KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2014 - 07.02.2014 - 09.02.2014

şehir Lizbon
Ülke Portekiz
Organizasyon FNKP, EKF
Girişleri 612
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 23
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 23
Puanlama 300-200-100-50-25
İstatistikler


Beğenilme:
78.41%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 22x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Xabier Pereda Elorduy İspanya ESP ESP
2. kata bay 14-15 yas Emre Vefa Goktas Türkiye TUR TUR
3. kata bay 14-15 yas Giuseppe Panagia İtalya ITA ITA
3. kata bay 14-15 yas Theo Pons Fransa FRA FRA
5. kata bay 14-15 yas Matteo Tamborlani Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Morris Tellocke Almanya GER GER
7. kata bay 14-15 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Jess Rosiello Belgium BEL BEL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Ema Brázdová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Raquel Roy Rubio İspanya ESP ESP
3. kata bayan 14-15 yas Lisa Pivi İtalya ITA ITA
3. kata bayan 14-15 yas Masa Simonic Slovenya SLO SLO
5. kata bayan 14-15 yas Marijana Dimoska Makedonya MKD MKD
5. kata bayan 14-15 yas Marie-Josefine Richter Germany GER GER
7. kata bayan 14-15 yas Hande Isitir Türkiye TUR TUR
7. kata bayan 14-15 yas Yuliya Korshun Beyaz Rusya BLR BLR
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Sergio Galan Lopez İspanya ESP ESP
2. kata bay 16-17 yas Samuel Stea İtalya ITA ITA
3. kata bay 16-17 yas Szabolcs Koch Macaristan HUN HUN
3. kata bay 16-17 yas Kewin Ngoan Fransa FRA FRA
5. kata bay 16-17 yas Ferri Isic Makedonya MKD MKD
5. kata bay 16-17 yas Jovan Simic Sırbistan SRB SRB
7. kata bay 16-17 yas Tadej Dajčman Slovenia SLO SLO
7. kata bay 16-17 yas Jan Luca Struger Avusturya AUT AUT
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Terryana D Onofrio İtalya ITA ITA
2. kata bayan 16-17 yas Maryia Fursava Beyaz Rusya BLR BLR
3. kata bayan 16-17 yas Deniz Atak Türkiye TUR TUR
3. kata bayan 16-17 yas Anastasiia Rumiantceva Rusya RUS RUS
5. kata bayan 16-17 yas Sophia Graf Almanya GER GER
5. kata bayan 16-17 yas Rita Morgado Portekiz POR POR
7. kata bayan 16-17 yas Natalie Payne İngiltere ENG ENG
7. kata bayan 16-17 yas Lidia Rodriguez Encabo İspanya ESP ESP
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Türkiye TUR TUR
3. kata takýmlar bay 14-17 yas İspanya ESP ESP
3. kata takýmlar bay 14-17 yas Slovakya SVK SVK
5. kata takýmlar bay 14-17 yas Hırvatistan CRO CRO
5. kata takýmlar bay 14-17 yas Almanya GER GER
7. kata takýmlar bay 14-17 yas Portekiz POR POR
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Türkiye TUR TUR
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Makedonya MKD MKD
5. kata takýmlar bayan 14-17 yas Almanya GER GER
5. kata takýmlar bayan 14-17 yas İngiltere ENG ENG
7. kata takýmlar bayan 14-17 yas Ukrayna UKR UKR
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Igor Pushkin Rusya RUS RUS
2. kumite bay 14-15 yas -52kg James Coulter İskoçya SCO SCO
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Gaetan Heinz Fransa FRA FRA
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Mustafa Yildiz Türkiye TUR TUR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Imrich Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Stavros Koumertas Yunanistan GRE GRE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Fabio Barbosa Portekiz POR POR
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Stefan Jevtic Sırbistan SRB SRB
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Francesco Pinto İtalya ITA ITA
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Alexandr Gutnik Rusya RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Levente Kovacs Hungary HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Mitchell Thorpe İngiltere ENG ENG
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Oguzhan Furkan Kacar Türkiye TUR TUR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Rodionov Estonya EST EST
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Jirka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Vogt Poland POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Mike Kjærsgaard Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Mykola Gienov Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Mario Hodzic Karadağ MNE MNE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Daniil Savchuk Rusya RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Marin Brkic Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Mehdi Filali Fransa FRA FRA
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Bruno Freitas Portekiz POR POR
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Mario Perez Antunez İspanya ESP ESP
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Maximilian Bauer Almanya GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jonas Richard Friis Pedersen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Salapura Djordje Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Fatih Sen Türkiye TUR TUR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Alexandre Ledevin Fransa FRA FRA
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Mateja Rogozarski İsrail ISR ISR
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Aldin Mahmutovic Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Lalli Nurmi Finland FIN FIN
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Marko Talic Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Maksim Sachkov Rusya RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jacob Diaz Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Andriy Toroshanko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Valentin Schwerdt Almanya GER GER
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Joachim Tiennot Fransa FRA FRA
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Bruno Ferrao Portekiz POR POR
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Karlo Martič Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Maria Espinosa Lopez İspanya ESP ESP
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Miray Turgut Türkiye TUR TUR
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Claire Logan İskoçya SCO SCO
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Michaela Queck Almanya GER GER
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Shola Hasanova Azerbaycan AZE AZE
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Teresa Silva Portekiz POR POR
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miriama Kozmová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Francesca Hardcastle İngiltere ENG ENG
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Josephine Röhl Germany GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Elizaveta Lazareva Rusya RUS RUS
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tamari Turmanidze Gürcistan GEO GEO
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Alessandra Mangiacapra İtalya ITA ITA
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Johanna Nilsson İsveç SWE SWE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lea Avazeri Fransa FRA FRA
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Dóra Czagány Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Marina Barac Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nina Radjenovic Switzerland SUI SUI
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Romero Vazquez İspanya ESP ESP
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Madeleine Schröter Germany GER GER
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Bukáčková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Martina Cala İtalya ITA ITA
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Eray Samdan Türkiye TUR TUR
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Ulvi Gurbanov Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Bálint Ardai Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Luigi Bisaccia İtalya ITA ITA
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Blaz Hribovsek Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Andreas Pedersen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Jack Barrett İrlanda IRE IRE
7. kumite bay 16-17 yas -55kg Angel Medina Cisneros İspanya ESP ESP
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Chris Nørskov Jensen Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Boran Berak Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Huseyn Aliyev Azerbaycan AZE AZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Stojmenov Makedonya MKD MKD
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Philippe Biberich Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Gaétan Délétroz Switzerland SUI SUI
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Bálint Kronstein Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Džejlan Šabić Bosna-Hersek BIH BIH
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Steven Dacosta Fransa FRA FRA
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Felix Behrendt Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Gábor Hárspataki Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Rodrigo Pina Portekiz POR POR
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Nikolaos Drivas Yunanistan GRE GRE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Nika Chkhaidze Gürcistan GEO GEO
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Pavel Artamonov Estonia EST EST
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Luca D Agui İtalya ITA ITA
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Alejandro Molina Arencon İspanya ESP ESP
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Sabir Ahmet Uygur Türkiye TUR TUR
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Daniel György Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michele Martina İtalya ITA ITA
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Aliaksandr Kurhan Beyaz Rusya BLR BLR
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ilias Moutaftsis Yunanistan GRE GRE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Veselko Brkic Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Philipp Tepel Almanya GER GER
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Anes Congo Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Alexander Kolikov Rusya RUS RUS
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Simone Marino İtalya ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Marcos Martinez Velilla İspanya ESP ESP
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilyes Klouz Fransa FRA FRA
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Wladimir Terengin Almanya GER GER
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Alparslan Yamanoglu Türkiye TUR TUR
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Shara Wynnidean Hubrich Almanya GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Glykeria Xylikioti Yunanistan GRE GRE
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Monika Berulec Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ina Macejková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Francine Waber Switzerland SUI SUI
7. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lara Puscenik Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ines Tunes Portekiz POR POR
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Andrea Brito Fransa FRA FRA
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anastasiia Miastkovska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Johanna Ruprecht Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Daria Kalinova Rusya RUS RUS
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Vera Dukic Sırbistan SRB SRB
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ljiljana Pendić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kati Florjančić Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Marion Franzosi Switzerland SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Federica Riccardi İtalya ITA ITA
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Daniella Rothmann Denmark DEN DEN
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Delfina Tadić Bosna-Hersek BIH BIH
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Emily Appleby İngiltere ENG ENG
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kheira Belal Fransa FRA FRA
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Silvia Semeraro İtalya ITA ITA
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nancy Garcia Fransa FRA FRA
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Mirnesa Bektaš Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Maja Zorić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katrine Pedersen Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Joanna Salonen Finlandiya FIN FIN
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Farida Aliyeva Azerbaycan AZE AZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Cigdem Teke Türkiye TUR TUR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç-U21 2015 06.02.2015-08.02.2015
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2013 08.02.2013-10.02.2013
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2012 10.02.2012-12.02.2012
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2011 11.02.2011-13.02.2011
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2010 05.02.2010-07.02.2010
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2009 30.01.2009-01.02.2009
Avrupa Sampiyonasi Ümit-Genç 2008 15.02.2008-17.02.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır