KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
94. Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 22
52. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 20
52. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 1 20
52. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 1 1 20
52. Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 1 20
52. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
57. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
57. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 18
59. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
59. Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
59. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
59. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
59. Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 16
59. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 16
59. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 16
59. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
59. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
68. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 12
68. Anežka Dolanská SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
68. Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 12
68. Anna Hájková Baník Havířov CZE 1 12
68. Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 12
68. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 12
68. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
68. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
68. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 12
77. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
78. Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 8
78. Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
78. Adéla Havelková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 8
78. Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
78. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
78. Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
78. Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
78. Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 8
78. Lucie Mlnaříková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
78. Nikola Premová Sokol Šumperk CZE 1 8
78. Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 8
78. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
90. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
90. Gabriela Kružíková TJ karate Třebíč CZE 1 6
90. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 6
90. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 6
94. Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
94. Veronika Cábová KASR ŽAMBERK CZE 1 4
94. Pavlína Fuxová Masada Praha CZE 1 4
94. Kateřina Nehybová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
94. Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4

Sayfa: 2/2
1 | 2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede