KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1676. postup Mike Schaunig Bushido Villach AUT 1 8
1676. postup Niklas Schldndwein KV Baden Württemberg GER 1 8
1676. postup Rudolf Schleiermamacher KV Niedersachsen GER 1 8
1676. postup Stafan Schneider KV Baden Württemberg GER 1 8
1676. postup Kevin Schott Karateverein Bruck a.d. Mur AUT 1 8
1676. postup Eric Schumann SC Banzai Berlin GER 1 8
1676. postup Manraj Sira BKU ENG 1 8
1676. postup Melvin Skopp Federation Francophone BEL 1 8
1676. postup Espen Skreting Norveç NOR 1 8
1676. pokles Laura Slevin Kokusai SCO 1 8
1676. pokles Brandon Smith Unity 99 Rotterdam NED 1 8
1676. pokles Mahinder Soekhan Sportschool van den Nieuwendijk NED 1 8
1676. pokles Sooghen Federation Francophone BEL 1 8
1676. pokles Giada Sostenio ASI Karate Veneto ITA 1 8
1676. pokles Sasa Stafancis Slovenya SLO 1 8
1676. pokles Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL 1 8
1676. pokles Laura Sticca G.F.K. BEL 1 8
1676. pokles Jennifer Stolb Hayashi St. Pölten AUT 1 8
1676. pokles Daan Storm Karate Kenamju NED 1 8
1676. pokles Lucia Sulíková KK Farmex Nitra SVK 1 8
1676. pokles Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
1676. pokles Miriam Šošovicová Slovakya SVK 1 8
1676. pokles Stefano Talpo Oyama Polesano ITA 1 8
1676. pokles Tyler Tanti Malta MAL 1 8
1676. pokles Steven Tart CSKA SCO 1 8
1676. pokles Rob Taylor Ishinryu Upminster ENG 1 8
1676. pokles Andrea Teasa Romanya ROM 1 8
1676. pokles Dewi Telehalo Karate Mossel-Boot Zwolle NED 1 8
1676. pokles Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
1676. pokles Boris Thereby Hanko Kai Senica SVK 1 8
1676. pokles R. Thompson British Sport Karate ENG 1 8
1676. pokles Ingrid Toffin Italo Bucaresti ROM 1 8
1676. pokles Ondřej Tomko SKC Louny CZE 1 8
1676. pokles Máté Török Macaristan HUN 1 8
1676. pokles Peter Trandzik ŠŠK Bratislava SVK 1 8
1676. pokles Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
1676. pokles Tanja Tscheinig Bushido Villach AUT 1 8
1676. pokles Pepijn Vaandrager Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED 1 8
1676. pokles Eline van Lent Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED 1 8
1676. pokles Julien Van Schil KC Strassen LUX 1 8
1676. pokles Katerina Vanderer Dao Tallin EST 1 8
1676. pokles Sorin Vessa Romanya ROM 1 8
1676. pokles Aleksey Vitoz Nika UKR 1 8
1676. pokles Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
1676. pokles Aleš Vydra SKC Louny CZE 1 8
1676. pokles Kosma Walczak Łódzki Klub Karate Shotokan POL 1 8
1676. pokles Barbara Walcher Karateverein Bruck a.d. Mur AUT 1 8
1676. pokles Stefan Walcher Karateverein Bruck a.d. Mur AUT 1 8
1676. pokles Dennis Warner KV Niedersachsen GER 1 8
1676. pokles Dennis Weisse Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER 1 8

Sayfa: 98/100
<< 90 |  91 |  92 |  93 |  94 |  95 |  96 |  97 | 98 |  99 |  100

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede