KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Luca Valdesi İtalya ITA 31 5 4 10180
2. Rafael Aghayev Azerbaycan AZE 16 2 3 7240
3. Luigi Busà İtalya ITA 15 5 7 1 6730
4. Stefano Maniscalco İtalya ITA 11 7 8 1 5930
5. David Luque Camacho İspanya ESP 9 5 8 1 5800
6. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 11 4 9 5540
7. Salvatore Loria İtalya ITA 9 9 6 5 1 5250
8. Yildiz Aras Türkiye TUR 10 2 7 2 5170
9. José Manuel Egea İspanya ESP 9 2 5 4900
10. Wayne Otto İngiltere ENG 10 4 4800
11. postup Jonathan Horne Almanya GER 13 1 5 1 2 4708
12. pokles Daniël Sabanovic Hollanda NED 7 8 6 1 4670
13. Sari Laine Finlandiya FIN 8 3 7 4500
14. Serap Özcelik Türkiye TUR 7 3 6 1 4490
15. Jelena Kovačević Hırvatistan CRO 6 7 5 2 1 4265
16. Guus van Mourik Hollanda NED 10 4200
16. Atsuko Wakai Japonya JPN 7 4200
18. Alexandre Biamonti Fransa FRA 10 1 3 4100
19. Ryoke Abe Japonya JPN 4 4 4000
19. Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK 12 1 5 4000
21. Diego Davy Vandeschrick KC Le Chardon BEL 6 10 6 1 2 3949
22. Laurance Fischer Fransa FRA 8 5 3620
23. Yuki Mimura Japonya JPN 6 3600
23. Myriam Szkudlarek Fransa FRA 2 9 1 3600
25. Kora Knühmann Almanya GER 7 2 9 3540
26. Damien Dovy Fransa FRA 6 1 6 1 3530
27. Sara Battaglia İtalya ITA 3 5 8 7 3520
28. postup Enes Erkan Türkiye TUR 6 2 5 1 3510
29. postup Sandy Scordo Fransa FRA 4 7 3 1 3430
30. pokles Michael Milon Fransa FRA 7 1 3400
31. pokles David Benetello İtalya ITA 3 6 5 3380
32. postup Kenji Grillon Fransa FRA 9 2 2 2 3370
33. pokles William Rollé AASS Karate FRA 5 4 6 3360
34. pokles Vic Charles İngiltere ENG 4 3 1 3300
35. Mie Nakayama Japonya JPN 4 2 3200
35. Gennaro Talarico İtalya ITA 4 4 5 3200
37. Douglas Santos Brose Brezilya BRA 4 3 1 3100
37. Alexandr Guerunov Rusya RUS 4 1 5 3100
37. Ivan Leal Reglero İspanya ESP 6 1 4 3100
37. Dario Marchini İtalya ITA 6 2 3 3100
41. Seydine Balde Fransa FRA 4 3 4 3000
41. Chiara Stella Bux İtalya ITA 3 3 5 3000
41. postup Vu Duck Minh Dack Fransa FRA 2 3 14 2 3000
41. pokles Tsuguo Sakamoto Japonya JPN 5 3000
41. pokles Molly Samuels İngiltere ENG 6 1 1 3000
46. pokles Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 5 4 2960
47. pokles Konstantinos Papadopoulos Yunanistan GRE 1 3 8 1 2950
48. pokles Timothy Petersen Hollanda NED 9 5 1 4 2 2949
49. pokles Nadine Ziemer Almanya GER 7 4 4 2940
50. pokles Elisa Fonseca Au USA USA 4 2 1 1 2930

Sayfa: 1/100
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede