KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
267. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5
267. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 5
267. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
204. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
204. Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 4
204. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
204. Tereza Hanzlíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
204. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 1 4
204. Agáta Hemberová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 4
204. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
204. Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
204. Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
204. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
204. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
204. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
204. Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
204. Michala Kopřivová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
204. Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
204. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
204. Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
204. Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 1 4
204. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
204. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 1 4
204. Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE 1 4
204. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
204. Klára Pilařová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
204. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
204. Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
204. Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
204. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
204. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
204. Eliška Rolínková TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
204. Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
204. Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
204. Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1 4
204. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
204. Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
204. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 4
204. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
204. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 4
204. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
204. Adéla Šírlová Sport Relax CZE 1 4
204. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
204. Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
204. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
204. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 4
204. Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE 1 4
204. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
204. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
204. Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4

Sayfa: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede