KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 7 4 7 456
2. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 9 6 5 400
3. Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 11 2 2 388
4. Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE 9 3 5 316
5. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 8 1 292
6. Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 2 3 240
7. Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 3 2 2 1 180
8. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 5 1 178
9. Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 174
10. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 173
11. Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 5 1 170
12. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 5 5 162
13. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 7 6 160
14. Elvira Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 4 3 158
15. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 156
16. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 3 1 152
17. Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE 1 5 3 144
18. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 5 136
19. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 104
20. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 3 92
21. Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 1 2 2 72
22. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 64
23. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 2 52
24. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 1 50
25. Anna Emingerová KC Žatec CZE 1 2 1 48
25. Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 48
25. Simona Lorencová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 48
25. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 1 48
25. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 48
30. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 2 40
30. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 40
30. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 1 1 40
33. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto KK Praha CZE 1 4 38
34. Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 32
34. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 32
34. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 32
34. Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE 3 32
38. Edita Holubová Karate Horažďovice CZE 1 1 24
38. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 24
38. Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
38. Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE 1 1 24
38. Lenka Macková (Poorová) FaPo shotokan ryu Cheb CZE 1 24
38. Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 24
38. Martina Růžičková KK Kladno CZE 1 1 24
38. Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE 1 24
38. Martina Šťastná Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 24
38. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
38. Barbora Žemličková Champions Team CZE 1 24
49. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
50. Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede