KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 11 2 8 2 438
2. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 10 2 2 1 348
3. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 7 1 4 340
4. Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE 4 2 4 2 1 268
5. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 2 6 5 2 2 234
6. Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 4 4 2 221
7. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 7 5 208
8. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 4 3 1 175
9. Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 3 3 2 172
10. Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 3 1 2 2 152
10. Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 2 5 3 1 152
12. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 4 3 144
13. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 3 1 2 108
14. Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 3 2 2 1 107
15. Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE 3 2 3 104
16. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 4 3 1 95
17. Anika Draheimová Budo SC Plzeň CZE 1 1 1 3 92
17. Veronika Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 4 4 1 92
19. Žaneta Jantačová KCK Team CZE 1 4 1 88
20. Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 2 80
21. Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 72
21. Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 72
21. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 2 3 2 2 72
24. Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 6 5 2 71
25. Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 2 3 68
26. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 5 1 66
27. Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 1 1 2 3 65
28. Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE 1 3 1 64
29. Rozálie Horadová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 5 2 1 62
30. Nikola Jůzová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 60
31. Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE 1 1 1 48
32. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 41
32. Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE 1 1 1 2 41
34. Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 40
35. Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE 1 1 2 1 35
36. Eliška Mihalčatinová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 2 2 34
37. Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 2 32
37. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 2 32
37. Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE 1 1 32
40. Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 3 28
40. Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 1 28
42. Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 27
43. Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 26
43. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 2 1 26
45. Eliška Pokorná Champions Team CZE 1 2 24
45. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 2 2 24
45. Magdaléna Trtíková Karate Klub Kyjov CZE 1 24
48. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 23
49. Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 22
50. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 3 21

Sayfa: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede