KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 26 9 7 2 1 1546
2. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 8 3 2 1 1066
3. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 7 8 6 3 1062
4. Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 7 10 1 794
5. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 17 7 7 4 1 774
6. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 16 15 24 13 4 734
7. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 11 8 4 728
8. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 12 14 11 2 3 693
9. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 12 2 1 1 688
10. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 10 17 1 2 470
11. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 10 5 13 5 2 373
12. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 5 16 8 5 291
13. Ivana Dvořáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 2 6 3 264
14. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 3 10 3 244
15. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 6 9 8 3 234
15. Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE 4 9 14 9 234
17. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 7 9 230
18. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 5 3 1 1 221
19. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 8 6 220
20. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 6 2 5 1 212
21. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 3 5 2 1 193
22. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 1 1 141
23. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 2 1 126
24. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 5 8 116
25. Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE 4 2 4 106
26. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 3 9 104
27. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 4 1 102
28. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 5 1 1 97
29. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 3 2 92
30. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 5 5 82
31. Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE 3 4 1 78
32. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5 5 1 73
33. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4 5 1 70
33. Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE 2 1 2 70
35. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 4 1 68
36. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 66
37. Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 5 4 50
38. Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 1 44
39. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 40
39. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 2 40
41. Božena Pavlasová Sport Relax CZE 6 1 1 38
41. Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE 2 1 3 2 38
43. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 6 2 37
44. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 1 1 1 1 36
44. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 36
46. Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE 1 2 3 33
47. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 4 2 32
47. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 32
47. Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 32
47. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 32

Sayfa: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede