KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1676. postup Caroline Werner Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER 1 8
1676. postup Elise Williams SASKA ENG 1 8
1676. postup Lee Willis Shikon ENG 1 8
1676. postup Perrie Wilson Vale Karate WAL 1 8
1676. postup Scott Wilson Sakai SCO 1 8
1676. postup Dale Wishart Meadowbank SCO 1 8
1676. postup Paul Wolstencroft Sale Dojo) ENG 1 8
1676. postup Danny Wolstencroft Sale Dojo) ENG 1 8
1676. pokles Aaron Wood İskoçya SCO 1 8
1676. postup Craig Wood RSK Roding ENG 1 8
1676. pokles David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
1676. pokles Miha Zrimsek Ljubljana SLO 1 8
1676. pokles Sylwia Zwiefka Bushi-Do Bydgoszcz POL 1 8
4914. pokles Ivana Andrejić Sırbistan SRB 1 5
4914. pokles Roman Borov Uspekh Novosibirsk RUS 1 5
4914. pokles Irina Bulashova Uspekh Novosibirsk RUS 1 5
4914. pokles Issam Es Sadiki AS Sarcelles club FRA 1 5
4914. pokles Mustafa Grcić KK Student Mostar BIH 1 5
4914. pokles Ivan Kunevski Sırbistan SRB 1 5
4914. pokles Eissa Mennallah Ahly Club EGY 1 5
4914. pokles Fatma Alzahraa Reda Mısır EGY 1 5
4914. pokles Jelena Stojanović Sırbistan SRB 1 5
4914. pokles Petar Vukčević Budućnost Podgorica MNE 1 5
4914. pokles Jelena Vuković Budućnost Podgorica MNE 1 5
4925. pokles Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 4
4925. pokles Silvia Biasio ASI Karate Veneto ITA 1 4
4925. pokles Razvan Bogza Romanya ROM 1 4
4925. pokles Mohammed Boland Al-Arabi Sporting Club KUW 1 4
4925. pokles David Broda SK Tommi Praha CZE 1 4
4925. pokles Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
4925. pokles Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
4925. pokles Jakub Erben SKBU Trutnov CZE 1 4
4925. pokles Matthias Fritz Sakura dojo Graz AUT 1 4
4925. pokles Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 1 4
4925. pokles Jörg Gebhardt Gojukan Brunn am Gebirge AUT 1 4
4925. pokles Vathana Gopasalamy Malezya MAS 1 4
4925. pokles Josef Götzinger Hayashi St. Pölten AUT 1 4
4925. pokles Nicky Hendrich Gladsaxe Karate Club DEN 1 4
4925. pokles Natalie Kolbeck Hayashi St. Pölten AUT 1 4
4925. pokles Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4925. pokles Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
4925. pokles Katja Lechner ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT 1 4
4925. pokles Eva Lep Selnica ob Dravi SLO 1 4
4925. pokles David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
4925. pokles Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE 1 4
4925. pokles Christoph Neubauer Gojukan Brunn am Gebirge AUT 1 4
4925. pokles Laurentiu Oleacu Romanya ROM 1 4
4925. pokles Željko Panzalovič Selnica ob Dravi SLO 1 4
4925. pokles Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
4925. pokles Pelissier Federation Francophone BEL 1 4

Sayfa: 99/100
<< 90 |  91 |  92 |  93 |  94 |  95 |  96 |  97 |  98 | 99 |  100

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede