KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kulüp: KARATE TEAM KCK Letohrad

Yarışma:

Ad Soyad/Takım Sırası Kategoriler Puanlar
KARATE TEAM KCK Letohrad 2 kata takýmlar bay -11 yas 16
KARATE TEAM KCK Letohrad 1 kumite takýmlar bay -11 yas 24
KARATE TEAM KCK Letohrad 2 kumite takýmlar bay 12-13 yas 16
KARATE TEAM KCK Letohrad 2 kumite takýmlar bay 14-15 yas 16
KARATE TEAM KCK Letohrad 3 kumite takýmlar bayan 12-13 yas 8
Karina Denčylja 3 kumite bayan 12-13 yas +50kg 8
Matyáš Havlena 5 kata bay -9 yas 4
Matyáš Havlena 2 kumite bay 7-9 yas +32kg 16
David Jirásek 3 kumite bay 12-13 yas +60kg 8
Adéla Krátká 2 kata bayan 16-17 yas 16
Adéla Krátká 3 kumite bayan 16-17 yas -59kg 8
Václav Krátký 3 kumite bay 10-11 yas -35kg 8
Daniel Krátký 5 kumite bay 12-13 yas -60kg 4
Pavel Krátký 2 kata bay Masters 50+ 16
Pavel Krátký ml. 3 kumite bay 12-13 yas -60kg 8
Nela Kubelková 2 kumite bayan 7-9 yas -30kg 16
František Marek 5 kumite bay 14-15 yas -63kg 4
František Marek 5 kumite bay 14-15 yas OPEN 4
Ondřej Mareš 3 kata bay -9 yas 8
Ondřej Mareš 1 kumite bay 7-9 yas -32kg 24
Vít Mareš 1 kumite bay 10-11 yas -30kg 24
Vít Mareš 5 kumite bay 12-13 yas -39kg 4
Matouš Motyčka 7 kata bay 10-11 yas 2
Jakub Müller 2 kumite bay 14-15 yas -70kg 16
Jan Müller 3 kumite bay 14-15 yas -70kg 8
Jan Müller 3 kumite bay 14-15 yas OPEN 8
Jakub Müller 5 kumite bay 14-15 yas OPEN 4
Ondřej Náhlík 5 kata bay 10-11 yas 4
Ondřej Náhlík 3 kumite bay 12-13 yas -39kg 8
Ondřej Novák 7 kata bay -9 yas 2
Ondřej Novák 2 kumite bay 7-9 yas -32kg 16
Jan Novotný 5 kumite bay 12-13 yas -45kg 4
Daniel Nový 5 kata bay 16-17 yas 4
Daniel Nový 2 kumite bay 14-15 yas +70kg 16
Daniel Nový 1 kumite bay 16-17 yas +76kg 24
Tobiáš Nový 3 kumite bay 12-13 yas +60kg 8
Daniel Nový 3 kumite bay 14-15 yas OPEN 8
Daniel Nový 3 kumite bay 16-17 yas OPEN 8
Kateřina Pulkrtová 7 kumite bayan 10-11 yas -35kg 2
Martin Rubeš 7 kata bay 2
Martin Rubeš 3 kumite bay veterans (+40 yas) 8
Martin Rubeš 3 kata bay Masters U50 8
Tomáš Sopčák 3 kumite bay 16-17 yas -61kg 8
Sára Stejskalová 7 kata bayan 12-13 yas 2
Sára Stejskalová 5 kumite bayan 12-13 yas -50kg 4
Albert Vacek 5 kata bay 18-20 yas 4
Albert Vacek 3 kumite bay -75kg 8
Albert Vacek 1 kumite bay 18-20 yas -75kg 24
Barbora Vacková 3 kata bayan 16-17 yas 8
Štěpánka Vávrová 3 kumite bayan 14-15 yas -47kg 8
Toplam:   486