KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
33. Lucia Mori Ubaldini Sokol Nymburk CZE 1 16
33. Markéta Vacková KC Žatec CZE 1 16
33. Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
33. Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE 1 16
105. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 13
106. Kateřina Hajleková GRYF z.s. CZE 1 12
106. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 2 12
106. Nikola Martincová KK Odry CZE 1 12
106. Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 12
106. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
106. Tereza Rašková TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
106. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 12
106. Natálie Soukupová Champions team - Chodov CZE 1 12
106. Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
115. Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE 1 1 11
116. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 10
116. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 10
118. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 9
119. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
119. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
119. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
119. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
119. Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
119. Barbora Dušková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
119. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
119. Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
119. Markéta Kačírková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
119. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 2 8
119. Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE 1 8
119. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
119. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 1 8
119. Diana Králová KC Žatec CZE 1 8
119. Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
119. Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
119. Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
119. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 8
119. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
119. Zdeňka Poslední Narama Plzeň CZE 1 8
119. Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
119. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
119. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 8
119. Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
119. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 1 8
119. Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE 1 8
145. Barbora Haláková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
145. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
145. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 6
145. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
145. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
145. Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede