KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
148. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
148. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 24
103. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
103. Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 23
105. Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 20
105. Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4 20
105. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
105. Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
105. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 20
110. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 18
110. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 1 18
112. Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 17
112. Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 17
114. Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 1 16
114. David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
114. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 16
114. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 1 16
114. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 16
114. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 16
114. Jaroslav Prais GRYF z.s. CZE 2 2 16
114. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
114. Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 16
114. Jan Žatka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
114. Ernest Žiga Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
125. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 15
125. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 15
125. Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 15
128. Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 14
128. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 14
128. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 2 14
131. Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE 1 1 1 13
131. Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 13
133. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 12
133. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 12
133. Marek Gawlik KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
133. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 1 12
133. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
133. Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
133. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
133. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 12
133. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
133. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 12
133. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
133. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
145. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
145. Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 11
145. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
148. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 2 10
149. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 9
149. Petr Zítko Sport Relax CZE 1 1 9

Sayfa: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede