KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Austrian Junior Open 2013 - 22.06.2013 - 23.06.2013

şehir Walserfeld
Ülke Avusturya
Organizasyon Salzburger Karateverband
Yarışmacılar 938
Girişleri 1236
Kulüpler 161
Ülkeler 21
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 63
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 14
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
60.29%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 17x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Rexhep Mustafovski KK Giv Skopje MKD MKD
2. kata bay 14-15 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Luka Bokarica Student Zagreb CRO CRO
3. kata bay 14-15 yas Leo Esposito İsviçre SUI SUI
5. kata bay 14-15 yas Christoph Buchinger Avusturya AUT AUT
5. kata bay 14-15 yas Tobias Schwendinger Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kata bay 14-15 yas Petr Richter Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Kryštof Zlatohlávek Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata bayan 14-15 yas Ľudmila Bačíková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Ema Brázdová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Kristin Wieninger Avusturya AUT AUT
5. kata bayan 14-15 yas Sabina Křížová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Hannah Mayr Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kata bayan 14-15 yas Frederikke Bjerring Denmark DEN DEN
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Lukas Grimm TV Trennfurt GER GER
3. kata bay 16-17 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Elie Feller İsviçre SUI SUI
5. kata bay 16-17 yas Dominik Vančo Slovakya SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Giorgia Meneguzzo Karate Do Noventa ITA ITA
3. kata bayan 16-17 yas Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Peško Slovakia SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Caroline Dalgård Danimarka DEN DEN
5. kata bayan 16-17 yas Natascha Lauritsen Gladsaxe Karate Club DEN DEN
7. kata bayan 16-17 yas Viktória Kučerová Slovakya SVK SVK
7. kata bayan 16-17 yas Nathalie Schmidt İsviçre SUI SUI
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
2. kata bay 18-20 yas Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Michal Slávik Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Marco Stoppa Karate Do Noventa ITA ITA
5. kata bay 18-20 yas Michael Erlenwein Karate-do Wels AUT AUT
5. kata bay 18-20 yas Peter Fabian Slovakia SVK SVK
7. kata bay 18-20 yas Benjamin Rath ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Melinda Mark İsviçre SUI SUI
2. kata bayan 18-20 yas Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 18-20 yas Melanie Mayerhofer Brunner Goju Kan Karateverein AUT AUT
3. kata bayan 18-20 yas Valérie Will Switzerland SUI SUI
5. kata bayan 18-20 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 18-20 yas Sandra Mark Switzerland SUI SUI
7. kata bayan 18-20 yas Ilaria Fabbro GLC Italia ITA ITA
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate-do Wels AUT AUT
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kata takýmlar bay 14-15 yas USV Wals-Laschensky AUT AUT
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Slovakya SVK SVK
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate Union Walserfeld AUT AUT
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Union Karateclub Grieskirchen AUT AUT
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Karate Do Brugg SUI SUI
5. kata takýmlar bay 14-15 yas ASKÖ Karate Kara AUT AUT
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kata takýmlar bayan 16-17 yas Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kata takýmlar bayan 16-17 yas KK Rab-Enpi CRO CRO
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Marko Lazic Obilic BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Sebastian Kos Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Endrit Pajaziti Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Andreas Pedersen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Matej Planinic Hercegovina Zagreb CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Mile Soldo Karate Klub Široki CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas -52kg František Varga Slovakia SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Luka Kondić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Mike Kjærsgaard Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Milan Laurov Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jesse Rikken Fudoshin Roermond NED NED
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Martin Baňas Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Pavol Bitto Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Egzon Krasniqi İsviçre SUI SUI
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jonas Richard Friis Pedersen Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Stjepan Štimac Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Marin Brkic Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Řeřicha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Marcel Baun Karate Team KSC Puderbach GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Maxim Borger 1. CKKS Traunreut GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Ľuboš Džačovský Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Mikula Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Andre Gratzer Avusturya AUT AUT
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Kevin Kabashi İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Ivan Vukoja Karate Klub Široki CRO CRO
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Norbert Faltus Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Dominik Buday Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Lukas Schladitz KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Sebastian Brajic Centrum KK SWE SWE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Darko Vidovic Karate Union Shotokan Pinzgau AUT AUT
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Michel Corbolan Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Patrik Palušák Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jacob Diaz Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Deni Šarac Brotnjo CRO CRO
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Attila Jóba Slovakia SVK SVK
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Brian Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Michel Corbolan Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Kevin Kabashi İsviçre SUI SUI
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Stjepan Štimac Zagrebački Karate Savez CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Vivien Moric Karate Vorarlberg AUT AUT
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Monika Bürgerová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebeka Vidová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Jelena Abramović Zagrebački Karate Savez CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Michaela Queck Almanya GER GER
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anđela Soldo Karate Klub Široki CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Caroline Alberg Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Matea Noah Medić Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adriana Crhonková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Ana Vretenar Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristína Hubáčeková Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Martina Reil KD Straubing GER GER
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Marina Barac Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Irena Prga Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laura Rehak Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Vilma Krašić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lynn Snel Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Petra Vávrová Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lina Wåglund Wakajishi Karate SWE SWE
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Josephine Röhl Musashi Weimar GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Sofie Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Irena Prga Zagrebački Karate Savez CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Floriana Stanca Switzerland SUI SUI
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Dittrich Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Gaétan Délétroz Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Orges Arifi Kosovo KOS KOS
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Ivan Križanac Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Rene Reinthaler Karateclub St. Valentin AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominic Rupp Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Mattia Pampaloni İtalya ITA ITA
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Dino Povrženić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jolano Lindelauf Karate Club Alken NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Elmar Van Kleef Hollanda NED NED
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Matúš Remenár Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Szalay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Luca Rettenbacher Shotokan Salzburg AUT AUT
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Wrabec Leistungszentrum Wien AUT AUT
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Timm Neve Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Roman Weibel Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Benoît Schmidlin Switzerland SUI SUI
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ricardo Sqardelli Zamet CRO CRO
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tiep Timi HaDang Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Filip Hluštík Czech Shotokan Karate Union CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jonas Andersen Denmark DEN DEN
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Tim Arbeid Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Kevin Korte Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Ludvig Abild Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michele Martina İtalya ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Mario Rosenvold Greeve Karate DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Andrej Bíreš Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Matúš Trokšiar Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Rob Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Davide Bolda GLC Italia ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Tyron Darnell Lardy Hollanda NED NED
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Anders Frithioff Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Lorenzo Stabile GLC Italia ITA ITA
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Ota Andörfer Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Bujar Sejdijaj Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Michele Martina İtalya ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Simone Marino İtalya ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Rob Timmermans Budosport Heerlerbaan NED NED
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Francine Waber Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Monika Berulec Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ljiljana Pendić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Yanaika Kuyper Hollanda NED NED
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nika Deša Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ana Marija Tomić Brotnjo CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Benedetta Guerrini GLC Italia ITA ITA
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Beatrice Schaupner Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Océane Jordan İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lara Neumann Karate Team KSC Puderbach GER GER
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Delfina Tadić Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Manon Bakker Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Marion Franzosi Switzerland SUI SUI
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Viktória Pillárová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fabienne Kaufmann Karateschule Sursee SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Johanna Ruprecht Danimarka DEN DEN
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Julia Priewasser Karate Union Walserfeld AUT AUT
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Silvia Semeraro İtalya ITA ITA
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jelena Zovko Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lívia Petrasšková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Maja Zorić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Carla Gibiino İsviçre SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristína Zimanová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Mariam Elasoud International Karate Do Vienna AUT AUT
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Alexandra Korndon Shotokan Salzburg AUT AUT
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Silvia Semeraro İtalya ITA ITA
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Benedetta Guerrini GLC Italia ITA ITA
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Renato Strišković Zamet CRO CRO
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Timmi Pedersen Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Alexander Jezdik Avusturya AUT AUT
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Mattias Pedersen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Marcel Neumann Karate Team KSC Puderbach GER GER
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Heinrich Wagner Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Lesley Zut Sportschool van den Nieuwendijk NED NED
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Dejan Aleksić Zamet CRO CRO
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Rik Schaap Sportschool Muilwijk NED NED
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Abishek Theivendran Karate Do Brugg SUI SUI
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Frederick Kallina Karate Wien AUT AUT
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Christoph Sammer LZ Steiermark AUT AUT
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Miroslav Škvarek Slovakia SVK SVK
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Alex Creemers Hollanda NED NED
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Michael Stössel Shuyukan Karate Dojo Rüti SUI SUI
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Donovan Wold Hollanda NED NED
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Ivan Klepić KK Neretva Mostar BIH BIH
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Tobias Muther Karate Vorarlberg AUT AUT
7. kumite bay 18-20 yas +78kg Filip Glatz Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 18-20 yas +78kg Radoslav Karabinoš Slovakya SVK SVK
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Alex Creemers Hollanda NED NED
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Toni Lesaj Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Anna-Marie Waurick KJC Ravensburg GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Rebecca Rieder Karate Vorarlberg AUT AUT
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kimberly Oosterveen Hollanda NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Amanda Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Veronica Coccoli GLC Italia ITA ITA
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michelle Jensen Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sandra Mark Switzerland SUI SUI
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Philippa Morris Kaizen Central ENG ENG
7. kumite bayan 18-20 yas -60kg Hannah Sperrer Shotokan Karate Sportunion Altmünster AUT AUT
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Nathalie Reiter Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ramona Brüderlin Budo Sport Center Liestal SUI SUI
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Danka Zorić Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Teufelová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Meryem Yildirim Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bayan 18-20 yas +60kg Nadine Amacher Kenseikan Karate-Do Thun SUI SUI
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Miroslava Kopúňová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Philippa Morris Kaizen Central ENG ENG
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Rebecca Rieder Karate Vorarlberg AUT AUT
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Hercegovina Zagreb CRO CRO
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas KV Sachsen - Anhalt (GER) GER GER
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Avusturya AUT AUT
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas GLC Italia ITA ITA
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Ishoj Karate (DEN) DEN DEN
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Zagrebački Karate Savez (CRO) CRO CRO
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Budosport Heerlenban NED NED
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas GLC Italia ITA ITA
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate Vorarlberg AUT AUT
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Hercegovina Zagreb CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Salzburger Karateverband (AUT) AUT AUT
5. kumite takýmlar bayan 16-17 yas LZ Steiermark AUT AUT
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas KK Ljubuški BIH BIH
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas Avusturya AUT AUT
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır