KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Rafael Aghayev Azerbaycan AZE 5 1 1 3600
2. Luigi Busà İtalya ITA 3 2 2 1 3050
3. Stefano Maniscalco İtalya ITA 2 2 4 1 2850
4. Douglas Santos Brose Brezilya BRA 3 2 1 2800
4. Vic Charles İngiltere ENG 3 2 1 2800
4. Wayne Otto İngiltere ENG 4 2 2800
7. Elisa Fonseca Au USA USA 3 2 1 1 2750
8. José Manuel Egea İspanya ESP 3 4 2600
8. Hossein Rouhani İran IRI 3 1 2 2600
10. David Luque Camacho İspanya ESP 3 1 1 1 2500
11. Serap Özcelik Türkiye TUR 3 1 1 1 2450
11. Daniël Sabanovic Hollanda NED 2 3 1 2450
13. Alexandr Guerunov Rusya RUS 3 1 1 2400
13. Konstantinos Papadopoulos Yunanistan GRE 1 3 3 2400
13. Guus van Mourik Hollanda NED 4 2400
16. Jonathan Horne Almanya GER 3 2 1 2250
17. Gianluca Guazzaroni İtalya ITA 3 2 2200
17. Claudio Guazzaroni İtalya ITA 2 2 1 2200
17. Ádám Kovács Macaristan HUN 2 2 1 2200
17. Jelena Kovačević Hırvatistan CRO 2 2 1 2200
21. Ryutaro Araga Japonya JPN 2 2 1 2050
21. Islamutdin Eldarouchev Rusya RUS 1 3 1 1 2050
23. Tomoko Araga Japonya JPN 2 2 2000
23. Yildiz Aras Türkiye TUR 3 1 2000
23. Chiara Stella Bux İtalya ITA 1 3 1 2000
23. Enes Erkan Türkiye TUR 3 1 2000
23. Thierry Masci Fransa FRA 2 1 2 2000
23. Leon Anthony Walters İngiltere ENG 2 1 2 2000
29. Salvatore Loria İtalya ITA 2 1 3 1 1950
30. Cathérine Belhriti Fransa FRA 3 1800
30. David Benetello İtalya ITA 1 2 2 1800
30. Ian Cole Birleşik Krallık GRB 1 2 2 1800
30. Damien Dovy Fransa FRA 2 3 1800
30. Laurance Fischer Fransa FRA 2 3 1800
30. Cathérine Girardet Fransa FRA 2 1 1 1800
30. Yavuz Karamollaoglu Türkiye TUR 1 2 2 1800
30. Kora Knühmann Almanya GER 1 1 4 1800
30. Nathalie Leroy Fransa FRA 1 3 1800
30. Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK 2 1 1 1800
30. Jasem Modamivishkaei İran IRI 2 1 1 1800
30. Shinji Nagaki Japonya JPN 1 2 2 1800
30. Emmanuel Pinda Fransa FRA 2 1 1 1800
30. Molly Samuels İngiltere ENG 2 1 1 1800
44. Yadira Lira Navarro Meksika MEX 2 1 1 1650
45. Seydine Balde Fransa FRA 1 2 1 1600
45. Yuko Hasama Japonya JPN 2 2 1600
45. Dudley Josepa Hollanda NED 1 1 3 1600
45. Khalid Khalidov Kazakistan KAZ 2 2 1600
45. Miki Kobayashi Japonya JPN 2 2 1600
45. Sari Laine Finlandiya FIN 1 1 3 1600

Sayfa: 1/27
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede