KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
118. postup Christopher Shields SASKA ENG 1 16
118. postup Manon Schaap Hollanda NED 1 16
118. postup Sabrina Schindele Hayashi St. Pölten AUT 1 16
118. postup Haakon Schoonjans KC Kachi Ninove BEL 1 16
118. postup Heike Schultz TuS St. Arnold GER 1 16
118. postup Katharina Schweighart Sportunion Lassnitzhöhe AUT 2 16
118. postup Magdalena Schweizer Union Karateclub Grieskirchen AUT 1 16
118. postup Mira-Marisa Silvestrini SC Banzai Berlin GER 1 16
118. postup Sara Sirovica Hırvatistan CRO 1 16
118. pokles Matthias Skofitsch Sakura dojo Graz AUT 1 16
118. pokles Michal Slávik KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 16
118. pokles Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 16
118. pokles Frank Socquet Ronin Leuven BEL 1 16
118. pokles Miriam Sollie Norveç NOR 1 16
118. pokles Mariangela Sollo Funakoshi Club La Spezia ITA 1 16
118. pokles Marion Sounier COS Villers Karate FRA 1 16
118. pokles Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
118. pokles Razvan Stere Italo Bucaresti ROM 1 16
118. pokles Peter Stiegmaier TUS Spielberg AUT 1 16
118. pokles Krisztian Szabó Macaristan HUN 2 16
118. pokles Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
118. pokles Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
118. pokles Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 16
118. pokles Antonio Tančak KK Samobor Anindol CRO 1 16
118. pokles Andrew Taylor İngiltere ENG 1 16
118. pokles Marko Tenglovits Macaristan HUN 1 16
118. pokles Elisabeth Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT 1 16
118. pokles Mathew Thomas Welsh Bushi Kai WAL 1 16
118. pokles Blaž Toplak Slovenya SLO 1 16
118. pokles Sean Towey Sale Dojo) ENG 2 16
118. pokles Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
118. pokles Adam Tran KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK 1 16
118. pokles Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 16
118. pokles Loeki Van Dinther Karate Kenamju NED 1 16
118. pokles Pauline van Geel Sei Pai KC BEL 1 16
118. pokles Mirco Venturini ASI Karate Veneto ITA 1 16
118. pokles Kevin Verdyck Ronin Leuven BEL 1 16
118. pokles Wayne Verheuvel Hollanda NED 1 16
118. pokles Nina Vincent van Hellemond Sport NED 1 16
118. pokles Tereza Vohradníková KC Žatec CZE 1 16
118. pokles Roger Vonken Karate Do Smaal NED 1 16
118. pokles Chiel Voordeckers Hara Kiyo Veerle BEL 1 16
118. pokles Lim Yoke Wai Malezya MAS 1 16
118. pokles Kataryna Walecka Harasuto Karate Klub POL 1 16
118. pokles Carly Walington RSK Roding ENG 2 16
118. pokles C. Ware Western Karate Union ENG 1 16
118. pokles Ruth Weber KC Volksbank Fürstenfeld AUT 1 16
118. pokles Kim A. Werner Mizuchi Karate Team NOR 2 16
118. pokles Kris Whelan Carlow Karate Club IRE 1 16
118. pokles Andrea Whelan Carlow Karate Club IRE 1 16

Sayfa: 87/100
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 | 87 |  88 |  89 |  90

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede