KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
49. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 2 1 40
52. Šimon Chmelár Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 38
52. Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE 3 5 38
52. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 1 2 1 38
55. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 2 1 36
55. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
57. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 32
58. Marek Babor SKBU Hostivař CZE 1 1 30
58. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 30
60. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 28
60. Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE 2 1 28
60. Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
60. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 2 1 28
60. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
60. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 28
66. Milan Lorenc Karate Polička CZE 2 1 27
67. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 26
67. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 26
69. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24
69. Josef Bělica Baník Havířov CZE 1 24
69. Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 24
69. Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 24
69. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
69. Jiří Kábrt SK MP CZE 1 24
69. Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 24
69. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 1 24
69. Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 24
69. Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 24
69. Petr Škoda KK Odry CZE 1 1 1 24
69. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
69. Mojmír Turek Karate Kolín CZE 2 1 1 24
69. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
83. Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE 2 2 1 22
83. Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 4 22
83. Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
83. Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 22
87. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 3 20
87. Jaroslav Roušar Karate Polička CZE 2 2 20
89. František Doleček Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 19
90. Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 18
90. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 18
90. Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE 1 1 18
90. Jan Moravec TJ Karate Praha CZE 1 1 1 18
90. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 2 18
90. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 18
90. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 2 18
97. Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 16
97. Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
97. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
97. Kamil Hromádko Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16

Sayfa: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede