KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
46. Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE 3 40
46. Jan Jabůrek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 40
46. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 40
46. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 40
55. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 1 1 36
55. Pavel Šumbera KK Jeseník CZE 1 36
57. Jan Fait TJ Karate Praha CZE 3 2 1 35
58. Libor Hájek Karate České Budějovice CZE 2 1 1 34
59. Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE 1 32
59. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 32
59. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 32
62. Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE 1 1 30
62. Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE 2 3 30
64. Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE 2 28
64. Petr Švarc TJ Karate Praha CZE 1 1 2 28
66. Cyril Popek Karate Vision Praha CZE 1 1 27
67. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 3 1 26
68. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 24
68. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 24
68. Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE 2 24
68. Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE 2 2 24
68. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 24
68. Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE 1 24
68. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 24
68. Tomáš Ondračka Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 24
68. Jiří Panáček KKD Bruntál CZE 1 1 24
68. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
68. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
68. Daniel Šmída SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 24
68. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
81. Marek Babor SKBU Hostivař CZE 1 1 22
81. Vladimír Kornijenko GRYF Liberec CZE 1 2 22
81. Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE 1 1 22
84. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
84. Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 20
84. Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 20
84. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
88. Jaromír Heneš TARO KAN CZE 1 1 18
89. Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE 2 16
89. Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 2 16
89. Pavel Kugler SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 16
89. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
89. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
89. Vojtěch Slavík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 16
89. Robert Svoboda ŠSK Karate Karviná CZE 1 1 16
89. Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 16
89. Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE 1 16
98. Patrik Kolín GRYF Liberec CZE 1 2 15
99. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 14
100. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 12

Sayfa: 2/3
1 | 2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede