KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Austrian Open 2008 - 11.10.2008 - 12.10.2008

şehir Salzburg
Ülke Avusturya
Organizasyon ÖKB
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 15
Puanlama 180-120-60-30-15


Beğenilme:
67.19%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 32x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
2. kata bay Ilja Smorguner Almanya GER GER
3. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
3. kata bay Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
5. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay Jindřich Pilmann Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bay Bryan Antony Lüksemburg LUX LUX
7. kata bay Roger Bauer İsviçre SUI SUI
kata bayan
1. kata bayan Sara Battaglia İtalya ITA ITA
2. kata bayan Kristína Grmanová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Vlatka Kiuk Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan Sabine Schneider Germany GER GER
5. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Michela Pezzetti İtalya ITA ITA
7. kata bayan Christine Heinrich Bushido Schwenningen GER GER
7. kata bayan Eva Thajer Avusturya AUT AUT
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay Rusya RUS RUS
3. kata takýmlar bay USV Erfurt (GER) GER GER
5. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
5. kata takýmlar bay Danimarka DEN DEN
7. kata takýmlar bay İsviçre SUI SUI
7. kata takýmlar bay Gornaja Radgona (SLO) SLO SLO
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
5. kata takýmlar bayan İsviçre SUI SUI
5. kata takýmlar bayan KK Tempo Zagreb (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -60kg Robert Glavas Austria AUT AUT
3. kumite bay -60kg Thomas Dannheimer Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -60kg Robert Scott Jishin Karate WAL WAL
7. kumite bay -60kg Yannik Faes Switzerland SUI SUI
7. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -65kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -65kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
3. kumite bay -65kg Salahedinne Mesnaoui Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -65kg Ivan Skrablin Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -65kg Patrick Süßenbacher Avusturya AUT AUT
7. kumite bay -65kg Ferhat Akbulut Danimarka DEN DEN
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Ciro Massa İtalya ITA ITA
2. kumite bay -70kg Anis Maatoug Denmark DEN DEN
3. kumite bay -70kg Jorge Castro Clube de karate Shotokan do Porto POR POR
3. kumite bay -70kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -70kg Stanislav Horuna Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -70kg Mario Rottenbacher Avusturya AUT AUT
7. kumite bay -70kg Jonas Martin Switzerland SUI SUI
7. kumite bay -70kg Zlatko Tkalec Slovenya SLO SLO
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -75kg Sadik Sadik İsveç SWE SWE
3. kumite bay -75kg Nuno Miguel Moreira Valente Portugal POR POR
3. kumite bay -75kg Illya Nikulin Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -75kg Marijan Bracic Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -75kg Jarno Heino Finlandiya FIN FIN
7. kumite bay -75kg Jason Tissieres İsviçre SUI SUI
7. kumite bay -75kg Nenad Vukobrat Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Marko Miloš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -80kg Miroslav Maričević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -80kg Salvatore Loria İtalya ITA ITA
3. kumite bay -80kg Pero Vučić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -80kg Christian Koivumaa İsveç SWE SWE
5. kumite bay -80kg Neven Martić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -80kg Andreas Muther Avusturya AUT AUT
7. kumite bay -80kg Thomas Schell Avusturya AUT AUT
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Stefano Maniscalco İtalya ITA ITA
2. kumite bay +80kg Bleart Amagjekaj İsveç SWE SWE
3. kumite bay +80kg Terry Basette Budokan Karate Orléan FRA FRA
3. kumite bay +80kg Umar Syarief Endonezya INA INA
5. kumite bay +80kg Matjaz Koncina Karate Klub Kranj SLO SLO
5. kumite bay +80kg Daniel Vučić Croatia CRO CRO
7. kumite bay +80kg Leon Gajica Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay +80kg Günther Stangl Avusturya AUT AUT
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -53kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -53kg Sara Cardin İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -53kg Selene Guglielmi İtalya ITA ITA
5. kumite bayan -53kg Gulsah Akdag İsveç SWE SWE
5. kumite bayan -53kg Maja Jovanović Serbia SRB SRB
7. kumite bayan -53kg Ulrike Fleischmann KV Baden Württemberg GER GER
7. kumite bayan -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -60kg Anjela Tazidinova KSV Trier GER GER
3. kumite bayan -60kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -60kg Petra Narandja Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -60kg Katarina Strika Serbia SRB SRB
5. kumite bayan -60kg Éva Zalántai Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite bayan -60kg Ivana Goricaj Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan -60kg Sonja Steland Lüksemburg LUX LUX
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Petra Volf Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +60kg Charlotte Foged Denmark DEN DEN
3. kumite bayan +60kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan +60kg Dijana Saleš Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan +60kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
5. kumite bayan +60kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan +60kg Ana-Marija Čelan Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan +60kg Sarah Sario ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay Danimarka DEN DEN
3. kumite takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kumite takýmlar bay İsveç SWE SWE
5. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
5. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
7. kumite takýmlar bay Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
7. kumite takýmlar bay Karate Club Senigallia (ITA) ITA ITA
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
2. kumite takýmlar bayan Malave Karate-do Stockholm (SWE) SWE SWE
3. kumite takýmlar bayan Avusturya AUT AUT
3. kumite takýmlar bayan Avusturya AUT AUT
5. kumite takýmlar bayan Danimarka DEN DEN
5. kumite takýmlar bayan Slovenya SLO SLO
7. kumite takýmlar bayan Sırbistan SRB SRB
7. kumite takýmlar bayan KV Baden Württemberg (GER) GER GER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Austrian Open 2010 09.10.2010
German Open 2010 18.09.2010-19.09.2010
Italian Open 2010 09.04.2010-11.04.2010
Austrian Open 2009 24.10.2009-25.10.2009
German Open 2009 12.09.2009-13.09.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Italian Open 2009 03.04.2009-04.04.2009
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır