Czech yarışmacılar | kumite bay +80kg - 2005 « Çizelge - Karate sonuçları ve çizelgeleri
KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Jan Tuček KC Žatec CZE 10 2 1 1 798
2. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 5 5 1 284
3. Josef Bělica Baník Havířov CZE 4 2 1 140
4. Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 3 2 3 108
5. Mojmír Turek Karate Kolín CZE 3 2 6 70
6. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 1 64
7. Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE 1 6 62
8. Roman Trnka Baník Havířov CZE 1 3 1 60
9. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
9. Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE 1 2 1 48
9. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 48
12. Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 1 46
13. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 2 44
14. Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 40
15. Václav Havlů Baník Karviná CZE 3 2 38
16. Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 3 36
16. Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 36
18. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 32
19. Jiří Kábrt SK MP CZE 3 28
19. Lukáš Krojidlo Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 28
19. Jaroslav Roušar Karate Polička CZE 4 1 28
22. Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 2 26
23. Jan Klimeš Sport Relax CZE 3 24
23. Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE 1 24
23. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
23. Petr Urbanec Çek Cumhuriyeti CZE 1 24
27. Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE 2 1 1 22
27. Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 22
29. Antonín Bauer Sokol Tišnov CZE 1 1 20
29. Vlastimil Jirásko SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 20
29. Jan Stýblo Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 20
29. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 2 1 20
33. Jindřich Ibl SKC Louny CZE 1 2 18
34. Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 16
34. Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
34. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
34. Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE 1 16
34. Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE 2 16
34. Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
40. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 1 14
40. Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 14
42. Miroslav Boguský Champions Team CZE 1 12
42. Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 1 1 12
42. Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE 1 12
42. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 12
42. Richard Pail Baník Havířov CZE 1 12
42. Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 12
42. Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
42. Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
42. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 12

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede