KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
236. Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 2 6
236. Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
236. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
236. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
236. Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
236. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 6
236. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
236. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
236. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
236. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
236. Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
236. Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 6
236. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 2 6
236. Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
215. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
215. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 5
215. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 2 5
215. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 5
219. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
219. Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
219. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
219. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
219. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 4
219. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
219. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 4
219. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
219. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
219. Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
219. Tereza Hrdinová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
219. Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
219. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4
219. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
219. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
219. Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
219. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
219. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
219. Pavla Mezzeiová Champions team - Chodov CZE 1 4
219. Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
219. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
219. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 4
219. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 1 4
219. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
219. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
219. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4
219. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
219. Eliška Skřivánková Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 4
219. Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 4
219. Jůlie Suchá SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
219. Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
219. Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4

Sayfa: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede