KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 8 1 4 1 1 429
2. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 9 1 1 1 1 343
3. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 12 1 2 2 321
4. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 1 1 1 287
5. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 4 10 1 234
6. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 5 3 1 228
7. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 204
8. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 4 3 172
9. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 156
10. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 150
11. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 3 3 1 142
12. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 3 1 141
13. Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 6 1 130
14. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 120
15. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 4 116
15. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 1 116
17. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 1 104
17. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 2 2 104
19. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 1 98
20. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 4 92
20. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 1 2 92
20. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 1 92
23. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 1 88
23. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 3 88
25. Diana Rešková TJ Karate Praha CZE 1 3 2 84
26. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 82
27. Jana Knoblochová USK Slavia Liberec CZE 1 2 1 80
28. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 1 77
29. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 3 72
29. Andrea Lochschmidtová Champions team - Chodov CZE 2 1 1 72
31. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 1 1 68
32. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 2 1 63
33. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 60
33. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 60
35. Šárka Kučerová Karate Polička CZE 1 2 1 1 56
36. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 52
36. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 1 52
38. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 2 48
39. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 1 45
40. Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 40
40. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 1 40
42. Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
42. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 36
42. Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE 1 36
45. Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 32
45. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 32
47. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 2 31
48. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 28
49. Aneta Mauri SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 24
49. Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 3 1 24

Sayfa: 1/3
1 |  2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede