KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Austrian Open 2009 - 24.10.2009 - 25.10.2009

şehir Salzburg
Ülke Avusturya
Organizasyon ÖKB
Yarışmacılar 399
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 15
Puanlama 180-120-60-30-15


Beğenilme:
64.71%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 17x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
2. kata bay Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata bay Manuel Cedrés Las Mercedes ESP ESP
3. kata bay Jindřich Pilmann Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay Miguel Manzo Venezuela VEN VEN
5. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
7. kata bay Simon Klausberger Avusturya AUT AUT
7. kata bay Damjan Padovan Hırvatistan CRO CRO
kata bayan
1. kata bayan Yohana Sanchez Venezuela VEN VEN
2. kata bayan Sabine Schneider Germany GER GER
3. kata bayan Denise Pawlowsky Almanya GER GER
3. kata bayan Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Karin Hägglund Gojukai SWE SWE
5. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata bayan Éva Horváth Macaristan HUN HUN
7. kata bayan Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
5. kata takýmlar bay USV Erfurt (GER) GER GER
5. kata takýmlar bay Venezuela VEN VEN
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Endonezya INA INA
2. kata takýmlar bayan Venezuela VEN VEN
3. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
3. kata takýmlar bayan Avusturya AUT AUT
5. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
5. kata takýmlar bayan Comitato Veneto Karate Libertas ITA ITA
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Vincent Vasseur Hollanda NED NED
2. kumite bay -60kg Stefan Pokorny Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -60kg Thomas Dannheimer Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay -60kg Oleg Filipovich Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -60kg Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite bay -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -60kg Rudi Bardella Comitato Veneto Karate Libertas ITA ITA
7. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Geoffrey Berens Hollanda NED NED
2. kumite bay -67kg Stanislav Horuna Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Vincent Auinger Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -67kg Roman Dereha Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -67kg Jean Carlos Peña Venezuela VEN VEN
5. kumite bay -67kg Mikael Warnier Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -67kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -67kg Nikola Šoič Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg René Smaal Hollanda NED NED
2. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -75kg Andrés Pirela Venezuela VEN VEN
3. kumite bay -75kg Dániel Simor Senshi KC HUN HUN
5. kumite bay -75kg Áron Domján Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -75kg Michael Porada KV Schleswig-Holstein GER GER
7. kumite bay -75kg Kalate Akolor İsveç SWE SWE
7. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
2. kumite bay -84kg Heinrich Leistenschneider Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Milán Guba Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -84kg Rene Pernuš Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Yaroslav Horuna Ukraine UKR UKR
5. kumite bay -84kg Dirk Rouleaux Fudoshin Roermond NED NED
7. kumite bay -84kg Yassine Ameqran Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -84kg Andreas Muther Avusturya AUT AUT
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Moreno Sheppard Hollanda NED NED
2. kumite bay +84kg Yeremi Rodriguez Venezuela VEN VEN
3. kumite bay +84kg Nicky Le Fébre Hollanda NED NED
3. kumite bay +84kg Jean-Marc Mayer Avusturya AUT AUT
5. kumite bay +84kg Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay +84kg Umar Syarief Endonezya INA INA
7. kumite bay +84kg Markus Mentzel Taiko Dojo e.V. Oberhausen GER GER
7. kumite bay +84kg Tervel Zwjatkow KSS Bautzen GER GER
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Ines Sousa Portekiz POR POR
2. kumite bayan -50kg Dougmay Camacaro Venezuela VEN VEN
3. kumite bayan -50kg Bianca Ellensohn Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -50kg Lisa Pointner Askö SeiBuKan Linz AUT AUT
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Maéva Samy Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -55kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Thays Moncada Venezuela VEN VEN
5. kumite bayan -55kg Valentina Campagnari Comitato Veneto Karate Libertas ITA ITA
5. kumite bayan -55kg Melinda Vass Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan -55kg Giulia Rastelli GLC Italia ITA ITA
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Lolita Dona Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -61kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Daniela Suarez Venezuela VEN VEN
5. kumite bayan -61kg Natalie El Kanfoud SKC Lauterach AUT AUT
5. kumite bayan -61kg Liliana Felix Madeira POR POR
7. kumite bayan -61kg Francessca Aufiero GLC Italia ITA ITA
7. kumite bayan -61kg Rita Bükki Hegyvidék HUN HUN
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Tiffany Fanjat IKC Lyon FRA FRA
2. kumite bayan -68kg Ivana Bebek Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Maria Weiß Almanya GER GER
5. kumite bayan -68kg Hanina Berrouba Netherlands NED NED
5. kumite bayan -68kg Lydia Mossel Hollanda NED NED
7. kumite bayan -68kg Yoly Guillen Venezuela VEN VEN
7. kumite bayan -68kg Marie Muller Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Vanesca Nortan Hollanda NED NED
2. kumite bayan +68kg Annemiek Borsje Hollanda NED NED
3. kumite bayan +68kg Dijana Saleš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan +68kg Ciska van der Voort Hollanda NED NED
5. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan +68kg Yeisy Piña Venezuela VEN VEN
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Hollanda NED NED
2. kumite takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kumite takýmlar bay Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
3. kumite takýmlar bay Ukrayna UKR UKR
5. kumite takýmlar bay Avusturya AUT AUT
5. kumite takýmlar bay A.S.D. Machintosh Club (ITA) ITA ITA
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan IKC Lyon (FRA) FRA FRA
2. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan Avusturya AUT AUT
5. kumite takýmlar bayan Hollanda NED NED
5. kumite takýmlar bayan Budoschool Ton Neuhaus (NED) NED NED
7. kumite takýmlar bayan Portekiz POR POR

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Austrian Open 2010 09.10.2010
German Open 2010 18.09.2010-19.09.2010
Italian Open 2010 09.04.2010-11.04.2010
German Open 2009 12.09.2009-13.09.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Italian Open 2009 03.04.2009-04.04.2009
Austrian Open 2008 11.10.2008-12.10.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır