KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 20 15 8 3 1220
2. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 11 4 3 1 1 1111
3. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 9 5 3 1 474
4. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 5 6 5 1 272
5. Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 3 1 1 227
6. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 6 1 204
7. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 1 3 184
8. Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 3 164
9. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 2 3 152
10. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 2 104
11. Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 3 1 96
12. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 2 2 92
13. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 2 88
14. Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE 1 2 2 84
15. Kateřina Sedláčková TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4 80
16. Lucie Marešová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 48
16. Barbora Žemličková Champions Team CZE 2 48
18. Ivana Hordějčuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 40
18. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 40
20. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 36
20. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 36
22. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 26
23. Jana Bělohlavová Sport Relax CZE 1 24
23. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
23. Zuzana Novotná ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 24
23. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
27. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 20
28. postup Kateřina Kučerová MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 1 16
28. postup Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 16
28. postup Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
28. postup Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE 1 16
32. postup Kateřina Žabková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
33. postup Klára Eichlerová Sokol Pardubice CZE 1 4
33. postup Lenka Macková (Poorová) FaPo shotokan ryu Cheb CZE 1 4


^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede