KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. David Luque Camacho İspanya ESP 9 5 8 1 5800
2. Damien Dovy Fransa FRA 6 1 6 3500
3. Douglas Santos Brose Brezilya BRA 4 3 1 3100
4. Francesco Luca Ortu İtalya ITA 8 4 5 1 2910
5. Michele Giuliani İtalya ITA 5 4 7 2580
6. Stein Rønning Norveç NOR 4 3 2200
6. Hakan Yagli Türkiye TUR 2 4 2 2200
8. Danil Domdjoni Hırvatistan CRO 4 7 1 2130
9. Cécil Boulesnane Fransa FRA 3 1 1 1700
10. Hossein Rouhani İran IRI 1 1 2 1400
11. Alexander Heimann Almanya GER 3 2 6 1 1 1314
12. Abdu Shaher İngiltere ENG 1 1 3 1300
13. Amir Mehdizadeh İran IRI 3 1 1220
14. Nicola Simmi İtalya ITA 3 1200
15. postup Matias Gomez Garcia İspanya ESP 2 1 2 1 1090
16. pokles Andrés Felip Rendón Llanos Kolombiya COL 1 2 2 1 1050
17. pokles Sinichi Hasegawa Japonya JPN 1 2 1000
17. pokles Hideto Nakano Japonya JPN 1 1 1000
17. pokles Montassar Tabben Tunus TUN 3 2 3 1000
20. Veysel Bugur Almanya GER 2 2 900
20. Paul Newby İngiltere ENG 1 2 900
20. Daniele Simmi İtalya ITA 4 1 900
23. Geoffrey Berens Hollanda NED 2 6 1 890
24. Dirk Betzien Almanya GER 1 1 800
24. Norimassa Fujita Japonya JPN 1 1 800
24. Kenichi Imai Japonya JPN 1 1 800
24. Rudolphe Vallée Fransa FRA 1 3 800
28. Yuriy Kalashnikov Rusya RUS 1 1 1 720
29. Darkhan Assadilov Kazakistan KAZ 1 1 640
29. Davy Dona Club de Karate Budokan Thiais FRA 3 2 640
31. Ricardo Abad İspanya ESP 1 600
31. Ino Alberto Hollanda NED 1 1 600
31. Joel Barst Fransa FRA 1 2 600
31. Veysel Burgur Türkiye TUR 1 600
31. Juan Ramon Gomez İspanya ESP 2 600
31. Jean-Louis Granet Fransa FRA 1 1 600
31. S. McKinnon Birleşik Krallık GRB 1 2 600
31. Masayuki Naito Japonya JPN 1 600
31. Michal Šebesta Slovakya SVK 1 2 600
31. Jukka-Pekka Väyrinen Finlandiya FIN 1 600
41. Ilyas Demir İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR 2 3 580
42. Kalvis Kalnins Letonya LAT 1 3 560
43. postup Aykut Kaya Türkiye TUR 1 1 3 525
44. pokles Fairclough Birleşik Krallık GRB 1 1 500
44. Keil İsveç SWE 1 2 500
44. Johan Lopes Fransa FRA 1 3 1 1 500
47. Milo Hodge Birleşik Krallık GRB 1 1 400
47. Wen-Haung Hsia Taiwan TAI 1 400
47. Fernando Roseuero İspanya ESP 1 400
47. Tim Stephens Birleşik Krallık GRB 1 1 400

Sayfa: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede