kumite bayan 12 yas -45kg Simona Šedivá Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 12 yas -45kg S. Lundqvist İsveç SWE SWE
kumite bayan 12 yas +45kg
1. kumite bayan 12 yas +45kg Adéla Lehečková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 12 yas +45kg M. Nagry İran IRI IRI
3. kumite bayan 12 yas +45kg N. Benabdesalam İsveç SWE SWE
3. kumite bayan 12 yas +45kg Alica Bretschneiderová Slovakya SVK SVK
kumite bayan 13 yas -40kg
1. kumite bayan 13 yas -40kg H. Piri İran IRI IRI
2. kumite bayan 13 yas -40kg S. Petersen Danimarka DEN DEN
kumite bayan 13 yas -45kg
1. kumite bayan 13 yas -45kg Philippa Morris Great Britain GRB GRB
2. kumite bayan 13 yas -45kg Jessica Moody Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 13 yas -45kg M. Ranjbar İran IRI IRI
kumite bayan 13 yas +45kg
1. kumite bayan 13 yas +45kg Heidi Jay Great Britain GRB GRB
2. kumite bayan 13 yas +45kg Lenka Petříková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 13 yas +45kg Mohadaseh Aghaei İran IRI IRI
3. kumite bayan 13 yas +45kg V. Farbohdi İsveç SWE SWE
kumite bay 14 yas -48kg
1. kumite bay 14 yas -48kg S. Naghipoor İran IRI IRI
2. kumite bay 14 yas -48kg Ryan Jay Great Britain GRB GRB
3. kumite bay 14 yas -48kg Petr Kouba Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14 yas -48kg Vladimír Pech Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 14 yas -55kg
1. kumite bay 14 yas -55kg M. Moller Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14 yas -55kg E. Göguolu İsveç SWE SWE
3. kumite bay 14 yas -55kg Y. Benabdesalam İsveç SWE SWE
3. kumite bay 14 yas -55kg Jens Demetsenaere Belgium BEL BEL
kumite bay 14 yas +55kg
1. kumite bay 14 yas +55kg Jakub Zoula Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 14 yas +55kg M. Christensen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14 yas +55kg M. Anderson İsveç SWE SWE
3. kumite bay 14 yas +55kg Adam Tarda İsveç SWE SWE
kumite bay 15 yas -48kg
1. kumite bay 15 yas -48kg Marek Pohanka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 15 yas -48kg Elvin Eyvayov Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 15 yas -48kg M. Musayev Azerbaycan AZE AZE
kumite bay 15 yas -55kg
1. kumite bay 15 yas -55kg Ricardo Giegler Almanya GER GER
2. kumite bay 15 yas -55kg Max Meister Almanya GER GER
3. kumite bay 15 yas -55kg P. Hansen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 15 yas -55kg H. Kruger Danimarka DEN DEN
kumite bay 15 yas +55kg
1. kumite bay 15 yas +55kg Mike Bjerregaard Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 15 yas +55kg A. Rezaie İsveç SWE SWE
3. kumite bay 15 yas +55kg C. Jacoby Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 15 yas +55kg A. Lord Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bayan 14 yas -45kg
1. kumite bayan 14 yas -45kg M. Holmes Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bayan 14 yas -45kg Tania Kristensen Denmark DEN DEN
3. kumite bayan 14 yas -45kg Nicol Beláková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14 yas -45kg R. Ilaha Azerbaycan AZE AZE
kumite bayan 14 yas -50kg
1. kumite bayan 14 yas -50kg Laura Pradelli Belgium BEL BEL
2. kumite bayan 14 yas -50kg I. Munch Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 14 yas -50kg V. Karström İsveç SWE SWE
3. kumite bayan 14 yas -50kg H. Muhammadi İran IRI IRI
kumite bayan 14 yas +50kg
1. kumite bayan 14 yas +50kg D. Grashenko Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bayan 14 yas +50kg Kristýna Gabrielová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 14 yas +50kg Larissa Heath Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 14 yas +50kg M. Sakhi İsveç SWE SWE
kumite bayan 15 yas +50kg
1. kumite bayan 15 yas +50kg Hunisha Patel Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bayan 15 yas +50kg L. Helsted Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 15 yas +50kg R. Benyik Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 15 yas +50kg Jana Tvrzská Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg A. Salim Dubai DUB DUB
2. kumite bay 16-17 yas -55kg A. Kulnich Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg D. Schöneich Almanya GER GER
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Sanan Aliyev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Kulík Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -60kg S. Hoffmann Almanya GER GER
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Karl Meister Germany GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Mahammad Guliyev Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg O. Binyamini İsrail ISR ISR
3. kumite bay 16-17 yas -65kg M. Kazalkopi İsrail ISR ISR
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg R. Zeyhalov Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Anis Maatoug Denmark DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -70kg A. Burenius İsveç SWE SWE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jonas Emborg Danimarka DEN DEN
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Matiss Cirullis Letonya LAT LAT
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Viliam Križan Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jindřich Ardolf Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Daniel Schuffenhauer Germany GER GER
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg A. Gustafsson İsveç SWE SWE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg S. Mazor İsrail ISR ISR
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Karl Meister Germany GER GER
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Daniel Schuffenhauer Germany GER GER
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Anis Maatoug Denmark DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas OPEN S. Mazor İsrail ISR ISR
kumite bayan 16-17 yas -50kg
1. kumite bayan 16-17 yas -50kg Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -50kg Žaneta Noskeová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -55kg
1. kumite bayan 16-17 yas -55kg J. Kundell Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -55kg Y. Benabdesalam İsveç SWE SWE
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg Lydia Holler Germany GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg A. Lloyd Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bayan 16-17 yas +55kg
1. kumite bayan 16-17 yas +55kg Zuzana Hepnarová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +55kg T. Jacoby Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg A. Friend Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Sade-Maria Pirttinen Finland FIN FIN
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN G. Garashenko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN T. Jacoby Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Duygu Bugur Almanya GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Sade-Maria Pirttinen Finland FIN FIN
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg B. Asadi İran IRI IRI
2. kumite bay 18-20 yas -60kg M. Hoffmann Almanya GER GER
3. kumite bay 18-20 yas -60kg I. Guliyev Azerbaycan AZE AZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg G. Berenjestanaki İran IRI IRI
2. kumite bay 18-20 yas -65kg M. Jonzon İsveç SWE SWE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg A. Ayouhi İran IRI IRI
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Mikki Ďurta Slovakia SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg B.V. Keeken Hollanda NED NED
2. kumite bay 18-20 yas -70kg H. Al Kaabi Dubai DUB DUB
3. kumite bay 18-20 yas -70kg H. Hoegh Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -70kg N. Skovso Danimarka DEN DEN
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Sadik Sadik İsveç SWE SWE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg G. JJ. Kotze Güney Afrika Cumhuriyeti SAR SAR
3. kumite bay 18-20 yas -75kg E.R. Rabie Güney Afrika Cumhuriyeti SAR SAR
3. kumite bay 18-20 yas -75kg T. Walker Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Bleart Amagjekaj İsveç SWE SWE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg S. Pedersen Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Martin Babák Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg František Mach Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg S. Arosmith Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bay 18-20 yas +80kg M. Svendsen Danimarka DEN DEN
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN B. Asadi İran IRI IRI
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Sadik Sadik İsveç SWE SWE
3. kumite bay 18-20 yas OPEN H. Al Kaabi Dubai DUB DUB
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Bleart Amagjekaj İsveç SWE SWE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg E. Gärdenföre İsveç SWE SWE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg T. Bunhoff Almanya GER GER
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michaela Kazdová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg A. Strömberg İsveç SWE SWE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg C. Christiansen Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kristýna Soukupová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Julia Gromovaja Almanya GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Vera Frenkel İsrail ISR ISR
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Julia Gromovaja Almanya GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Claudia Gabrich Germany GER GER
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Vera Frenkel İsrail ISR ISR
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg G. Ismajel Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -60kg M. Faraji İran IRI IRI
3. kumite bay -60kg B. Asadi İran IRI IRI
3. kumite bay -60kg S. Galehdareah İran IRI IRI
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg G. Berenjestanaki İran IRI IRI
2. kumite bay -65kg M. Mosharat Dubai DUB DUB
3. kumite bay -65kg M. Jonzon İsveç SWE SWE
3. kumite bay -65kg Peter Kumičík Slovakia SVK SVK
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg R. Rahagi İran IRI IRI
2. kumite bay -70kg S. Istapil Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay -70kg B.V. Keeken Hollanda NED NED
3. kumite bay -70kg R. Ziezio Almanya GER GER
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Sadik Sadik İsveç SWE SWE
2. kumite bay -75kg Jabarli Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay -75kg A. Azadzadeh İran IRI IRI
3. kumite bay -75kg E.R. Rabie Güney Afrika Cumhuriyeti SAR SAR
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Bleart Amagjekaj İsveç SWE SWE
2. kumite bay -80kg S. Sahriati İran IRI IRI
3. kumite bay -80kg S. Mutueel Hollanda NED NED
3. kumite bay -80kg J. Vilshammer Danimarka DEN DEN
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg C. Kutlu Hollanda NED NED
2. kumite bay +80kg A. Gomez İsveç SWE SWE
3. kumite bay +80kg S. Arosmith Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite bay +80kg J. Kumedzina Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN R. Babayi İran IRI IRI
2. kumite bay OPEN Shrinov Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay OPEN M. Mosharat Dubai DUB DUB
3. kumite bay OPEN R. Ziezio Almanya GER GER
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Heba Aly Salaheldin Dubai DUB DUB
2. kumite bayan -53kg Gulsah Akdag İsveç SWE SWE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg M. Phillips Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite bayan -60kg M. Schaaf Hollanda NED NED
3. kumite bayan -60kg M. Asker İsveç SWE SWE
3. kumite bayan -60kg Charlotte Foged Denmark DEN DEN
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg T. Yuksel Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan +60kg A. Poddubova Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan +60kg H. Almtorp Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan +60kg E. Tlili İsveç SWE SWE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN H. Salah Dubai DUB DUB
2. kumite bayan OPEN Stephanie Kaup Avusturya SWE SWE
3. kumite bayan OPEN Gulsah Akdag İsveç SWE SWE
3. kumite bayan OPEN T. Yuksel Danimarka DEN DEN
kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN Jiří Kábrt Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN R. Smiths Hollanda NED NED
3. kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN Roman Lysoněk Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay veterans (35-40 yas) OPEN R. Svoboda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay veterans +45 yas OPEN
1. kumite bay veterans +45 yas OPEN René Oerlemans Hollanda NED NED
2. kumite bay veterans +45 yas OPEN H.L. Sporkslede Hollanda NED NED
3. kumite bay veterans +45 yas OPEN P. Benyik Macaristan HUN HUN
3. kumite bay veterans +45 yas OPEN Vladimír Panýrek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan veterans (35-40 yas) OPEN
1. kumite bayan veterans (35-40 yas) OPEN M. Phillips Birleşik Krallık GRB GRB
kumite bayan veterans (41-46 yas) OPEN
1. kumite bayan veterans (41-46 yas) OPEN E. Tlili İsveç SWE SWE
kumite takýmlar bay -11 yas
1. kumite takýmlar bay -11 yas Belçika BEL BEL
2. kumite takýmlar bay -11 yas Almanya GER GER
kumite takýmlar bayan -11 yas
1. kumite takýmlar bayan -11 yas Almanya GER GER
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Azerbaycan AZE AZE
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Almanya GER GER
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas İsrail ISR ISR
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Azerbaycan AZE AZE
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Danimarka DEN DEN
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Birleşik Krallık GRB GRB
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Almanya GER GER
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas İsrail ISR ISR
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Danimarka DEN DEN
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Birleşik Krallık GRB GRB
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Danimarka DEN DEN
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas İsveç SWE SWE
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas İran IRI IRI
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas Birleşik Krallık GRB GRB
kumite takýmlar bayan 18-20 yas
1. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Almanya GER GER
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay İran IRI IRI
2. kumite takýmlar bay Birleşik Krallık GRB GRB
3. kumite takýmlar bay Azerbaycan AZE AZE
3. kumite takýmlar bay Hollanda NED NED

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Budo Nord Open 2008 27.06.2008-29.06.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır