KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
49. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 40
49. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 40
49. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 2 1 40
54. Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE 3 5 38
54. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 1 2 1 38
56. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 2 1 36
56. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
58. Michal Galuška Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 2 32
58. Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 32
58. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 32
61. Marek Babor SKBU Hostivař CZE 1 1 30
61. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 30
63. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 28
63. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
63. Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
63. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 2 1 28
63. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
63. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 28
69. Milan Lorenc Karate Polička CZE 2 1 27
70. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 26
70. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 26
72. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24
72. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 24
72. Josef Bělica Baník Havířov CZE 1 24
72. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 24
72. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 2 24
72. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
72. Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE 1 24
72. Jiří Kábrt SK MP CZE 1 24
72. Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 24
72. Jan Klimeš Sport Relax CZE 1 1 24
72. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 1 24
72. Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 24
72. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 24
72. Petr Škoda KK Odry CZE 1 1 1 24
72. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
72. Mojmír Turek Karate Kolín CZE 2 1 1 24
72. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
89. Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE 2 2 1 22
89. Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 4 22
89. Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
89. Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 22
93. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 3 20
93. Jaroslav Roušar Karate Polička CZE 2 2 20
95. František Doleček TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 19
96. Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 18
96. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 18
96. Adam Knajbl Sokol Pardubice CZE 1 1 18
96. Jan Moravec TJ Karate Praha CZE 1 1 1 18
96. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 2 18

Sayfa: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede