KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
156. Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE 1 8
156. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
156. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
156. Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 2 8
156. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 2 8
156. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
156. Linda Le SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
156. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
156. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 1 8
156. Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 8
156. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
156. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
156. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
156. Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 8
156. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
156. Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
156. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
156. Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 8
156. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
156. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
156. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
156. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
156. Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
156. Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
156. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
156. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
177. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 7
178. Kateřina Antošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
178. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 6
178. Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
178. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
178. Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
178. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 6
178. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
178. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
178. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
178. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
178. Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
178. Veronika Škodová Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 6
178. Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
178. Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
192. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
192. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 2 5
192. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 5
195. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
195. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
195. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 4
195. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
195. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 4
195. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4

Sayfa: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede